J.P. Molenaar (1914 - ), tekening op papier, Rotterdamse haven met vele schepen 77x49cm. Cond.: G
Fölker Larsson (zweedse School), olieverf op linnen, meisje in de duinen 55x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, bergmeer met kasteel 22x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, portret visser 30x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, pastel op papier (beschadigd), religieuze voorstelling met figuren 84x63cm. Cond.: R
Otto Eerelman (1839 Groningen - 1926), houtskool tekening op papier, marmeren buste van een heer 50x65cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G
J. Singa Bali ca. 1950, olieverf op paneel, Indonesische vrouw 22,5x18,5cm. Cond.: G
Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G
Rud Klingsbögl (1881 - 1943 Duitse School), olieverf op linnen, man met pijp 22x28cm. Cond.: G
J.P. Simon ( 1796 - 1838), aquarel op papier, vrouwen bij waterpomp 12x17cm. Cond.: G
Adriaan van den berg 2005 (Enschede), litho op papier, getiteld "Enschede-Toscane" 58x40cm.
Onduidelijk gesigneerd, pastel op papier, Oosterse jongen 32x47cm. Cond.: G
R. v. de Horst ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met poezen 70x50cm. Cond.: G
Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Des Clayes, gouache op papier, portret van een kind 22x23cm. Cond.: G
Ottee ca. 1940 (pseudoniem van A. van Gilst), olieverf op linnen, boerderij aan het water 40x50cm. Cond.: G
Georg Pletser (Rotterdam 1871 - 1942 Rotterdam), olieverf op linnen, zeilboten bij kustplaats 46x34cm.
S. Altman (20e eeuw), olieverf op linnen, interieur middeleeuwse taveerne met figuren 30x40cm. Cond.: G
H. van Santen ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboten, huisje en molen 30x40cm. Cond.: R-G