Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Duits restservies
Resultaat: 10 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G

Bisquit engel
Startprijs 40 EUR

Grote bisquit porseleinen engel 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G

Blauw Chinese vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met figuren-, floraal- en landschapsdecor (bovenrand gelijmd) 53xø25cm. Cond.: R

Bord, KPM
Startprijs 30 EUR

Duits porseleinen KPM sierschotel ca. 1900 met gouddecor en voorstelling van Napoleon Bonaparte te paard ø26cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees theepotje, Yixing 2e helft 20e eeuw met bamboedecor, gemerkt 9x15x10cm. Cond.: G

Chinese obelisk
Resultaat: 25 EUR

Grote Chinees porseleinen obelisk 20e eeuw met floraal-, zeesterren- en vissendecor in goede staat 67cm.

Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen schotel ( 18-19e eeuw) Queng Long, geschulpte rand en vaasdecor met bloemen. ø 23.5cm. Cond.:G

Dekselvaas
Startprijs 30 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G

Divers porselein
Startprijs 90 EUR

Kavel van 6 delen antiek Chinees porselein 19e eeuw: 2x kleine rijstwijn kommen imari, 1x 8-kantige grote kom met floraal decor binnen en buiten, gesigneerd (chip van voet af) en 1x kom met kreeft, kr...

Eend, Hutschenreuther
Resultaat: 20 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G

Empire vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.

Grote baardmankruik
Resultaat: 300 EUR

Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.

Grote vaas, Fam. Verte
Resultaat: 330 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Herend voetschaal + schaal
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G

Hermes servies
Startprijs 375 EUR

Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.

Imari vaas
Startprijs 20 EUR

Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M

Jade amulet, Chinees
Startprijs 30 EUR

Grote oude Chinese jade amulet met kempvissen-decor 7,5x5,9x1cm. Cond.: G

Japans servies
Resultaat: 25 EUR

Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R

Japanse dekselpot
Startprijs 60 EUR

Grote oude Japans porseleinen dekselpot 20e eeuw met floraal decor en bloemdecor (gemerkt) 49xø23cm. Cond.: G

Keramieken figurengroep, valsspelers
Startprijs 30 EUR

Oude keramieken figurengroep, voorstellend 3 valsspelende kaartspelers in goede staat 19x26x15cm.

Keramieken olifant
Startprijs 20 EUR

Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.

Keramieken sprinkhaan
Resultaat: 40 EUR

Prachtige porseleinen sprinkhaan ca. 1900 Jugendstil, vermoedelijk Duitsland 15x17x4cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Startprijs 60 EUR

Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.

Keramieken vaas
Startprijs 20 EUR

Oude keramieken kruik, geglazuurd en met tortelduif-decor in goede staat 28xø21cm.