Vier dierfiguren doosjes: eend, varken, leeuw en olifant. Silver plated (verzilverd). L.ca.4cm., Cond.:U
Zilveren miniatuur vogelkooi in standaard met 4 poten, Nederlands gekeurd 835/000, ca. 20gr. H.: 8,5cm.
Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U
Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine randschade, aan gecontourneerde en gegraveerde zilveren beugel, 835/000, met oude restauratie. MT.: A.H.Ankum, Zaandam/...
Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Biknnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Conbd.:U
Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Engels 3-delig sterling zilveren tafelset; kannetje, mosterdpotje en strooier(H.: 10cm.). Rondom bewerkt 925/000, ca. 179gr. Breedte:9,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van 2 kinderen op de wip met vogel in het midden, MT: J. Zwanenburg Sneek ca. 1900, 835/000, ca.21gr. 3x7cm.
Twee antieke Hollands zilveren (bij elkaar horende) flessen-onderzetters met opengewerkte rand (waarop parelmotief) 835/000, grootkeur jaarletter T: 1929, MT: C.P. 't Hout Den Haag, ca. 188gr. samen 2...
Zilveren miniatuur van fluitspelende putti op boomstronk bij hek met daarop een vogel, ca. 36gr. 3,5x5,5x4cm.
Twee Engels sterling zilveren vaasjes waarvan 1 op voet met 2 oren (glad model) 16cm. en 1x op knorrenvoet, bewerkt met guirlandes 12cm. Behoeft reparatie.
Horloge, Ikona, GG 585/000. Herenhorloge, rondmodel met metalen band. De goudkleurige wijzerplaat heeft een datum en mist 2 indexen. Automatic.
Dameshorloge, GG, 585/000, met schakelband. Rond horloge, merk PLato, ø 20 mm, voorzien van GG verlopende schakelband. Lengte 18 cm ca 22.7 gr.
Roze verguld horloge. 2 zijdig, met maanstand/dag/datum/24 uurs cijfer. Het horloge is voorzien van een zwart lerenband en een roze klip. ø 43 mm, dikte 19 mm.
Horloge WG, 585/000, met briljant. Zeer fijn elegant dameshorloge, mechanisch, met WG fijne band. Aan de kast zijn op de band 6 steentjes bevestigd. ca 20,8 gr. Lengte 16,5 cm
Horloge GG, 585/000, Commodoor. Verfijnd dames horloge met ovale kast en gevlochten band, mechanisch. Lengte 17 cm ca 12.5 gr.
Dameshorloge, Omega, GG 585/000. Fijn rond dameshorloge met GG Milaans gevlochten band. ca 21,4 gr. Lengte 18 cm. De wijzerplaat is iets aangeslagen.
Set GG, 585/000 met Rozenkwarts. Ring oplopend met aan de bovenzijde een kraal van Rozenkwarts, ø 61. Een koordcollier, ø 2 mm, lengte 42 cm met open bolhanger waarin met ronde rozenkwarts zit, ø door...
Broche GG 585/000 met portret. Vroeg 19e eeuwse portretbroche, geschilderd met rand met pareltjes en gematteerde versiering. ø 28 mm. ca 6.0 gr
Citriencollier, met grote GG 585/000 hanger met Citrien. De ketting bestaat uit gefacetteerde citrienkralen met daartussen GG 585/000 bewerkte bolletjes en druppels en GG 585/000 bewerkte bolsluiting....
Oorknoppen, 333/000. met bewerkte Rozaniet. Bewerkte ronde oorknoppen met in het midden cabouchon geslepen Rozaniet, ø oorknop 11 mm.
Lang koralencollier met parels en GG sluiting/ broche. Collier bestaande uit 2 rijen cylindervormige koralen, ø 7 mm, in de tinten roze-rood. Met om de 3 koralen een zoetwaterparel, ø 4 mm. Het geheel...
Munthanger GG 585/000 met Oostenrijks/Hongaarse munt uit 1915. Geschulpte muntrand met gestoken bewerking en RG bolletjes als versiering. In het midden van de rand zit een GG muntje uit 1915. ø hange...
Paar Hollands zilveren vaasjes met geschulpte parelrand 835/000, MT: J.A. Gerritsen Amsterdam eind 1800 14xø5cm. Cond.: U
Fraaie antieke Hollands zilveren Biedermeier dienlepel met handgegraveerde steel, 835/000, Grootkeur zilver, Jaarletter: Z, 1884, MT.: P.Suur, Schoonhoven, L. 24cm., Ca. 62gr., Cond.:U
Geslepen kristallen sigarenstandaard in de vorm van Hoorn des Overvloeds, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. ø6cm., ca. 1870. 16x19xø10cm.
Antieke fraai geslepen geëtste kristallen sigaretten standaard in de vorm van Hoorn des Overvloed, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand, ca. 1880, 10.5x13x8cm.
Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U
Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U
Tien antieke Hollands zilveren art-deco lepeltjes, 835/000, ca. 1920, (diverse jaarletters) MT.:onduidelijk, Schoonhoven, Ca. 82gr., Cond.:U
Zilveren miniatuur draagkoets met graveringen, 2 dragers en persoon in de koets 19e eeuw, Nederlands gekeurd 835/000, onduidelijk meesterteken, ca. 36gr. 4,5x5x2cm.
Dertien Hollands zilveren theelepels met bloemmotief 835/000 ca. 115gr. Cond.: U
Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U
Zilveren bowl- of boerenjongenslepel , ronde bak met schenktuit en steel met Haags lof, MT: J.M. van Kempen Voorschoten anno 1906, 835/000, ca. 81gr.
Hollands zilveren pillendoosje, bovenzijde geheel bewerkt. MT: onduidelijk, jaarletter 1976, ø4,5cm. ca. 25gr. Cond.: U
Slavenband zilver 925/000 mat/poly. Zware dichte bolle slavenband, ø 11 mm. Over de armband zitten gegraveerde lijnen die stukken mat en poly afscheiden. ca 67,7 gr, ø 63 mm.
Slavenband zilver, 835/000, voorzien van bewerking. Strakke hoekige armband, 8 mm breed. De armband heeft een strakke bewerking met blokjes en streepjes. ø 63x57 mm. ca 23,4 gr.
Collier, zilver 835/000. 19e Eeuws bolletjes collier, 14 mm breed,voorzien van bakslot. ca 76.4 gr. Lengte 41 cm. Veiligheid is defect.
Collier zilver 925/000, Y-model. Y-collier met in het midden een hart en twee fantasie-ogen. Allen gematteerd. Lengte 40 cm. ca 9,4 gr.
Armband zilver gerhodineerd, 925/000. Bestaande uit ronde schakels met in het midden een topaas en daaromheen diverse zirconias. De armabdn heeft een bakslot em 2 veiligheidsachtjes. Lengte 20 cm, ca ...
Lot Zilver, 925/000, bestaande uit een armband en 3 ringen. De armband bestaat uit olijfvormige schakels, ingelegd met om en om parelmoet en zwart emaille.Lengte 19 cm. Een grove zilveren ring met gro...
Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.
Armband zilver, 925/000 met diverse edelstenen. In het midden van de armband zit een grote langwerpige Amethist, 15 x 20 mm, in een strakke zilveren rand. Aan weerszijden van de Amethist zitten divers...
Collier zilver gerhodineerd, 925/000, met groot kruis met kleurstenen. Een fijn ankercollier met groot kruis, 32x42mm, volgezet met Topaas, Amethist, Citrien en Peridoot, in verschillende slijpvormen....
Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...
Horloge, zilver, 800/000, merk Nielka. Mooi langwerpige dameshorloge met milanees gevlochten band. Met zwarte wijzerplaat. Mechanisch. Lengte 18 cm, totaal ca 29.1 gr.
Oorclips, zilver 925/000 met Tijgeroog. Grote oorclips met rechthoekige cabouchon geslepen tijgerogen. 18x24 mm. ca 19,7 gr.
Lot bestaande uit een dasspeld, GG, 585/000, met ovale gefacetteerde granaat, 11x8,5mm, en een fijne strakke GG ring 585/000, met ovale lichtroze stersaffier, 9x7mm. ø 50 Totaal ca 5 gr.
Halfronde antieke zilveren snuif-tabaksdoos met putti-voorstelling op deksel en ranken en fruitmotieven rondom, 835/000. MT.: Onduidelijk, 8x5x1.5cm., Ca. 45 gr.,
Vier zeldzame 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met kabelrand en gedreven afbeelding "Blyheidt Vryheidt", voorzien van gekroonde O (is verplichte herkeur) 1807, MT: Willem de Koning Schoonhoven an...
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur riksja als strooier 925/000, ca. 33gr. 6x7,5cm.
Hardhouten wandelstok met zilveren greep en stootdop, 800/000, Stempelmerk voor ongewaarborgd Binnenlands zilver ("V"), L. 87.5cm., Cond.:U
Stel Engels Sterling zilveren strooiers met glazen binnenwerk, 925/000. H.11.35cm., voet ø4.5cm., Cond.:G
Zeven 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met bijzondere dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van een rennend paard, MT: Jan Kleyn Schoonohven anno 1785 en 1797, 835/000, ca.23mm.
Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G
Fraaie vierkante geslepen kristallen whiskey karaf compleet met stop, zilveren montuur en label aan ketting met opschrift: WHISKY. 26x9x9cm.
Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.
Joodse tol van zilver en messing, met koperen tolpunt, H.5.5x3.5x3.5cm., Cond.U
Lot Goud, 585/000 bestaande uit een fijn figarocollier met hanger in de vorm van een driehoek met zirconia's, een CFE armband met diverse kleien bedeltjes, 2 bolletjes, mat en gilimmend en een paar r...
Broche hanger, GG 585/000 met Camee. Grote opengewerkte ovale hanger/broche met in het midden een zeer fraai uitgesneden camee, ø 30 x 24 mm. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 7 gr
Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Kleine oorknoppen, ø 9,2mm, met fijne GG 585/000 bewerkte rand en in het midden een kleine uitgestoken camee. ca 1,7 gr.
Horlogeketting, GG 585/000, eind 19e eeuw. HOrlogeketyting gemaakt van ronde Biesmarkachtige schakels. Lengte 29 cm. ca 23,3 gr
Broche GG 585/000, met grote gefacetteerde steen. Fijne speld met in het midden een grote steen, in oud slijpsel. ø 10 mm. ca 2,7 gr
Art Nouveau broche, GG 585/000 met diamanten. Sierlijke bloemmodel broche, rond 1900, met 15 diamanten in diverse maten. In zeer goede staat. De broche heeft een bolsluiting en is voorzien van een vei...
Collier van bewerkte agaatkralen en tijgeroog. Het collier heeft een groot zilveren veeroog als sluiting. ø barnsteen 16 mm, tijgeroog ø 7 mm. Lengte 45 cm
Solitairring, GG 750/000 met zirconia. Hoge strakke solitairring met 6 poots zetting met mooie zirconia, ø 6,5 mm. ca 3,1 gr. ø 57
Grote zilveren, 835/000 ring met ovale steen. Brede bewerkte rand met daarin een grote ovale roze/paarse steen, ø 21x16mm. De bewerking loopt door in de band van de ring. ca 10,7 gr. ø 54
Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet.. Halve creolen, breed model, 9,3 mm, met langwerpig en rond geslepen markasiet. ø 20 mm. ca 9,2 gr.
Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet. Halve creolen ø 24 mm, bezet met 3 rijen met markasiet, breedte 7 mm. ca 9 gr.
Choker, onedel, bezet met alle kleuren Agaten. Sierlijke ketting met in het midden een grote vierkante agaat in aarde tinten. Verder zitten er 9 ronde agaten in het collier. Lengte 41 cm.
Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U
Zes 18e eeuwse zilveren achtkantige plaatknopen met gravering van een ruiter te paard, MT: Hendrik Cuperus Leeuwarden ca. 1790, 835/000, ca. 24mm.
Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G
Hiollands zilveren roomlepel 8.5/000, Jaarletter: B, 1936, Schoonhoven, L.11cm., ca. 17.5gr., Cond.:U
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren druivenschaar met ranken-bladeren en trossenmotief, 835/000, MT.: Onduidelijk, L.15.5cm., ca.. 66gr., Cond.:U
Stel zilveren ajourgezaagde en gegraveerde ronde plaatknopen, vermoedelijk 18e eeuw, ca. 26mm.
Zes ronde bolle zilveren knopen met graveerwerk en bekroond met vierkante rozet, 835/000, ca. 16mm.
Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U
Drie ronde fraai gedraaide bolle zilveren knopen, bekroond met florale rozet in het midden, 800/000, ca. 22mm.
Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U
Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U
Acht Djokja zilveren onderzetters met gehamerde bodem en uitgestoken florale randmotieven, 800/000, ø9cm., samen ca. 303gr., Cond.:U
Hanger, Faberge stijl, opengewerkt met zirconia's en parel. Ei-hanger, zilver verguld 22x13 mm, opgewerkt met paars en groen emaille, versierd met zirconia's. Onderaan de hanger zit een kleine parel.
Vis, zilver verguld, met emaille. Hanger in de vorm van een vis, 22mm, versierd met blauw en lichtgeel emaille. De ogen zijn gemaakt met licht oranje/roze stenen. ca 7 gr.
Hanger, Faberge stijl, lieveheersbeest. Zilver verguld ei-hanger, 14x21mm, in de vorm van een lieveheersbeestje met zwart en rood emaille. Verder versierd met goudkleurige stippen en zirconia's.
Choker GG 585/000 met Opaal en Briljant. Choker met in het midden een ovale Opaal gezet in een gladde rand met daarboven 3 briljanten in WG zetting. Dit is met 2 GG staafjes bevestigd aan een Lunacoll...
Armband GG 916/000, Gourmetschakel. Groffe armband met plat geslepen Gourmetschakel.ca 37.2 gr. Lengte 25 cm. Zit wat slijtage in.
Oorclips, GG 585/000 met Briljanten. Ovale oorclips, organisch motief met diverse briljanten bezet. ø 18x10mm. Totaal 0.70 ct.,W/SI, ca 7.9 gr.
Colliers, goud op zilver, met stenen. Een collier met in het midden 6 granaatachtige stenen, in diverse vormen en formaten. Bevestigd aan een figarocollier, met verlengstuk. Lengte 41-45 cm. En een c...
Oorhangers GG 750/000 met zwart muranoglas. Royale GG oorhaken met zwarte peervormige muranoglazen hangers. Totale lengte 30 mm.
Rouwbroche, GG 585/000 met Onyx. Rechthoekige broche, eind 1900 eeuw, opengewerkte, gegraveerde rand met in het midden een Onyx waarin een GG schild zit met haar en foto. Grootte 12x16 mm. ca 5gr.