23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

B.H. Bolink
Resultaat: 50 EUR

10 Linoleumsnedes Otto Gräbner
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, biddende kinderen
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd ca. 1930
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, korenschoven 34x23cm. Cond.: G

Schilderij, Piet Middelhoek
Startprijs 150 EUR

Schilderij
Startprijs 100 EUR

E. Loeschmann ( 1866 - Duitse School), olieverf op paneel, Duits landschap 75x65cm. Cond.: G

Tekening, kledendracht
Resultaat: 40 EUR

Jan Knikker, bruggetje
Startprijs 175 EUR

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 50 EUR

Restsignatuur ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 25x20cm. Cond.: G

Ovaal schilderij
Startprijs 150 EUR

Monogram S.W. ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met bloemen 56x45cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 120 EUR

A. Browning? ca. 1950, olieverf op paneel, majorettes 62x23cm. Cond.: G

Tekening, dame
Resultaat: 60 EUR

Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening opgehoogd met wit, voorstelling van een dame 54x73cm. Cond.: M

A.J. Temming, ijspartij
Startprijs 350 EUR

A.J. Temming 1972, olieverf op linnen, romantisch Hollandse ijspret 60x80cm. Cond.: R

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Hans Herping?) 1942 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met fruitbloemen 75x50cm. Cond.: G

Tekening, leeuw
Resultaat: 75 EUR

Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, leeuw 55x73cm. Cond.: M

Schilderij
Resultaat: 120 EUR

Daniels 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, binnenhaven met schaatsers 13x18cm. Cond.: G

Landschap
Resultaat: 80 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, landschap 55x41cm. Cond.: R-G

2 Werken Zandleven
Startprijs 100 EUR

2x Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, rennend paard met twee figuren (staart breekt af), 65x48cm. Cond.: M

Fritz Klee 1949
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, interieur met figuren 52x69cm. Cond.: R-G

Gouache
Resultaat: 75 EUR

Ruud Weenink 1984 (bekend wild- en natuurschilder), gouache op papier, aalscholver 30x23cm. Cond.: G

Schilderij, plein met mensen
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Italiaanse binnenhaven met figuren (waarschijnlijk Venetië), 30x24,5cm. Cond.: G