Ring GG 585/000 met granaat. Ring met grote gefacetteerde ovale granaat, 20x10 mm, gezet in een fraai versierde GG zetrand. ø 54 ca 6.0 gr
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Antieke Russische Torah pointer (jatje) van cornalein met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. 17cm Cond:G
Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...
Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.
Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U
Zakhorloge zilver 925/000, Harris Stone Leeds, ø 55 mm voorzien van Zwitsers uurwerk. kast gemerkt; George Stockwell 1915, voorzien van zilveren horlogeketting met medaille. Kleine beschadiging op de ...
Zakhorloge zilver 800/000, Zwitsers, Galonne, sierlijk bewerkt over het gehele horloge, ø 42 mm, voorzien van 2 horlogeketting waarvan een met grote uniek uitgewerkte sleutel met een afbeelding van ee...
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Monogram M.V.H. '91 (verso M.A. Goes van Dirxland), aquarel op papier, bosgezicht met bospad 35x25cm. Cond.: G
P.Renard 21e eeuw, havengezicht met figuren in de winter, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Jan Cremer (Enschede 1940 - ), nr. 806/000, litho op papier, landschap korenschoven naar aanleiding v.d. vuurwerkramp (gemaakt in oplage) 65x47cm. Cond.: G
5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G