Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Baardmankruik, middel
Resultaat: 220 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.

Baardmankruik, groot
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote antieke Duitse steengoed baardmankruik 18e eeuw (Nr. 4). bevat oude barst en is verder is goede originele staat 48xø24cm. Cond.: R

Jade coupe op voetstuk
Startprijs 250 EUR

Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.

8-Kantig bord, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 8-kantig Chinees porseleinen schotel met floraal- en gouddecor, haarscheur en chips aan rand ø29,2cm. Cond.: R

Chinese soepterrine
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat

Schotel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schaal met floraal decor, oude restauratie en gekramd 31,5x26cm. Cond.: R

Hoge blauwe vaas
Resultaat: 2.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geisha;s in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

2 Fam. Rose borden
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose schotels 18e-19e eeuw met floraal decor, beide met oude haarlijn ø22,7cm. en ø23,1cm. Cond.: R

Chinese schaal, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws tablet met geschulpte rand en floraal decor (chip rand) 27x21cm. Cond.: R-G

Chinees vaasje met tekst
Resultaat: 150 EUR

Oosters porseleinen 18e eeuwse vaas met tekst rondom (waarschijnlijk Arabisch) en floraal decor in goede staat 13,5xø7cm.

2 Fam. roze borden
Resultaat: 400 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.

Chinese dame
Startprijs 425 EUR

Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G

Blauwe Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas, 20e eeuw, met floraal decor. In goede staat. 37.5xø21cm.

2 Chin. kop & schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met geschulpte rand en decor van bloemen, landschap en figuren in coulissen. 3x randschade, 1x goed, 5xø9cm. Cond.: R-G

Groene Chinese kom
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen schaal met groen decor en vlinders., ca. 1900 10xø26cm., In goede staat.

Waterpot, Fam. Verte
Resultaat: 1.100 EUR

Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G

6 Fam. Roze borden
Resultaat: 475 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G

Chinees trekpotje
Startprijs 250 EUR

Zeldzaam antieke Chinees porseleinen trekpot met banko earthenware (rondom met Chinese koppen), gemerkt 19e eeuw in goede originele staat 11,5x13,5x10cm.

Gemberpot, Fam Verte
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G

Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR

Grote oude Chinese bewerkte celadonvaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor 51,5xø22cm. Cond.: G

Chinees beeld ca. 1900
Startprijs 250 EUR

Chinees keramieken figuur ca. 1900 voorstellend een aap als matroos, in zeer goede staat 42cm.

Glasvaasje
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.

2 Chin. schotels, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor (Celadon?). 2 Oude haarlijnen en 1 minimale chip Cond.: R ø23,3cm.

2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecor, 1x stuk gelijmd en 1x oude haarscheur ø22,7cm. Cond.: M-R