Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koffieservies, Kopenhagen
Resultaat: 55 EUR

Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G

Kom, Amsterdams bont
Startprijs 140 EUR

Porseleinen 18e eeuwse Amsterdams Bont kom met decor van goud en Chinees landschap 7x15cm. Cond.: G

KPM cabaret
Startprijs 30 EUR

Oude Duits KPM porseleinen verdeelschaal met handgrip ca. 1900 met decor van oker, blauw en goud in goede staat 9x31x20cm.

KPM fruitservies
Resultaat: 20 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

Kruik+6 bekers
Startprijs 20 EUR

Oude keramieken kruik met groen glazuur en 6 bekers, vermoedelijk Rusland. Gemerkt, stempel en Y.G. 33x24x9cm. en 11x7cm.

Schaaltje
Startprijs 50 EUR

Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, met kabouter-, insecten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.

Majolica sierstuk
Startprijs 190 EUR

Groot antiek majolica sierstuk 19e eeuw, waarschijnlijk kroon van een kachel, voorstelling van een damesbuste met bloemen, rocailles en gouddecor 76x60x11cm. Restauratie bij voet, Cond.: R-G

Nymphenburg schaal
Startprijs 10 EUR

Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R

Penselenvaas
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas 19e eeuw, gesigneerd met tekst en floraal decor (minimale chips glazuur bovenrand) 28,5x11,5cm. Cond.: G

Pors. beeld, vogels op ree
Resultaat: 65 EUR

Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.

Porseleinen paard
Resultaat: 50 EUR

Groot porseleinen paard, Duitsland "Plaue Schierholz" 2e helft 20e eeuw 44x35x16cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel
Resultaat: 75 EUR

Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G

Russische porseleinen bord
Startprijs 20 EUR

Russisch porseleinen schotel ca. 1900, gesigneerd met bloemendecor ø24,5cm. Cond.: G

Satsuma verdeelschaal
Resultaat: 70 EUR

Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G

Schaal + Sauciere
Startprijs 25 EUR

Antieke DUitse KPM porseleinen sauciere (kleine chip) en presenteerschaal ca. 1910 (creme-kleurig) in goede staat 10x23x12cm. en 10x31x20cm. Cond.: R-G

Kunstenaars vaas
Startprijs 25 EUR

Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.

Servies, Hollohaza
Resultaat: 80 EUR

Oud Hongaars 16-delig servies, gemerkt Hollohaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x diepe borden, 6x grote borden, terrine (zonder deksel), vleesschaal, grote schaal, dekselschaal Cond.: G

Servies, Hollohaza
Startprijs 80 EUR

Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G

Vaas, Bavaria
Resultaat: 15 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G

Vaas, drakenmotief
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met drakendecor (gesigneerd), gelijmd en beschadigd 27xø9,5cm. Cond.: M

Vaasje, B&G
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G

Westwald bloempot
Startprijs 20 EUR

Grote Duitse Westerwald steengoed pot ca. 1880 (Historisme, Neo Renaissance), oude haarscheur 30xø33cm. Cond.: R

Divers jade
Startprijs 40 EUR

Kavel van 5 delen antiek Chinees jade ca. 1900: 1x amulet met salamander en 4x inkthouders (bewerkt) 7-10cm. Cond.: G

Satsuma vaas met messing
Startprijs 285 EUR

Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G