Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Vruchtenhouten 19e eeuws engelhoofd met vleugels. In goede originele staat 19x78x8cm.
Hougesneden 19e eeuwse St. Nicolaas 1e helft 19e eeuw met originele polychromie. Vingers en stuk arm mist 29cm. Cond.: R
Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G
Gipsen beschilderd beeld van een man met tabakspijp (reclameobject), gemaakt door Hilarius Apeldoorn ca. 1900 in goede staat 56cm.
Oud bronsje voorstellend een liggend figuur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 21x9x7cm.
Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G
Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.
Compositie metalen figuur, voorstellend een dame met gitaar met tekst "Inspiration par A.J. Scotte" ca. 1900 in goede originele staat 44cm.
Bronzen uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd C. Potter in goede staat 32xø14cm.
Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G
Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R
Albasten buste ca. 1900, gesigneerd Tierkezie Lust? (onduidelijk). In goede originele staat 11x10x6cm.
Decoratieve bronzen balletdaqnseres op zwart marmeren voet, 21e eeuw gesign.: A.Leonard, in goede staat. 28cm.
Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G
Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G
Oude bronzen buste van een Romein op marmeren sokkel ca. 1920 in goede staat 32x19x10cm.
Bronzen Art Deco beeld op marmeren voet ca. 1920, voorstellend een schooljuffrouw met potlood. In goede originele staat 16x7x9cm.
Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.
Compositie metalen 19e eeuws beeld, voorstellend een edelman met hond. In goede originele staat 37xø18cm.
Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw, Vrouwe Justitia, op zwart marmeren voet, gesign.: Mayer. 41cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.
Brons met marmeren asbak met luciferhouder ca. 1920 Art Deco 15xø14cm. Cond.: G
Art Deco stijl bronzen lijster met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd M. da Costa in goede staat 31x19x12cm.