Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Commode
Resultaat: 65 EUR

Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.

Hollandse vitrine
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...

Kruisvoet kabinet
Resultaat: 250 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...

Franse hoekkast
Resultaat: 190 EUR

Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.

Klapbuffet, Louis Seize
Resultaat: 125 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer op eiken klapbuffet ca. 1800. louis Seize met 2 lades, origineel beslag en sloten, in zeer goede originele staat 123x40x135cm.

Biedermeier tafel
Resultaat: 50 EUR

Biedermeier 19e eeuwse iepenhouten eettafel. Lichte wormbeval in middendeel van 3-spantpoot en oudere restauratie 76x130x100cm. Cond.: R-G

Tafeltje
Startprijs 50 EUR

Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.

Stoel, Louis Philippe
Resultaat: 30 EUR

Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G

Kamergemak
Startprijs 20 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G

Set stoelen (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes antieke eikenhouten met maccasar eetkamerstoelen ca. 1900 (coromandel) met goede velours stoffering. 2x Armleunstoel en 4x zonder armleuning. Bijzondere stoelen in goede staat 98x50x48cm. en 98x55...

Ovale eiken tafel
Resultaat: 150 EUR

Zware eikenhouten ovale gestoken tafel ca. 1800 met appels gesneden in de 4-spant poot. 72x122x143cm. Cond.: G

Fauteuille Indonesië
Startprijs 50 EUR

Oude Indonesische houtgestoken fauteuil 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten en rondom bewerkt (stoffering is matig) 82x85x95cm. Cond.: R

Penantkastje met opzet
Startprijs 125 EUR

Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G

6 Kuifstoelen
Resultaat: 125 EUR

Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G

Speeltafel
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten opklapbare 19e eeuwse speeltafel met driespant-poot ca. 1840. Bekleed met groen vilt (lichte fineerschades) 74x79x79cm. Cond.: R-G

Penantkast Holland
Resultaat: 65 EUR

Hollandse Willem III penantkastje met tollen en gebogen front. Notenhout met zwart afgezet ca. 1870, 100x104x40cm. Cond.: G

Tafel, sterintarsia
Resultaat: 60 EUR

Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R

Bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880, Grunbderzeit 6-kantig van mahoniehout 60x49x56cm. Cond.: G

Italiaanse salontafel
Resultaat: 35 EUR

Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.

Biedermeier tafel
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.

Kastje + etagere
Resultaat: 135 EUR

Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...

Mahonie hangoor kastje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse dommeknecht met 2 lades, etageres en opklapbaar blad (blad zit los) ca. 1840 100x69x46cm. Cond.: G