Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 170 EUR

Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.

Bronzen vrouw
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Griekse vrouw met ampfora en kelk in goede staat 16cm.

Bronsje, dame
Startprijs 50 EUR

Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G

3 Bronsjes
Startprijs 80 EUR

Drie oude/antieke metalen figuren; 1x Art Deco presse-papier in de vorm van een putti met boog, 1x bronzen Western ruiter te paard ca. 1900 met monogram B.J en 1x bronzen figuur, voorstellend een jong...

Weens beeldje
Startprijs 160 EUR

Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R

Figuur, mijnwerker
Startprijs 150 EUR

Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G

Bronsje (Weens?)
Resultaat: 150 EUR

Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G

Beeld, man met yak en emmers
Startprijs 150 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G

Beeld, kabouter
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een kabouter-smid met zwart marmeren voet in goede staat met mooie patina 10x8x7cm.

Antiek figuur, Arabier
Resultaat: 170 EUR

Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G

Beeld, Pierrot
Resultaat: 120 EUR

Terracotta figuur ca. 1900 (origineel koud beschilderd) "Komedia dell arte", gemerkt A.S.T. reviso etc. (barstje in arm) Cond.: R-G

Lindenhouten Corpus
Startprijs 75 EUR

Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G

2 Bronzen plaquettes
Resultaat: 475 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G

Beeld, jongen
Startprijs 70 EUR

Figuur van een jongen met pet 19e eeuw, compositie metaal 39cm. Cond.: G

Weens brons, 2 honden
Startprijs 70 EUR

Antiek Weens brons van twee spelende honden (restbeschildering) 4,5x9x3,5cm. Cond.: G

Bronzen wijwaterbakje
Resultaat: 70 EUR

Antiek bronzen wijwaterbakje engel met schelp. 23x15x10cm.

Beeld, vissen
Resultaat: 100 EUR

Figuur 19e eeuw, voorstellend een jongen met hengel en vis, geheel op marmeren sokkel (compositie metaal) 30cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.

Snijwerk, antilopes
Startprijs 40 EUR

Groot Aziatisch (of AFrikaans) houtgesneden plaquette voor aan de wand met voorstelling van antilopes 20e eeuw in goede staat 128x53cm.

Art Deco beeld, meisje
Startprijs 30 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

Snijwerk, Jozef
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten gesneden Jozef met wandbevestiging ca. 1890. hand gelijmd en stukje plank af 65x18x8cm. Cond.: R

Beeldje, man met hond
Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen 19e eeuws beeld, voorstellend een edelman met hond. In goede originele staat 37xø18cm.

Houten beeld
Startprijs 20 EUR

Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G

Bronzen buste
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.