Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote pendule
Startprijs 1.000 EUR

Gigantische bronzen pendule ca. 1860 Frankrijk met decor van flora, guirlandes en koppen met ringen. Staande op vier klauwpoten. Origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede originele staat...

Mahonie tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.

Miniatuur hangklok
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten miniatuur vrijslinger hangklokje ca. 1900, 1 wijzer mist, uurwerk zonder slagwerk, functies niet getest, 30x9,5x6cm. Cond.: R-G

Stoel schippertje
Startprijs 400 EUR

Friese stoelschippertje 19e eeuw met mooi bronzen uurwerk in zeer goede staat 43x26x15cm.

Reiswekker met slagwerk
Startprijs 300 EUR

Grote antieke messing reiswekker met slagwerk op spiraal 19x9x8cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 80 EUR

Oude wortelnoten fineer Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand compleet en in goede staat 110cm.

Klokkenstel
Startprijs 260 EUR

Groot bronzen klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) 48-59cm. Cond.: G

Lenzkirch tafelklok
Startprijs 600 EUR

Grote Lenzkirch tafelklok met origineel bronzen armaturen en uurwerk. Nr. Lenzkirch Aug 51 549329 ca. 1880 (historisme). In goede staat 48x21x17cm.

Staande klok
Startprijs 200 EUR

Oude Duitse staande klok ca. 1980, compleet rondom met intarsia van diverse houtsoorten met floraal decor. Werkend uurwerk met halfuurslag en gongslag op 3 staven. Glas bij slinger is weg, verder in g...

Comtoise
Resultaat: 135 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met putti in de feuille en harpslinger. WIjzerplaat iets beschadigd 136x33x18cm. Cond.: R

Tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote mahonie houten tafelklok met messing ornamenten, ca. 1900, gemerkt H.A.C. 14 day strike made in Württenberg. Half uurslag.

Franse klok op voet
Startprijs 100 EUR

Franse figurenpendule met console ca. 1870 met voorstelling van een jager met hond. 8-Daags Frans uurwerk met halfuurslag 39x36x14cm. Cond.: G

Marmeren klok
Resultaat: 130 EUR

Roodmarmeren pendule ca. 1870 met bronzen armaturen, 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 50x22x14cm.

Zweedse kartel klok
Startprijs 225 EUR

Oude vooroorlogse Zweedse houtgestoken en vergulde Cartel wandklok ca. 1940. Bevat 8-daags uurwerk met halfuur slag (paar stukjes goud eraf) 60x35x12cm. Cond.: R-G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...

Majolica klok
Resultaat: 75 EUR

Oude majolica keramieken tafelklok 1e helft 20e eeuw met Limoges stijl decor. Functies niet getest 38x29x12cm. Cond.: G

Klokkenstel, compositie
Resultaat: 95 EUR

Franse figurenpendule 19e eeuw met 8-daags uurwerk en halfuurslag (Poulle a Paris). Brons en vuurverguld in zeer goede originele staat 38x35x10cm.

Majolica wandklok
Startprijs 225 EUR

Duitse majolica wandklok ca. 1880 (Historisme) met origineel uurwerk. Gemerkt P.M.K. in zeer goede originele staat 35xø7cm.

Engelse tafelklok, 8 bellen
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame grote Engelse notenhouten tafelklok met 8 bellen en kwartierslag. Prachtige gegraveerde verzilverde wijzerplaat. Rondom met bronzen ornamentuur beslagen ca. 1890. In uitstekende werkende sta...

Marmeren klok
Startprijs 150 EUR

Zeer grote marmeren pendule met Brocot balans (zichtbaar) ca. 1870 en 8-daags uurwerk met halfuur slag (niet getest). Poten beschadigd (1 mist) en minimale chips van marmer 65x17x37cm. Cond.: R

Lenzkirch, pendule stel
Startprijs 2.500 EUR

Bijzondere zeldzame vuurvergulde bronzen Lenzkirch penduleset ca. 1880 (historisme) met 5-lichts kaarskandelaars. Alle delen gestempeld Lenzkirch Aug. Klok is zeer rijk bewerkt met putti en fabelfigur...

Staartklok
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en wekkerfunctie 2e helft 20e eeuw in goede staat 138cm.

Mahonie Empire pendule
Startprijs 350 EUR

Cuba mahonie empire pendule ca. 1830 met vuurvergulde kapitellen, wijzerplaat en slinger. Origineel 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag. Minimale restauratie aan de kast, verder in goede staat 44x13...

Pendule op bokaal
Startprijs 375 EUR

Grote historisme plated pendule met keramiek. Beschilderd met floraal decor ca. 1880. Achtdaags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 50x19x18cm.