Prachtige blauw-groen lederen armleunstoel met notenhout en wortelnoten hout in zeer goede originele staat 97x87x102cm.
Gave wortelnoten-fineer stijlmeubel salontafel 2e helft 20e eeuw. Bevat 2 lades en geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø13cm.
Massief eikenhouten Art Deco vitrinekast ca. 1930 met 4 glazen schuifdeuren, schappen en 2 lades. In goede originele staat 130x34x140cm.
Eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1880 met volle zuilen en leeuwenkoppen. facetgeslepen spiegel in goede originele staat 13x493x19cm.
Eikenhouten Mechels gestoken bordenrek ca. 1880 met leeuwenkoppen in goede originele staat 86x88x15cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten vitrine ca. 1920 Engeland. Staand op Queen Anne poten, slot mist. Was waarschijnlijk een bovenstuk van een secretaire Cond.: R-G
Engelse 19e eeuwse mahoniehout-fineer kaptafel (zonder spiegel) met gedraaide zuilen in goede staat 74x104x49cm.
Hollandse wortelnotenfineer commode 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 76x44x84cm.
Eikenhouten fineer penantkastje met handgestoken panelen in beide deuren 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x88x38cm.
Oude Italiaanse Giogetti stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 115x58x85cm.
Duitse 18e eeuwse barokkist staande op sleepoten, deksel gemaakt 19e eeuw 56x88x47cm. Cond.: R-G