Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gele Perzische vaas
Resultaat: 270 EUR

Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G

H. Balman, botters aan de kust
Resultaat: 265 EUR

Hendirkus Balman, olieverf op paneel, bomschuiten en figuren op het strand 20x40cm. Cond.: G

Horloge GG fijnmodel
Resultaat: 260 EUR

Horloge GG 585/000 met grove band. Fijn rond dameshorloge, mechanisch ø 14 mm, met grof gevlochten band. Lengte 15 cm ca 23 gr

Ring GG met Opaal en Saffier
Resultaat: 260 EUR

Ring GG 585/000 met Saffier en Opaal. Ring met grote markiesvorm, 21x17mm, bezet met Saffieren en Opalen. Totaal ca 2.61 crt. ca 4.7 gr ø 56

Officiers sabel
Resultaat: 260 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G

Bronzen groepje, vogelnest
Resultaat: 260 EUR

Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G

Ivoren geisha
Resultaat: 260 EUR

Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.

Ring GG briljant
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59

Ring GG smaragd bril
Resultaat: 250 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljant en smaragd. Fijne ring met in het midden een smaragd, ø 5 mm. Om de smaragd zitten 14 briljanten totaal ca 0.42 crt W/SI in een slag gezet. ca 3.6 gr ø 55

Edzard Koning
Resultaat: 250 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, boom
Resultaat: 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, bomen in de duinen 100x75cm. Cond.: G

Pendant, Wijnberg
Resultaat: 250 EUR

Pendant Wijnberg '78, olieverf op paneel, twee maal landschap (verso galerie polder en prijskaartje) 14,8x10cm. Cond.: G

Ingelegd theekistje
Resultaat: 250 EUR

Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.

Poppen commode
Resultaat: 250 EUR

Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.

Jugendstil klok
Resultaat: 250 EUR

Mooie antieke vergulde Jugendstil pendule met floraal decor, vrouwengezicht en vlinderslinger ca. 1910. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat 45cm.

Staande klok 80-er jaren
Resultaat: 250 EUR

Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G

Staand klokje
Resultaat: 250 EUR

Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.

Boekenkast, Korea
Resultaat: 250 EUR

Chinese/Koreaanse gesigneerde oude notenhouten kast met bronzen beslag en handgrepen ca. 1930. Kwaliteitsmeubel in goede staat (verso koperen plaquette met signatuur, K. Jnouye Kobe Japan.) 100x143x45...

Antieke schrijftafel
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.

Empire secrataire
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten secretaire ca. 1820 met zwarte zuilen en messing capitellen. In ongerestaureerde staat 152x95x50cm. Cond.: R

Eiken commode
Resultaat: 250 EUR

Mooie Duitse eikenhouten Grunderzeit commode ca. 1880 met 3 lades en bronzen beslag in zeer goede staat 60x96x100cm.

Russisch glas
Resultaat: 250 EUR

Oud Russisch geslepen glas met adelaarswapen (ca. 1900?), mooie kwaliteit 16,5xø8,5cm. Cond.: G

Stel porseleinen beelden
Resultaat: 250 EUR

Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.

Fam Rose schaal met messing
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.