Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...
Driedelig koperen klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Geheel in goede staat, slinger is niet origineel 37-41cm.
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr
antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr
Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.
Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G
Monogram M.V.H. '91 (verso M.A. Goes van Dirxland), aquarel op papier, bosgezicht met bospad 35x25cm. Cond.: G
P.Renard 21e eeuw, havengezicht met figuren in de winter, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Jan Cremer (Enschede 1940 - ), nr. 806/000, litho op papier, landschap korenschoven naar aanleiding v.d. vuurwerkramp (gemaakt in oplage) 65x47cm. Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Ring WG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,4 gr. ø 54 Nieuw
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.