Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen Japanse kutani vazen (gesigneerd). Decor van fijngeschilderde vogels, bloemen en goud. 31xø15cm. Cond.: G
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
Ring WG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,4 gr. ø 54 Nieuw
Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1, 20cm .Cond:G
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave feuille en emaille wijzerplaat, gesigneerd Boulet a Verneuil 44x28x16cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G
Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.
Armband GG 585/000 met carneool. Fraaie schakelarmband met 8 ovale GG schakels voorzien van een gefacetteerde carneool. De armband is voorzien van een bakslot. Lengte 19 cm, Breedte 14 mm ca 17.4 gr