J. Brolsma 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht Volendam 17,5x12,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880 (Duitse School), olieverf op paneel, verso Mont Blanc 25x18cm. Cond.: G
H. Koolen ca. 1950, olieverf op linnen, boerderij met kippen 92x62cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880 (Duitse School), olieverf op paneel, verso Vierwald Stattersee 25x18cm. Cond.: G
Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen "Im Kauwerthal", berglandschap met waterval, Italiaanse vrouw en geit 150x110cm. Cond.: G
Verso Otto Strathmann (Dusseldorf), olieverf op paneel, portret van een visser 30x24cm. Cond.: G
Naar Blommer 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kinderen spelend in de branding 24x30cm. Cond.: G
Paul Nilsson (Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 50x65cm. Cond.: G
Willem ..... (Duitse School), olieverf op paneel, wandelaarster met hoed 30x29cm. Cond.: G
J. Kuziemski (Russische School?), olieverf op paneel, vaas met rozen 40x50cm. Cond.: G
S. Koeleman 1968 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap 70x50cm. Cond.: G
Jorg Bille, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en visnetten 65x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Münchener Schule) Duitse School, olieverf op paneel, Duits landschap in de bergen 27x21cm. Cond.: G
G. van Heem 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kreeft, roemer etc. 18x13cm. Cond.: G
A. Morin ca. 1900, olieverf op linnen, herder met koeien bij drenkplaats in de avond 65x50cm. Cond.: G
Adriaan Terhell (Venlo 1863 - 1949 Beverwijk), aquarel op papier, dorpsgezicht met molen aan het water 28x38cm. Cond.: G
D. van Ulfen 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in keuken 25x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), aquarel op papier, bergmeer met dorp 38x28cm. Cond.: G
Corneille 1980 (nr. 255/300), lithografie op papier, naakte vrouw met duif en kat 54x57cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, drinkend stel 20x30cm. Cond.: G