Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Doosjes
Startprijs 60 EUR

Vier dierfiguren doosjes: eend, varken, leeuw en olifant. Silver plated (verzilverd). L.ca.4cm., Cond.:U

Zilveren miniatuur, vogelkooi
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi in standaard met 4 poten, Nederlands gekeurd 835/000, ca. 20gr. H.: 8,5cm.

6 Zilv. lepels + schoenlepel
Resultaat: 60 EUR

Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U

Kristallen bonbonschaal
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine randschade, aan gecontourneerde en gegraveerde zilveren beugel, 835/000, met oude restauratie. MT.: A.H.Ankum, Zaandam/...

12 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U

Tabaksdoosje, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Biknnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Conbd.:U

Zilv. miniatuur, waterpomp
Startprijs 50 EUR

Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Engels 3-delig sterling zilveren tafelset; kannetje, mosterdpotje en strooier(H.: 10cm.). Rondom bewerkt 925/000, ca. 179gr. Breedte:9,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, kinderen
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur van 2 kinderen op de wip met vogel in het midden, MT: J. Zwanenburg Sneek ca. 1900, 835/000, ca.21gr. 3x7cm.

2 Zilveren flessen-onderzetters
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollands zilveren (bij elkaar horende) flessen-onderzetters met opengewerkte rand (waarop parelmotief) 835/000, grootkeur jaarletter T: 1929, MT: C.P. 't Hout Den Haag, ca. 188gr. samen 2...

Zilveren miniatuur, putti
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur van fluitspelende putti op boomstronk bij hek met daarop een vogel, ca. 36gr. 3,5x5,5x4cm.

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Engels sterling zilveren vaasjes waarvan 1 op voet met 2 oren (glad model) 16cm. en 1x op knorrenvoet, bewerkt met guirlandes 12cm. Behoeft reparatie.

Horloge Ikona
Resultaat: 100 EUR

Horloge, Ikona, GG 585/000. Herenhorloge, rondmodel met metalen band. De goudkleurige wijzerplaat heeft een datum en mist 2 indexen. Automatic.

Horloge, GG Plato
Resultaat: 260 EUR

Dameshorloge, GG, 585/000, met schakelband. Rond horloge, merk PLato, ø 20 mm, voorzien van GG verlopende schakelband. Lengte 18 cm ca 22.7 gr.

Automaat horloge
Resultaat: 180 EUR

Roze verguld horloge. 2 zijdig, met maanstand/dag/datum/24 uurs cijfer. Het horloge is voorzien van een zwart lerenband en een roze klip. ø 43 mm, dikte 19 mm.

WG horloge Eska
Resultaat: 260 EUR

Horloge WG, 585/000, met briljant. Zeer fijn elegant dameshorloge, mechanisch, met WG fijne band. Aan de kast zijn op de band 6 steentjes bevestigd. ca 20,8 gr. Lengte 16,5 cm

Horloge GG commodoor
Resultaat: 120 EUR

Horloge GG, 585/000, Commodoor. Verfijnd dames horloge met ovale kast en gevlochten band, mechanisch. Lengte 17 cm ca 12.5 gr.

Gouden horloge Omega
Resultaat: 240 EUR

Dameshorloge, Omega, GG 585/000. Fijn rond dameshorloge met GG Milaans gevlochten band. ca 21,4 gr. Lengte 18 cm. De wijzerplaat is iets aangeslagen.

Set met Rozenkwarts
Startprijs 300 EUR

Set GG, 585/000 met Rozenkwarts. Ring oplopend met aan de bovenzijde een kraal van Rozenkwarts, ø 61. Een koordcollier, ø 2 mm, lengte 42 cm met open bolhanger waarin met ronde rozenkwarts zit, ø door...

Portret broche
Startprijs 225 EUR

Broche GG 585/000 met portret. Vroeg 19e eeuwse portretbroche, geschilderd met rand met pareltjes en gematteerde versiering. ø 28 mm. ca 6.0 gr

Citrien collier met hanger
Startprijs 475 EUR

Citriencollier, met grote GG 585/000 hanger met Citrien. De ketting bestaat uit gefacetteerde citrienkralen met daartussen GG 585/000 bewerkte bolletjes en druppels en GG 585/000 bewerkte bolsluiting....

Oorknoppen Rozaniet
Resultaat: 45 EUR

Oorknoppen, 333/000. met bewerkte Rozaniet. Bewerkte ronde oorknoppen met in het midden cabouchon geslepen Rozaniet, ø oorknop 11 mm.

Koraal collier, 2-Rij
Startprijs 425 EUR

Lang koralencollier met parels en GG sluiting/ broche. Collier bestaande uit 2 rijen cylindervormige koralen, ø 7 mm, in de tinten roze-rood. Met om de 3 koralen een zoetwaterparel, ø 4 mm. Het geheel...

Munthanger GG
Resultaat: 125 EUR

Munthanger GG 585/000 met Oostenrijks/Hongaarse munt uit 1915. Geschulpte muntrand met gestoken bewerking en RG bolletjes als versiering. In het midden van de rand zit een GG muntje uit 1915. ø hange...

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 85 EUR

Paar Hollands zilveren vaasjes met geschulpte parelrand 835/000, MT: J.A. Gerritsen Amsterdam eind 1800 14xø5cm. Cond.: U

Biedermeier dienlepel
Startprijs 75 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren Biedermeier dienlepel met handgegraveerde steel, 835/000, Grootkeur zilver, Jaarletter: Z, 1884, MT.: P.Suur, Schoonhoven, L. 24cm., Ca. 62gr., Cond.:U

Sigarenstandaard
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen sigarenstandaard in de vorm van Hoorn des Overvloeds, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. ø6cm., ca. 1870. 16x19xø10cm.

Sigarettenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Antieke fraai geslepen geëtste kristallen sigaretten standaard in de vorm van Hoorn des Overvloed, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand, ca. 1880, 10.5x13x8cm.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U

Makkums schaaltje, zilv. beugel
Resultaat: 40 EUR

Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U

10 Zilveren lepeltjes
Startprijs 90 EUR

Tien antieke Hollands zilveren art-deco lepeltjes, 835/000, ca. 1920, (diverse jaarletters) MT.:onduidelijk, Schoonhoven, Ca. 82gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur, koets
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur draagkoets met graveringen, 2 dragers en persoon in de koets 19e eeuw, Nederlands gekeurd 835/000, onduidelijk meesterteken, ca. 36gr. 4,5x5x2cm.

13 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Dertien Hollands zilveren theelepels met bloemmotief 835/000 ca. 115gr. Cond.: U

Div. zilv. lepels en vorken
Startprijs 200 EUR

Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U

Zilv. boerenjongenslepel
Resultaat: 75 EUR

Zilveren bowl- of boerenjongenslepel , ronde bak met schenktuit en steel met Haags lof, MT: J.M. van Kempen Voorschoten anno 1906, 835/000, ca. 81gr.

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren pillendoosje, bovenzijde geheel bewerkt. MT: onduidelijk, jaarletter 1976, ø4,5cm. ca. 25gr. Cond.: U

Slavenband Zilver
Startprijs 140 EUR

Slavenband zilver 925/000 mat/poly. Zware dichte bolle slavenband, ø 11 mm. Over de armband zitten gegraveerde lijnen die stukken mat en poly afscheiden. ca 67,7 gr, ø 63 mm.

Slavenband zilver
Resultaat: 30 EUR

Slavenband zilver, 835/000, voorzien van bewerking. Strakke hoekige armband, 8 mm breed. De armband heeft een strakke bewerking met blokjes en streepjes. ø 63x57 mm. ca 23,4 gr.

Bolletjescollier
Resultaat: 110 EUR

Collier, zilver 835/000. 19e Eeuws bolletjes collier, 14 mm breed,voorzien van bakslot. ca 76.4 gr. Lengte 41 cm. Veiligheid is defect.

Collier zilver Y-model
Startprijs 20 EUR

Collier zilver 925/000, Y-model. Y-collier met in het midden een hart en twee fantasie-ogen. Allen gematteerd. Lengte 40 cm. ca 9,4 gr.

Armband zirconia en topaas
Startprijs 65 EUR

Armband zilver gerhodineerd, 925/000. Bestaande uit ronde schakels met in het midden een topaas en daaromheen diverse zirconias. De armabdn heeft een bakslot em 2 veiligheidsachtjes. Lengte 20 cm, ca ...

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot Zilver, 925/000, bestaande uit een armband en 3 ringen. De armband bestaat uit olijfvormige schakels, ingelegd met om en om parelmoet en zwart emaille.Lengte 19 cm. Een grove zilveren ring met gro...

Oorknoppen wit saffier
Startprijs 40 EUR

Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.

Armband zilver met diverse edelstenen
Resultaat: 60 EUR

Armband zilver, 925/000 met diverse edelstenen. In het midden van de armband zit een grote langwerpige Amethist, 15 x 20 mm, in een strakke zilveren rand. Aan weerszijden van de Amethist zitten divers...

Collier met kruis
Resultaat: 45 EUR

Collier zilver gerhodineerd, 925/000, met groot kruis met kleurstenen. Een fijn ankercollier met groot kruis, 32x42mm, volgezet met Topaas, Amethist, Citrien en Peridoot, in verschillende slijpvormen....

Rozenarmband en hanger zilver
Startprijs 30 EUR

Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...

Horloge zilver
Resultaat: 40 EUR

Horloge, zilver, 800/000, merk Nielka. Mooi langwerpige dameshorloge met milanees gevlochten band. Met zwarte wijzerplaat. Mechanisch. Lengte 18 cm, totaal ca 29.1 gr.

Oorclips met Tijgeroog
Startprijs 60 EUR

Oorclips, zilver 925/000 met Tijgeroog. Grote oorclips met rechthoekige cabouchon geslepen tijgerogen. 18x24 mm. ca 19,7 gr.

Dasspeld en ring GG met stersaffier
Startprijs 60 EUR

Lot bestaande uit een dasspeld, GG, 585/000, met ovale gefacetteerde granaat, 11x8,5mm, en een fijne strakke GG ring 585/000, met ovale lichtroze stersaffier, 9x7mm. ø 50 Totaal ca 5 gr.

Snuif tabaksdoosje
Startprijs 150 EUR

Halfronde antieke zilveren snuif-tabaksdoos met putti-voorstelling op deksel en ranken en fruitmotieven rondom, 835/000. MT.: Onduidelijk, 8x5x1.5cm., Ca. 45 gr.,

4 Plaatknopen
Startprijs 120 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met kabelrand en gedreven afbeelding "Blyheidt Vryheidt", voorzien van gekroonde O (is verplichte herkeur) 1807, MT: Willem de Koning Schoonhoven an...

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U

Zilv. sigarettendoos
Startprijs 80 EUR

Engelse zilveren sigarettendoos 925/000 10,5x3cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, riksja
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur riksja als strooier 925/000, ca. 33gr. 6x7,5cm.

Wandelstok, zilv. heft
Resultaat: 100 EUR

Hardhouten wandelstok met zilveren greep en stootdop, 800/000, Stempelmerk voor ongewaarborgd Binnenlands zilver ("V"), L. 87.5cm., Cond.:U

2 Zilveren strooiers
Startprijs 90 EUR

Stel Engels Sterling zilveren strooiers met glazen binnenwerk, 925/000. H.11.35cm., voet ø4.5cm., Cond.:G

7 Plaatknopen
Startprijs 200 EUR

Zeven 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met bijzondere dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van een rennend paard, MT: Jan Kleyn Schoonohven anno 1785 en 1797, 835/000, ca.23mm.

3 Delen plated
Resultaat: 30 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G

Whiskey karaf
Resultaat: 40 EUR

Fraaie vierkante geslepen kristallen whiskey karaf compleet met stop, zilveren montuur en label aan ketting met opschrift: WHISKY. 26x9x9cm.

Zilveren miniatuur, collie
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.

Joodse tol
Resultaat: 60 EUR

Joodse tol van zilver en messing, met koperen tolpunt, H.5.5x3.5x3.5cm., Cond.U

Lot Goud
Resultaat: 200 EUR

Lot Goud, 585/000 bestaande uit een fijn figarocollier met hanger in de vorm van een driehoek met zirconia's, een CFE armband met diverse kleien bedeltjes, 2 bolletjes, mat en gilimmend en een paar r...

Camee broche hanger
Startprijs 190 EUR

Broche hanger, GG 585/000 met Camee. Grote opengewerkte ovale hanger/broche met in het midden een zeer fraai uitgesneden camee, ø 30 x 24 mm. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 7 gr

Camee oorknoppen
Resultaat: 50 EUR

Oorknoppen, GG 585/000 met camee. Kleine oorknoppen, ø 9,2mm, met fijne GG 585/000 bewerkte rand en in het midden een kleine uitgestoken camee. ca 1,7 gr.

Gouden horlogeketting
Startprijs 600 EUR

Horlogeketting, GG 585/000, eind 19e eeuw. HOrlogeketyting gemaakt van ronde Biesmarkachtige schakels. Lengte 29 cm. ca 23,3 gr

Broche GG met steen
Resultaat: 60 EUR

Broche GG 585/000, met grote gefacetteerde steen. Fijne speld met in het midden een grote steen, in oud slijpsel. ø 10 mm. ca 2,7 gr

Art Nouveau broche GG diamant
Startprijs 275 EUR

Art Nouveau broche, GG 585/000 met diamanten. Sierlijke bloemmodel broche, rond 1900, met 15 diamanten in diverse maten. In zeer goede staat. De broche heeft een bolsluiting en is voorzien van een vei...

Collier agaat met tijgeroog
Startprijs 50 EUR

Collier van bewerkte agaatkralen en tijgeroog. Het collier heeft een groot zilveren veeroog als sluiting. ø barnsteen 16 mm, tijgeroog ø 7 mm. Lengte 45 cm

Solitairring GG zirconia
Startprijs 100 EUR

Solitairring, GG 750/000 met zirconia. Hoge strakke solitairring met 6 poots zetting met mooie zirconia, ø 6,5 mm. ca 3,1 gr. ø 57

Ring groot roze/paarse steen
Resultaat: 45 EUR

Grote zilveren, 835/000 ring met ovale steen. Brede bewerkte rand met daarin een grote ovale roze/paarse steen, ø 21x16mm. De bewerking loopt door in de band van de ring. ca 10,7 gr. ø 54

Zilveren oorstekers
Startprijs 30 EUR

Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet.. Halve creolen, breed model, 9,3 mm, met langwerpig en rond geslepen markasiet. ø 20 mm. ca 9,2 gr.

Zilveren oorstekers
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers, zilver, 925/000 met markasiet. Halve creolen ø 24 mm, bezet met 3 rijen met markasiet, breedte 7 mm. ca 9 gr.

Choker met Agaten
Startprijs 30 EUR

Choker, onedel, bezet met alle kleuren Agaten. Sierlijke ketting met in het midden een grote vierkante agaat in aarde tinten. Verder zitten er 9 ronde agaten in het collier. Lengte 41 cm.

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U

6 Plaatknopen
Startprijs 150 EUR

Zes 18e eeuwse zilveren achtkantige plaatknopen met gravering van een ruiter te paard, MT: Hendrik Cuperus Leeuwarden ca. 1790, 835/000, ca. 24mm.

Krist. doosje, zilv. dop
Resultaat: 30 EUR

Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Hiollands zilveren roomlepel 8.5/000, Jaarletter: B, 1936, Schoonhoven, L.11cm., ca. 17.5gr., Cond.:U

Zilv. odeurhouder
Startprijs 60 EUR

Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollands zilveren druivenschaar met ranken-bladeren en trossenmotief, 835/000, MT.: Onduidelijk, L.15.5cm., ca.. 66gr., Cond.:U

2 Ronde plaatknopen
Startprijs 50 EUR

Stel zilveren ajourgezaagde en gegraveerde ronde plaatknopen, vermoedelijk 18e eeuw, ca. 26mm.

6 Zilveren knopen
Startprijs 120 EUR

Zes ronde bolle zilveren knopen met graveerwerk en bekroond met vierkante rozet, 835/000, ca. 16mm.

9 Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

3 Zilveren knopen
Startprijs 60 EUR

Drie ronde fraai gedraaide bolle zilveren knopen, bekroond met florale rozet in het midden, 800/000, ca. 22mm.

12 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U

Zilveren lampevoet
Startprijs 100 EUR

Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U

8 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 80 EUR

Acht Djokja zilveren onderzetters met gehamerde bodem en uitgestoken florale randmotieven, 800/000, ø9cm., samen ca. 303gr., Cond.:U

Hanger, ei
Startprijs 50 EUR

Hanger, Faberge stijl, opengewerkt met zirconia's en parel. Ei-hanger, zilver verguld 22x13 mm, opgewerkt met paars en groen emaille, versierd met zirconia's. Onderaan de hanger zit een kleine parel.

Zilveren vis
Startprijs 45 EUR

Vis, zilver verguld, met emaille. Hanger in de vorm van een vis, 22mm, versierd met blauw en lichtgeel emaille. De ogen zijn gemaakt met licht oranje/roze stenen. ca 7 gr.

Hanger, ei
Startprijs 40 EUR

Hanger, Faberge stijl, lieveheersbeest. Zilver verguld ei-hanger, 14x21mm, in de vorm van een lieveheersbeestje met zwart en rood emaille. Verder versierd met goudkleurige stippen en zirconia's.

Choker GG opaal briljant
Startprijs 280 EUR

Choker GG 585/000 met Opaal en Briljant. Choker met in het midden een ovale Opaal gezet in een gladde rand met daarboven 3 briljanten in WG zetting. Dit is met 2 GG staafjes bevestigd aan een Lunacoll...

Armband GG Gourmet
Resultaat: 775 EUR

Armband GG 916/000, Gourmetschakel. Groffe armband met plat geslepen Gourmetschakel.ca 37.2 gr. Lengte 25 cm. Zit wat slijtage in.

Oorclips GG
Startprijs 500 EUR

Oorclips, GG 585/000 met Briljanten. Ovale oorclips, organisch motief met diverse briljanten bezet. ø 18x10mm. Totaal 0.70 ct.,W/SI, ca 7.9 gr.

2 Colliers, goud op zilver
Resultaat: 30 EUR

Colliers, goud op zilver, met stenen. Een collier met in het midden 6 granaatachtige stenen, in diverse vormen en formaten. Bevestigd aan een figarocollier, met verlengstuk. Lengte 41-45 cm. En een c...

Oorhangers GG murano
Startprijs 70 EUR

Oorhangers GG 750/000 met zwart muranoglas. Royale GG oorhaken met zwarte peervormige muranoglazen hangers. Totale lengte 30 mm.

Rouwbroche
Startprijs 100 EUR

Rouwbroche, GG 585/000 met Onyx. Rechthoekige broche, eind 1900 eeuw, opengewerkte, gegraveerde rand met in het midden een Onyx waarin een GG schild zit met haar en foto. Grootte 12x16 mm. ca 5gr.