Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.
Antiek paardentuig en boom gemaakt van leder en eikenhout 85-90cm. Cond.: G
Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...
Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...
Kavel antiquarische boeken o.a: "Classics of exploitation" (10-delig), Geschiedenis der Wereld in woord en beeld (5-delig) en 2 delen A. Dandert Cond.: G
Kavel diverse antiquarische boeken o.a: "The nature book" (5-delig), Victor Hugo, A. Daudet, P. Loti, Oeuvres de Moliere etc. Cond.: R-G
Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G
Jung 1977 (Duitse kunstenaar), moderne metalen compositie op koperplaat met houten omlijsting 124x33cm. Cond.: G
Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R
Bijbel ca. 1900 "Browns Self Interpreting Family Bible", John G. Murdoch London. Bevat gekleurde prenten 10x33x28cm. Cond.: R
Bijbel ca. 1900 "The Illustrated National Family Bible", Scott + Henry Biblical Literature tothe United Presbyterian Church met gekleurde platen en messing beslag 33x27x10cm. Cond.: G
Bijbel ca, 1900 "The Holy Bible", W.R.M. Phun en Son Glasgow, London" met gekleurde illustraties en messing beslag 17x27x34cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen vergulde godslamp in Gothische stijl met rondom draken in zeer goede staat 50x44x40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing wandkandelaar in Gothische stijl 56x13x30cm. Cond.: G
Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.
Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G
Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G
Chinees bronzen dekselvaas ca. 1900 met Foohond op het deksel gemonteerd en cloisonne (emaille) inleg. Gestyleerd floraal decor 41x23xø16cm. Cond.: G
Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G
Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G