24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

3 Beelden, vogels
Resultaat: 120 EUR

46 tegels
Resultaat: 120 EUR

Goebel olifant
Resultaat: 120 EUR

Wedgwood servies
Resultaat: 120 EUR

Kang Xi dekselvazen
Resultaat: 120 EUR

Servies, V & B
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen soldaat te paard
Resultaat: 110 EUR

Hutschenreuther servies
Resultaat: 110 EUR

Grote imari schotel
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote 19e eeuwse geschulpte Imari porseleinen schotel met goud en floraal decor, 47cm. Cond:G

Chinees serviesje
Resultaat: 110 EUR

Baardman kruik
Resultaat: 105 EUR

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Royal Copenhagen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud Deens Royal Copenhagen porseleinen figuur, gemerkt 1233/1107 201 K. Kyhn, voorstellend twee spelende beren 14x13x13cm. Cond.: G

4x Dresden porselein
Resultaat: 100 EUR

7 Kopjes + 5 schotels
Resultaat: 100 EUR

Trekpotje
Resultaat: 100 EUR

7 Tegels
Resultaat: 95 EUR

6x Hummel
Resultaat: 95 EUR

6x Hummel
Resultaat: 95 EUR

Porseleinen vos
Resultaat: 90 EUR

Grote Royal Copenhagen porseleinen vos, genummerd 437 in goede staat 27cm.

Fam. Roze vaas
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse Familie Roze vaas met florale decors op losse console (glazuurschade aan rand vaas) 24xø8cm. Cond.: R

3 Miniatuurvaasjes
Resultaat: 90 EUR

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 80 EUR

Bierpul, 18e-19e eeuw
Resultaat: 80 EUR