Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
4 antieke Duitse porseleinen kop en schotel omstreeks 1900,1 KPM floraal en gouddecor,1 Meissen met blauw en goud decor(minimale chip) 1 Weens met groen-blauw bloemendecor, en 1 Schlesie goud en bloem...
Twee armbanden met jade. Twee double armbanden met staafjes met daarin jade. Lengte 20 cm
Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...
Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...
18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56
Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G