Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koffiekan/theekan
Resultaat: 25 EUR

Vier delen vernikkeld koper ca. 1900; 2x theelicht, 1x koffiekan, 1x theekan 10-25cm. Cond.: R-G

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

3 Chin. kop & schotels
Resultaat: 330 EUR

Drie Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900-1920 (gesigneerd) met geisha-decor in goede staat 4,5xø9,5cm.

6 Delen Chin. porselein
Resultaat: 130 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein; 1x kop & schotel met 8-kantig kopje en geschulpte schotel (gesigneerd) 18e-19e eeuw met floraal decor. Mooie kwaliteit. 2x Kopjes capucine 19e eeuw (Cond.: G) en 1x...

Inktsteen
Resultaat: 280 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 3x36x19cm.

Chinese kom, geel
Startprijs 40 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met geel decor en bloemendecor 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 6,5xø14,7cm.

Chin. porseleinen kom
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met blauw decor in goede staat 11,5xø25,5cm.

Inktsteen
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, rondom bewerkt met vissen, draken, figuren etc. 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 4x21x16cm.

Chin. porseleinen kom
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gemerkt) met landschapsdecor in zeer goede staat 7x19,5cm. Cond.: G

4 Delen Chin. porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees porselein 19e eeuw; 3x goudimari schotels en 1x capucine schotel 18e-19e eeuw. Allen in goede staat ø12,7-ø13,9cm.

Inktsteen, Samba
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese terracotta druksteen, rondom bewerkt met figuren (goudkleurig). In originele kist 20e eeuw 30x10x8cm. Cond.: G

Fam. Verte bord
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel (gemerkt). 2 Blaadjes zijn vervaagd, verder in goede staat ø24,6cm.

5 Delen Chin. porselein
Startprijs 50 EUR

Vijf delen oud Chinees porselein 20e eeuw; 1x Japans gesigneerd schaaltje ca. 1930, 1x rechthoekig bakje met landschap ca. 1930, 1x chicken cup 20e eeuw en 2x keramieken kommetjes voor rijstwijn ca. 1...

Kaststel
Resultaat: 5 EUR

Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G

Chinese trekpot
Startprijs 100 EUR

Chinese terracotta trekpot ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.

Fam Rose schotel
Startprijs 40 EUR

Familie Roze 18e eeuwse schotel (gelijmd) met bloemendecor ø16,2cm. Cond.: M

Kop&Schotel, Meissen teken
Startprijs 20 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G

2 Jade olifanten
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Chinese jade olifanten 20e eeuw in goede staat 7x9x4,5cm.

Kopjes & Schotels
Resultaat: 15 EUR

Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G

Chinese trekpot
Startprijs 100 EUR

Chinees terracotta trekpot 6-kantig met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G

3 Delen porselein, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie delen Chinees porselein 18e eeuw; 2x schotels (melk en bloed) ø12,3cm. en ø12,7cm. en 1x kom met blauw decor ø8,3cm. Cond.: G

Pors. edel paar ca. 1910
Resultaat: 90 EUR

Duits porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt met een K en kroon daarboven. Voorstellend een romantisch paar in18e eeuwse kledendracht met luit en fluit, in goede staat 17x18x11,5cm.

Terracotta trekpotje
Startprijs 90 EUR

Chinees terracotta trekpot ca. 1900 (gemerkt) met opgewerkt floraal decor in zeer goede staat 10x18xø11cm.

Terracotta trekpotje
Startprijs 90 EUR

Chinees terracotta trekpotje ca. 1900 met rondom Chinees decor in zeer goede staat 10,5x14,7xø10cm.

Pors. peper&zout stel
Startprijs 30 EUR

Porseleinen zout, peper en mosterdset ca. 1900 in de vorm van 3 konijnen in goede staat 10x11x8cm.

2 Delen jade
Resultaat: 55 EUR

Twee delen oud Chinees jade ca. 1900-1950 in goede staat ø5,6cm. en 11,5x6cm.

Chin. schotel, vismotief
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen schotel met karperdecor 19e eeuw met geschulpte rand in goede staat 3xø15,7cm.

Chin. kom &schotel, vismotief
Startprijs 35 EUR

Oude CHinees porseleinen kom met visdecor en schotel 20e eeuw. Gemerkt en in zeer goede staat 7,3x12,8cm. en ø20,8cm.

Pors. tafelopzet, putti's
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.

2 Chin. schotels, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor (Celadon?). 2 Oude haarlijnen en 1 minimale chip Cond.: R ø23,3cm.

Pors. tafelopzet, putti's
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..

2 Chin. schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels; 1x 19e eeuw met bloemdecor (gemerkt), oude haarlijn en chip en 1x grote schotel ca. 1900 (gemerkt) met floraal decor ø21,3-ø26cm. Cond.: R-G

3 Delen Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein; 1x familie Verte schotel ca. 1900, gemerkt met figuren en gouddecor ø26,4cm., 2x gele geschulpte eierschaal porseleinen kommen, gemerkt met draken- en bloemendecor...

Porseleinen fles
Startprijs 20 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde stopfles met decor van zeegezichten, beschilderd met vogels en bloemen (chips verf laten los) 21cm. Cond.: R-G

3 Chin. schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.

Porseleinen siervaas
Resultaat: 75 EUR

Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G

4 Chinese kommen
Resultaat: 80 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen 19e eeuw, gemerkt met floraal decor; 1 kleine kom heeft oude haarlijn 11,5xø14cm. Cond.: G

Rijstkom
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkom met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 5x11,5cm.

10 Chin. kop&schotels
Resultaat: 200 EUR

Tien oude Chinees porseleinen kop & schotels 1e helft 20e eeuw met decor van landschap en figuren in zeer goede staat 5,4xø11,3cm. Cond.: G

Servies Imperium Austria
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

3 Kutani schotels
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse kutani sierschotels; 1x groot (goud en div. samoerai) oude haarlijn ø36,3cm., 1x groot (goud en 4x samoerai) Cond.: G ø31,2cm. en 1x met 4 krijgers en gouddecor Cond.: G ø30,5cm.

Delfts blauwe tabakspot
Startprijs 30 EUR

Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G

Chinees koffieservies
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen koffieservies 3-delig ca. 1900. Decor van figuren en landschap in goede staat 13-19cm.

Delfts blauwe vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote Koninklijk Delft aardewerken dekselvaas. Geribbeld met bloemendecor en Hollandse leeuw Nr. 1373 en Schilder C. (20e eeuw). In zeer goede staat 50xø24cm.

3 Delen Chin. porselein
Resultaat: 35 EUR

Drie delen Chinees porselein 19e eeuw (gesigneerd); 1x schotel met decors en hondje (Cond.: G), 1x schoteltje met decors en hondje (1mm. chip) en 1x dekseltje met floraal- en vlinderdecor (randschade)...

Delftsbonte koe, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R

2 Chinese schotels
Startprijs 35 EUR

Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G

Delftse vaas
Startprijs 90 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G

7 Oude Chin. schotels
Startprijs 30 EUR

Zeven oude Chinese schotels 19e-20e eeuw; 1x imari 2e helft 20e eeuw, 2x 8-kantig keramiek (floraal), 1x imari 19e eeuw, 2x 8-kantig blauw floraal ca. 1930 en 1x met geishadecor ca. 1900-1930 Cond.: G...

Chinese schotel, ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat ø35,5cm.

doos en tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G

Eetservies, soepterrine
Resultaat: 40 EUR

Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G

Theemuts, vrouwtje
Resultaat: 60 EUR

Duits porseleinen theemuts ca. 1900 in goede originele staat 39x25x18cm.

6 Borden
Startprijs 40 EUR

Zes antieke porseleinen schotels; 3x imari 19e eeuw, 1x Chinees 18e eeuw (geisha, minimale randschade) en 2x Europees met Chinees decor ø18-ø23cm. Cond.: R-G

Glansplateel lampevoet
Startprijs 120 EUR

Wit glansplatelen lampvoet/schemerlamp. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda met decor Violetta ca. 1915. beschildering in zeer fraaie kleurstelling. Hoogte voet zonder kap 21cm. (met kap 39cm.) Cond.: ...

3 Delen porselein
Resultaat: 65 EUR

Drie delen oud porselein; 1x porseleinen kaketoe Duitsland, gemerkt N met een kroon (Thuringen) 2 chips, 1x vrouw met vogelkooitje (bloem af) 19e eeuw Nr. 469 en 1x jardiniere ca. 1880 met goud- en bl...

2 Porseleinen schalen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke schalen; 1x porselein (scheur) met antiek zilveren beugel en 1x opaline glas met decor ø21cm. Cond.: R-G

Glansplateel vaas
Startprijs 60 EUR

Gouda glansplatelen vaas met bloemdecor, Nr. 89, schilder B of D ca. 1920. Bovenrand chip gelijmd 19xø8cm. Cond.: R

Soldaat op paard
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen Volkstedt figuur, voorstellend "Der Alte Fritz" (stok mist), beschadigd 29x22x15cm. Cond.: M

10-Delig gebaksstel
Startprijs 40 EUR

Porseleinen 10-delig gebaksstel ca. 1980, gemerkt J.G.Z.H. met figuren- en gouddecor ø15-ø28cm. Cond.: G

Glansplatelen bloempot
Startprijs 200 EUR

Zeer grote oude glansplatelen bloempot Gouda Holland ca. 1920 met bloemdecor. in goede originele staat 26xø33cm.

Pors. potje + deksel
Startprijs 30 EUR

Porseleinen 19e eeuwse houder met deksel. Handbeschilderd met goud- en bloemendecor. Deksel heeft chip, 18x10x8cm. Cond.: R

4 Borden koningshuis
Startprijs 30 EUR

Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden over het koningshuis; 1x Juliana-Bernard (beschadigd), 1x Juliana-Bernard 1937 (Goed), 1x Beatrix-Claus 25 jaar huwelijk en 1x Wilhelmina 1898 Koningin...

Siervaas
Startprijs 20 EUR

Handbeschilderde siervaas ca. 1900 met landschapsdecor in goede staat 27xø9cm.

Grote KPM schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.

Porseleinen spiegel
Resultaat: 70 EUR

Oude porseleinen spiegel 20e eeuw met bloemdecor in goede staat 49x41cm.

Grote plateel pot
Startprijs 75 EUR

Grote plateel overpot voor planten van Arnhems plateel. Firma Gebia, oprichter Klaas Vet, floraal decor. Schilder KV. (Klaas Vet) ca. 1920. 19xø26cm. Mogelijke restauratie Cond.: R

Servies Crown China
Startprijs 20 EUR

Porseleinen servies 20e eeuw Crown China met Jugendstil stijl bloemendecor Cond.: G

Lampetstel
Startprijs 25 EUR

Lampetstel, 5-delig,gemerkt Societe Ceramique Maastricht. bestaande uit een water kan (beschadigd, gelijmd),wasbak, po, zeepbakje en kambakje 30xø36cm. Cond.: R

Meissen bureauset
Startprijs 240 EUR

Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.

Mokka servies, goudkleurig
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Petrus Regout serviesje
Resultaat: 50 EUR

Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G

Plateel vaasje
Resultaat: 30 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 18,5cm. Cond.: G

Plateel vaasje, 2 oren
Resultaat: 50 EUR

Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.

Plateel vaasje, Arnhem
Resultaat: 25 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G

Plateel vaasje, Eskaf
Resultaat: 50 EUR

Plateel vaasje, Eskaf Ola Huizen Holland met florale beschilderingen door schilder Willem Evers. Gemerkt en genummerd H.: 17,5cm.

Rosenthal servies
Startprijs 100 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.

Rosenthal voetbal-servies
Resultaat: 10 EUR

Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G

2 Steigerende paarden
Startprijs 50 EUR

Twee steigerende wit porseleinen paarden ca. 1980 in zeer goede staat ca. 20cm.

Papegaai
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G

Porseleinen haan
Resultaat: 25 EUR

Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R

2 Schotels, 18e eeuw
Startprijs 160 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G

2 Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G

Bord, Fam. Rose
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G

4 Chinese kommen
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Imari theepot
Startprijs 25 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.

Dekselpot, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.

Satsuma vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke Satsuma vaas (keramiek) met Wilhelmina teken en 31 Augustus 1923. gesigneerd en made in Japan, in goede staat 21xø11cm.

Fluit met figuren
Resultaat: 15 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Kruidenschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G

Beeld, lezende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R

Vaas, kom, messenleggers
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...

2 Spekstenen beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G

Spekstenen figuur
Resultaat: 20 EUR

Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G