Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Molenaar, haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR

J.P. Molenaar (1914 - ), tekening op papier, Rotterdamse haven met vele schepen 77x49cm. Cond.: G

Schilderij, Folker Larsson
Startprijs 80 EUR

Fölker Larsson (zweedse School), olieverf op linnen, meisje in de duinen 55x70cm. Cond.: G

Pieter Scheen lexicon
Resultaat: 130 EUR

Nederlandse 2-delige lexicon Nederlandse Beeldende kunstenaars 1750-1950 in goede staat 10x27x20cm.

Antiquarische P. Scheen lexicon
Startprijs 120 EUR

Zeldzame antiquarische Pieter Scheen lexicon: Honderd jaren Nederlandsche schilder- en tekenkunst A-Z (1946) en De Romantiek met voor- en natijd 1750-1850 met 400 afbeeldingen in goede staat 19x25x6cm...

Ongesigneerd Duitsland
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, bergmeer met kasteel 22x31cm. Cond.: G

Schilderij, visser
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, portret visser 30x30cm. Cond.: G

Pastel op papier
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, pastel op papier (beschadigd), religieuze voorstelling met figuren 84x63cm. Cond.: R

Tekening, borstbeeld
Resultaat: 50 EUR

Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, marmeren buste van een heer 50x65cm. Cond.: M

Portret, man met pijp
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G

Singa Bali
Startprijs 250 EUR

J. Singa Bali ca. 1950, olieverf op paneel, Indonesische vrouw 22,5x18,5cm. Cond.: G

Schilderij, bosgezicht
Startprijs 180 EUR

Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G

R. Klingsbögl
Resultaat: 50 EUR

Rud Klingsbögl (1881 - 1943 Duitse School), olieverf op linnen, man met pijp 22x28cm. Cond.: G

Aquarel, vrouwen bij waterput
Resultaat: 130 EUR

J.P. Simon ( 1796 - 1838), aquarel op papier, vrouwen bij waterpomp 12x17cm. Cond.: G

Litho, van den Berg
Startprijs 120 EUR

Adriaan van den berg 2005 (Enschede), litho op papier, getiteld "Enschede-Toscane" 58x40cm.

Stolpe 3 in 1
Resultaat: 180 EUR

Siegfried Reich o.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 3-luik met abstracte compositie 113x29cm. Cond.: G

Oosterse jongen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, pastel op papier, Oosterse jongen 32x47cm. Cond.: G

R. v.d. Horst
Startprijs 350 EUR

R. v. de Horst ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met poezen 70x50cm. Cond.: G

Koelemeyer
Resultaat: 25 EUR

Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G

Gertrude des Clayes
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G

Boerderij aan het water
Startprijs 75 EUR

Ottee ca. 1940 (pseudoniem van A. van Gilst), olieverf op linnen, boerderij aan het water 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, G. Pletzer
Startprijs 70 EUR

Georg Pletser (Rotterdam 1871 - 1942 Rotterdam), olieverf op linnen, zeilboten bij kustplaats 46x34cm.

Schilderij, Altmann
Resultaat: 100 EUR

S. Altman (20e eeuw), olieverf op linnen, interieur middeleeuwse taveerne met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij met boot
Startprijs 60 EUR

H. van Santen ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboten, huisje en molen 30x40cm. Cond.: R-G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G