Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Gothische frames
Startprijs 800 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G

Lampje met beeld
Resultaat: 100 EUR

Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G

Waaier achter glas
Resultaat: 100 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.

Chinese wandhanger
Resultaat: 70 EUR

Chinese opklapbare gelakte houten wandconsole met figuren en goud-beschildering (handopgeschilderd) ca. 1900. 28x21x15cm. Cond.: G

Vazen met putti
Startprijs 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.

Antieke hoedendoos
Resultaat: 150 EUR

Duitse spaanhouten 19e eeuwse beschilderde hoedendoos met spreuk "Freude, Fried und Einigkeit vallte bei uns Allezeit" in goede originele staat 17x47x30cm.

Microscoop
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse microscoop ca. 1930, gemerkt Hertel en Zeuss Optik Kassel. Geheel in goede staat en in originele houten opbergkist 36x19x17cm.

Zandstenen schouw
Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G

2 Bronzen vaasjes
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.

Kist gewichten
Resultaat: 135 EUR

Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.

Arabische tondeldoos
Startprijs 180 EUR

Antieke Arabische tondeldoos van leder, koper en metaal in goede originele staat 5x11x1,5cm.

Inktstel
Startprijs 60 EUR

Jugendstil inktstel met floraal decor ca. 1910 (1 pootje af) 5x25x13cm. Cond.: M

Inktstel
Resultaat: 60 EUR

Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G

2 Paarse olielampen
Startprijs 170 EUR

Twee Japanse keramieken petroleumlampen ca. 1890 met messing armaturen en bloemendecor 60xø15cm. Cond.: G

2 Beelden op sokkels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote decoratieve beelden met natuurstenen voet en gipsen consoles 2e helft 20e eeuw. Beelden zijn van een soort composiet H.: 110cm. Cond.: G

Kavel Romeins
Startprijs 150 EUR

Kavel van 7 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: 2 bijldelen, 1 pincet, 1 koperen bel, 1 loden gewicht, 1 bronzen lam en 1 bronzen hoofd

Kavel Romeins
Startprijs 150 EUR

Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...

Fossiel, reuzenmossel
Startprijs 200 EUR

Groot fossiel van een reuzenmossel (2-delig) ca. 150 miljoen jaar oud 25x16x17cm. Cond.: G

Fossiel
Startprijs 90 EUR

Prehistorisch fossiel van een schelpsoort in leisteen 29x20x2cm. Cond.: G

Landwagentje
Startprijs 800 EUR

Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)

Grote pot
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Duitse Historisme bowlpot met rocailles, leeuwekop en familiewapen. Compositie metaal en glazen reservoir in goede originele staat 45x38xø24cm.

Houten plaquette, Maria
Resultaat: 160 EUR

Grote ovale houtgesneden plaquette met vergulding, voorstellend Maria met kindje Jezus 19e-20e eeuw met etiket van een antiekzaak in Milaan 61x48cm. Cond.: G

Boulle console
Startprijs 220 EUR

Console 19e eeuw voor een Noulle pendule (boulle iets beschadigd) met bronzen ornamenturen 12x44x22cm. Cond.: G

Marmeren zuil
Resultaat: 330 EUR

Grote marmeren piedestal ca. 1910 in goede staat 104x25x25cm.