Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Flacons met zilver
Startprijs 30 EUR

Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G

Glansplateel lamp
Startprijs 80 EUR

Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...

Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR

Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G

Russische thorapointer
Startprijs 220 EUR

Antieke Russische Torah pointer (jatje) van cornalein met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. 17cm Cond:G

Zilv. Broche, Israël
Resultaat: 85 EUR

Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...

J. v.d. Does,
Startprijs 40 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

Ring, ca. 100 brilj.
Startprijs 875 EUR

Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...

Schilderij, boerderij
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm

Plateel lampevoet
Startprijs 20 EUR

Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...

3 Laden commode
Startprijs 125 EUR

Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U

Porseleinen tabaksdoos
Startprijs 110 EUR

Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.

Zakhorloge zilver Harris stone
Startprijs 220 EUR

Zakhorloge zilver 925/000, Harris Stone Leeds, ø 55 mm voorzien van Zwitsers uurwerk. kast gemerkt; George Stockwell 1915, voorzien van zilveren horlogeketting met medaille. Kleine beschadiging op de ...

Zakhorloge zilver chatelaine
Resultaat: 300 EUR

Zakhorloge zilver 800/000, Zwitsers, Galonne, sierlijk bewerkt over het gehele horloge, ø 42 mm, voorzien van 2 horlogeketting waarvan een met grote uniek uitgewerkte sleutel met een afbeelding van ee...

Eiken tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G

Regelateur Taiwan
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G

Hangklokje
Resultaat: 90 EUR

Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G

3x Jef van Campen
Startprijs 20 EUR

Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G

Samson beker
Resultaat: 50 EUR

Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.

Delftse schotel, APK
Startprijs 40 EUR

Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Startprijs 60 EUR

M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G