Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren beeld
Resultaat: 290 EUR

Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G

Ivoren plaquette
Resultaat: 70 EUR

Antieke handbeschilderde Oosterse plaquette met erotische Oosterse voorstelling 19e eeuw. Gedeelte onduidelijk en verpoetst 11x6,2cm. Cond.: R

Ivoren beeld
Resultaat: 190 EUR

Grote antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaandse vrouwenbuste 50cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Resultaat: 190 EUR

Grote antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een mannelijke krijger op houten sokkel 50cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Startprijs 180 EUR

Antieke Japans ivoren okimono figuur, voorstellend een man met voorwerp ca. 1900 (stuk van voet af) H.: 12,5cm. Cond.: R

2 Delen ivoor
Resultaat: 100 EUR

Twee delen antiek ivoor; 1x damesbuste Afrika en 1x vaas met decor van slangen en vogel 19-22cm.

Ivoren beeld
Startprijs 450 EUR

Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende boedha (gesigneerd) 12cm. Cond.: G

Ivoren beeld, Maria
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.

Ivoren dekselpot, bloem
Startprijs 225 EUR

Antieke ivoren handgesneden dekseldoos met pallisanderhout. Decor van figuren in landschappen ca. 1900 14x8x9cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Startprijs 450 EUR

Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende man met karper (gesigneerd) 15cm. Cond.: G

Ivoren Maria, 18e eeuw
Startprijs 220 EUR

Ivoren Mariabeeld (waarschijnlijk 18e eeuw), oudere restauratie H.: 18cm. Cond.: R-G

Ivoren parasol verkoper
Startprijs 150 EUR

Antiek Japanse ivoren okimono (parasolverkoper) ca. 1900, gesigneerd. 1 Deel mist H.: 11cm. Cond.: G

3 Delen ivoor/been
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek been en ivoor; 1x Afrikaanse olifant van ivoor, 1x olifant van been en 1x vogel van been 2-4cm.

Ivoren okimono
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke ivoren okimono figuur, voorstellend een Chinese markthandelaar (haas mist poten) H.: 20cm. Cond.: R

Ivoren tand
Startprijs 220 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand met olifantendecor in goede staat 72cm. Cond.: G

Ivoren beeld, Afrika
Resultaat: 370 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een Afrikaan met hoofdtooi. Mooie kwaliteit 47cm.

Ivoren kruis
Resultaat: 220 EUR

Ivoren Corpus CHristie op houten kruis 19e eeuw, gedetailleerd (2 spijkers missen) 19x8cm. Cond.: G

7 Beeldjes
Startprijs 190 EUR

Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G

2 Delen ivoor
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek ivoor; 1x visitekaartenhouder (helft mist) China, zeer gedetailleerd 10x7,3x1cm. en 1x brievenopener 16x2cm. Cond.: R

Benen tand op standaard
Resultaat: 320 EUR

Decoratieve Chinees bewerkte benen tand 2e helft 20e eeuw op houten console. 30x74x10cm. Cond.: G

3 Benen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Drie Japanse benen handgesneden figuren 20e eeuw ca. 5cm. Cond.: G

6 Flesjes
Startprijs 120 EUR

Zes oude Chinese benen snuifflesjes met dieren- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 7cm.

Koe, hertshoorn
Resultaat: 60 EUR

Koe gemaakt uit hertshoorn ca. 1900 in goede staat 4x9x2cm.

3 Ivoren figuren
Startprijs 80 EUR

Drie antieke ivoren figuren; 1x Farao, 1x ridderbuste en 1x Chinees figuur 10-12,5cm.