Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil glazen schaaltje
Startprijs 130 EUR

Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.

Pronk wijnglas
Startprijs 50 EUR

Groot antiek Duits roemer glas (wijnglas) met spreuk "Des Lebens Sonneschein oft Trinken, Lieben, Fröhlich Sein", paar chips bij voet 25xø13cm. Cond.: G

Karaf met 2 glazen
Resultaat: 100 EUR

Drie delen glas ca. 1900: 1x bewerkte glazen karaf met beschildering , 2x glazen beker met beschildering, Bohemen 12-27cm. Cond.: G

9 Delen kristal/glas
Resultaat: 30 EUR

Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...

5 Delen glas
Startprijs 30 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafled Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G

Kristallen koekdoos
Startprijs 25 EUR

Fraaie geslepen kristallen koekdoos met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, gemerkt in onderhoek aan de onderkant "Galway" 18x11x7cm.

2 Glas in lood vensters
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G

2 Kerstborden
Startprijs 40 EUR

Twee grote Rosenthal glazen kerst-sierborden "StudioLine Björn Wiinblad" 29x29cm. Cond.: G

Glazen coupe met deksel
Resultaat: 30 EUR

Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.

Glazen buste
Startprijs 120 EUR

Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G

3 Miniatuur wijnkaraffen
Startprijs 40 EUR

Drie miniatuur likeurkaraffen 20e eeuw (1 chip) 16-17cm. Cond.: G

Ruitkristallen glazen
Startprijs 40 EUR

Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G

2 Karaffen
Resultaat: 25 EUR

Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem

Kristallen glazen
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 18 facetgeslepen kristallen oude glazen ca. 1930 (3 chips) Cond.: R-G

2 Boheemse vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote oude Boheemse kristallen vazen met geslepen voorstellingen 1e helft 20e eeuw (2 chips bij 1 vaas) 25-33cm. Cond.: R-G

Glazen schenkkan
Startprijs 90 EUR

Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G

3 Kristalhangers in bakje
Startprijs 40 EUR

Drie grote geslepen kristallen hangers van een kroonluchter 19cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud facetgeslepen kristal: 2x vaas en 1x bonbonniere 20e eeuw 18-27cm.

2 Groene wijnglazen
Resultaat: 25 EUR

Twee groene wijnglazen ca. 1900, H.: 12,5cm.

7 Delen kristal
Startprijs 40 EUR

Zeven delen kristal: 4x ruitkristallen fruitschaaltjes, 2x geslepen schalen, 1x Rosenthal karaf 11-30cm. Cond.: G

4 Karaffen
Startprijs 50 EUR

Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G

lot kristal
Startprijs 50 EUR

Kavel antiek ruit- en waaierkristal: 1x schaal met zilveren veugel (ruit), 1x vaasje (waaier), 1x schenkkan(ruit), 3x schaaltje (waaier). Minimale chip mogelijk. 8-20cm. Cond.: G

Divers kristal
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse kristallen glazen 919x) en 1 vaas, facetgeslepen en Boheems. 16-23cm. Cond.: G

Jaarstuk 2000, Colombine
Resultaat: 100 EUR

Swarovski kristallen jaarstuk "Colombine": Tweede jaarstuk in de serie maskerade uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel masker ...