Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Schaaltjes, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met figurendecor (geisha met kind). Allen in goede staat ø10,5cm.

Plaquette Fam Rose
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Yxing trekpotje, tekst
Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in belvorm (gemerkt), 1e helft 20e eeuw (of ouder) 11x11x16cm. Cond.: G

Chin. vaas met onderzetter
Resultaat: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas op houten sokkel met floraal decor, in goede staat 65xø25cm.

Theepotje
Resultaat: 260 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met tuindecor (2 chips bij tuit) 10x16xø10cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G

Imari tulpenvaas
Resultaat: 230 EUR

Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor 25x16x16cm. Cond.: G

Kang Xi schotel
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met decor van interieur met vader en kind. Verso gesigneerd en landschap met vissersbootjes. In de 19e eeuw voorzien van een zilveren beugel ø29cm. Cond.: G

2 Borden, Kang Xi
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels 18e eeuw met interieurdecor (vader en kind). Verso gesigneerd en landschappen met vissersbootjes. 1 Schotel is gelijmd en gekramd, 1 schotel heeft haarlijn en is gekr...

2 Yixing potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G

Kang Xi klap muts
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...

Tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Hollands 16e-17e eeuws tegeltableau met voorstellingen van diverse figuren (beschadigingen) ca. 13x13cm. Cond.: R

Imari trekpot
Resultaat: 200 EUR

Chinese imari porseleinen 18e eeuwse trekpot met floraal decor (chip deksel en minimale chip tuit) 15x17xø10cm. Cond.: R-G

4 Delen Kang Xi
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels (17e-18e eeuw) met krab- en karperdecor. Bevat haarscheuren, restauraties en minimale randschades ø20,5cm. Cond.: R

4-Delig kaststel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen 4-delig kaststel 18e-19e eeuw, gesigneerd Kang Xi met drakendecor: 1x kleinere dekselvaas (goed), 1x kleinere dekselvaas (chip deksel), 1x grote cilindrische vaas (goed) en 1x cili...

Theepot, flacon + melkkan
Resultaat: 200 EUR

Drie delen 19e eeuws porselein met zilveren monturen (rood/goud decor en Chinees blauw decor): 1x trekpot, 1x dekselpot en 1x melkkan 13-18cm. Cond.: G

Fam. Verte bord
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met veelkleurig decor ø34,5cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel, gesigneerd en met decor van figuren. Op achterkant kraanvogeldecor (chips bij rand) ø23,5cm. Cond.: R

Geel trekpotje
Resultaat: 185 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G

Herend servies, vogels
Resultaat: 180 EUR

Oud Herend serviesgoed 20e eeuw met decor van vlinders, bloesem en vogels bestaande uit: koffiepot, suikerkan, bonbonschaal (randschade), bonbonmandje, 1 houder, 1 gebaksschaal en 5 schotels (2x chip ...

Makkumse plaquette
Resultaat: 170 EUR

Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met decor van ijspret 40x33cm. Cond.: G