Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahoniehouten eettafel
Startprijs 200 EUR

Zeer grote mahoniehouten kleurige eettafel met 3 lades en taps toelopende poten. Mooi blad (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 79x101x252cm.

4 Grunder stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier prachtige eikenhouten gestoken stoelen ca. 1890. Jugendstil lederen bekleding op zitting en rugleuning. Bekleding voorzien van zweepslag bloemendecor. 104x55x45cm.

Kussenkast
Resultaat: 180 EUR

Oude Hollandse massief eikenhouten kussenkast met lades en schappen. Belijmd met notenhouten fineer 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel). Mooie kwaliteit met druivenranken 188x60x170cm. Cond.: G

Hoektafel
Resultaat: 100 EUR

Hoektafel 18e eeuw met mahonie fineer, bandintarsia en koper inleg. In goede originele staat 74x82x58cm.

Mahonie kast met opstand
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Biedermeier vitrine opstand kast ca. 1870 met uitklapbare schrijflade in goede originele staat 220x47x117cm.

Mahonie kast
Startprijs 250 EUR

Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades. In goede staat

Eiken schrijfbureau
Resultaat: 100 EUR

Oud eikenhouten schrijfbureau. Gemaakt van een antiek eikenhouten dekenkist ca. 1750 en deels later ca. 1940. 75x73x147cm. Cond.: G

Pallisander naaitafel
Startprijs 350 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G

Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 1.275 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Buffetkast
Resultaat: 225 EUR

Notenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880, notenhout fineer op eiken. In zeer goede originele staat met volle zuilen, snijwerk, origineel beslag en kroon. 247x150x57cm.

Kussenkast, eikenhout
Resultaat: 200 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kast ca. 1920 met geëboniseerde houten delen, 2 lades en mooi snijwerk in de koplijst. Uitneembaar en in zeer goede staat 180x160x58cm.

Speeltafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.

6 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 250 EUR

Zes prachtige 19e eeuwse mahoniehouten stoelen 1e helft 19e eeuw in goede staat 90x51x50cm. Cond.: G

Ronde eethoek tafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.

Vitrinekast
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G

Dressoir
Resultaat: 100 EUR

Kersenhouten dressoir (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in Biedermeier stijl, mooie kwaliteit 97x52x185cm.

Mahonie secretaire
Resultaat: 185 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze secretaire met dik mahoniehout fineer ca. 1760. Mooie vromgeving met mooi binnenleven, helaas zijn diverse restauraties noodzakelijk 108x65x105cm. Cond.: M

Secretaire
Startprijs 700 EUR

Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...

Bonheur
Startprijs 650 EUR

Prachtige gave Hollandse Willem III Bonheur van noten met wortelnoten ca. 1860 in goede originele staat 210x108x54cm. Cond.: G

Chaise longue
Resultaat: 160 EUR

Antiek notenhouten Chaise Longe met okerkleurige stoffering ca. 1900 in goede staat 82x173x68cm.

Halkastje
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat

Kastje, Stöpler
Resultaat: 160 EUR

Oud metalen 2-deurs medicijnkastje ca. 1950, Stöpler Utrecht. In goede originele staat met chrome grepen en 2 porseleinen bakjes 94x68x43cm.

Kussenkast, pallisander
Startprijs 200 EUR

Hollandse pallisander fineer op eiken kussenkast in Renaissance stijl 2e helft 20e eeuw. Uitneembaar en in zeer goede staat 185x170x65cm.