Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand in goede staat 119cm.

Staartklok
Resultaat: 70 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 116cm.

Bronzen reiswekker
Resultaat: 160 EUR

Bronzen bewerkte reiswekker in Historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x10x9cm. Cond.: G

Eiken regelateur
Resultaat: 35 EUR

Massief eikenhouten Jugendstil wandregelateur van Junghans ca. 1910 in goede originele staat 83x38x29cm.

Wandklok BimBam
Resultaat: 40 EUR

Mooie eikenhouten Junghans regelateur ca. 1920 met mooie wijzerplaat, facetgeslepen glas en halfuurslag op 4 gongstaven in zeer goede staat 85x35x19cm.

Zaagklok
Resultaat: 110 EUR

Oude Wuba zaagklok naar oud voorbeeld 2e helft 20e eeuw in goede staat 59cm.

Kogelklok
Startprijs 50 EUR

Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R

Comtoise
Resultaat: 150 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met harpslinger, voorstelling van druiventelers en paardenkar H.: 135cm. Cond.: G

Poolse scheepsklok
Startprijs 90 EUR

Poolse scheepsklok ca. 1930-1950, gemerkt "Zegarmistrz Gdansk 11 jewels" in goede originele staat 7,5xø18cm.

Jaarpendule, Schulz
Startprijs 40 EUR

Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R

Schwarzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwalder klok ca. 1880 in goede staat 38x27x14cm.

Wit marmeren pendule
Startprijs 400 EUR

Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G

Schippertje
Resultaat: 50 EUR

Oude eikenhouten Friese schippertjes-klok ca. 1930 met wekkerfunctie en beschilderde wijzerplaat in goede staat 80x24x16cm.

Zuilen klokje
Resultaat: 80 EUR

Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.

Warmink klokje
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 50 EUR

Duitse Schwarzwald schilderijklok met goud- en floraal decor ca. 1870 (2 tollen missen) 40x33x22cm. Cond.: G

Pendule, edelman
Startprijs 500 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1860 met bronzen edelman op stoel en boekentafel. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 56x42x20cm.

Pendule met beeld
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke Franse roodmarmeren pendule ca. 1870 met figuur van zeeman op boeg (compositie metaal). Marmeren hoekje is gelijmd en bevat 8 daags uurwerk. 82x50x23cm. Cond.: G

Regelateur
Startprijs 70 EUR

Duitse Grunderzeit regelateur met notenhouten kast. Kroon en tollen missen, verder in goede staat 60cm.

Hangklokje
Resultaat: 140 EUR

Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G

Lantaarnklok
Resultaat: 90 EUR

Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 200 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en eiken kast in goede originele staat 140cm.

Westminster klok
Resultaat: 50 EUR

Oude Westminster Friese staartklok van Wuba (Warmink) met slagwerk van 8 hamers op gong 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en notenhouten kast in zeer goede staat.

Zaanse wandklok
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollandse wortelnoten Zaanse klok met bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x26x17cm.