Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklok
Resultaat: 425 EUR

Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.

Lenzkirch klok
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.

Staand klokje
Resultaat: 250 EUR

Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.

Koekoeksklok
Resultaat: 60 EUR

Oude houtgesneden koekkoeksklok ca. 1950 met hertenkop in zeer goede staat (ongetest) 50x30x24cm.

Wandklok
Startprijs 200 EUR

Duitse notenhouten Pfeilkreuz wandklok met halfuurslag ca. 1890 in zeer goede originele staat

Tafelklok, bronzen figuren
Startprijs 1.000 EUR

Grote Historisme tafelklok ca. 1880 met zware bronzen armaturen. 8-Daags uurwerk en halfuurslag, eikenhouten kast. Geheel in goede staat 57x18x23cm.

Reiswekker
Resultaat: 170 EUR

Franse reiswekker ca. 1900 in originele foudraal met sleutel in goede staat (geen slagwerk) 12x10x9,5cm. Cond.: G

Tafelklokje
Resultaat: 90 EUR

Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.

Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...

Pendule
Startprijs 100 EUR

Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G

Blauw porseleinen klokje
Startprijs 75 EUR

Oude Capodimonte keramieken Napels tafelklok met blauwglazuur, gouddecor en voorstelling van Leonardo da Vinci 24cm.

Friese staartklok
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.

Tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Weense tafelklok (Stockuhr) 18e eeuw met prachtig uurwerk. Brons met repeteerslag, kwartierslag (dubbele bel). Gegraveerde originele wijzerplaat, uurwerk ,achterplaat. Originele beschilderde kast en ...

Grote tafelklok
Resultaat: 225 EUR

Grote Engelse wortelnoten tafelklok ca. 1960 met maanstand en bronzen ornamenten in goede staat 42x29x19cm.

Tafelklok Art Deco
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse notenhouten Sonneberg pendule ca. 1950 met slagwerk op 3 hamers in goede staat (1 kras) 23x57x15cm. Cond.: R-G

Regelateur, Gustav Becker
Resultaat: 60 EUR

Duitse Gustav Becker regelateur met slagwerk op 4 gongstaven, halfuurslag en notenhouten kast. Compleet en in goede staat 96cm.

Pendule, Spaanse soldaat
Startprijs 110 EUR

Klok ca. 1900 met twee Spaanse infanteristen. Gemaakt van compositie metaal en in goede staat 44cm.

Porseleinen klok
Startprijs 380 EUR

Duitse porseleinen klok ca. 1900 met twee figuren en opgewerkt rozendecor, gemerkt (eenvoudig uurwerk zonder slag). Top rocaille gelijmd (waarschijnlijk Thuringen) 37x17x14cm. Cond.: R-G

Schwarzwald klok
Startprijs 80 EUR

Duitse Schwarzwald klok ca. 1870 met geschulpte houten omranding en goudbeschildering in goede originele staat 44x46x17cm.

Gestoken klokje
Startprijs 40 EUR

Kleine Duitse miniatuur koekoeks-wandklokje ca. 1930 (geen koekoek-functie), stukje hout mist 13x9,5x6cm. Cond.: R

Frans klokkenstel
Startprijs 150 EUR

Driedelig Frans klokkenstel ca. 1870 in Louis Seize stijl van messing met marmer. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag (gestempeld). 1 Coupe gebarsten, verder in goede staat 38x26x11cm. en...

Comtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude comtoise wandklok 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en pronkslinger 160x36x20cm. Cond.: G

Schilderij klokje
Startprijs 180 EUR

Prachtige antieke messing plated bureauwekker in schilderspalet ca. 1900 in goede staat 27x13x9cm.

Pendule Frankrijk
Startprijs 350 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 35x34x13cm.