Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4-Luik, Herman Krikhaar
Startprijs 600 EUR

4-Luik Herman Krikhaar nr. 4/4 1976 (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), lithografie op papier, epreuve de artiste, 1x portret Karel Appel, 1x portret Constant, 1x portret Rooskens, 1x portret Corneille (...

Diverse grafieken
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G

Houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Houtsnede ca. 1920 (onduidelijke signatuur, Martin ....), houtsnede op papier 31x56cm. Cond.: G

A. Lux
Resultaat: 40 EUR

Adorjan Lux ( 1938 Hongarije), olieverf op linnen, boom bij maanlicht 30x40cm. Cond.: G

Barok schilderij
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G

Schilderij, Auguts Specht
Startprijs 150 EUR

August Specht ca. 1920 ( 1849 - 1923 Duitse School), olieverf op linnen, man op rivierbrug en bootje 91x63cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Startprijs 200 EUR

Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G

A. Rodin
Resultaat: 50 EUR

Rodin ca. 1980, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x70cm. Cond.: G

Mario Russo
Startprijs 80 EUR

Mario Russo 1954 ( Napels 1925 - ), olieverf op linnen, twee hanen 43x77cm. Cond.: G

Schilderij, Tonnie Voorn
Resultaat: 70 EUR

Tonnie Voorn, acryl op linnen, moderne compositie met fantasiefiguren 75x115cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, Frankrijk
Startprijs 800 EUR

Jan Altink (Groningen 1885 - ), aquarel op papier, landschap Frankrijk 39x29cm.

J.W. 03
Resultaat: 70 EUR

J.W. 1903 (toegeschreven aan Josef Wenglein 1845 - 1919), olieverf op linnen, rotsachtig landschap (rijkelijk bebost) 43x19cm. Cond.: G

Schilderij, K. Bos
Resultaat: 50 EUR

Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, heidegezicht met reeën 30x40cm. Cond.: G

F. v.d. Noorden
Startprijs 100 EUR

F. v.d. Noorden ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser, molen en koe 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, rozen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, rozen compositie 50x70cm. Cond.: G

E. Schaeffer
Startprijs 50 EUR

E. Schaeffer ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, Arabier 43x59cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

J. v. Eck ca. 1930, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, bospad
Startprijs 90 EUR

M. de Jongere (Amsterdam 1912 - ), gemengde techniek op papier, bospad 70x40cm. Cond.: G

Aquarel, duinen
Startprijs 90 EUR

M. de Jongere (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, duinen 40x80cm. Cond.: G

Portret
Startprijs 125 EUR

Claus, ca. 1920, olieverf op linnen,jongensportret 30x40cm., Cond.:G

Schilderij, portret meisje
Resultaat: 40 EUR

Joe Grosman ca. 1940, olieverf op linnen, portret van een jonge vrouw 60x80cm. Cond.: G

Litho, ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

A. Block
Resultaat: 100 EUR

A. Block? ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met vakwerk huizen 50x60cm. Cond.: G

Pastel, Sal Meyer
Startprijs 500 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G