Zes delen Chinees porselein; 18e eeuw met karpermotief (gesigneerd); 2x kop & schotels (gesigneerd), schotels goed, kopjes lichte randschade en haarlijn. Tevens 2 losse kopjes (minimale randschade) 5,...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bloemdecor (4x met minimale randschade) 3,5xø7,5cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G
Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met geschulpte rand en op de bodem een geisha met vangnet en vlinder. Buitenkant rondom met bloemendecor 3,7xø6,3cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met deksel (2 chips binnenrand gemberpot, verder in goede staat). Met floraal decor 25xø21cm.
Oude natuurstenen parfumfles met Chinese boedha 2e helft 20e eeuw 7,5x4,3x3,4cm. Cond.: G
Vier prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geschulpte rand en bloemendecor in goede staat ø11cm.
Oud Chinees porseleinen figuur, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (gesigneerd). Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in kleding met drakendecor. In zeer goede staat 45,5cm.
Oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,5x6x3cm.
Vier diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels o.a; imari, capucijner met decors van bloemen, vlinder, tuindecor. In goede staat (1 schotel met minimale randschade en 1 kopje met chip) 4xø10...
Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.
Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G
Interessant kavel van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors en stijlen. 1 Schotel met haarscheur en schade, rest lichte randschade ø10-ø16cm. Cond.: R
Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm.
Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G
Interessant kavel 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor van landschappen, draken, vogels en bloemen. 1 Kopje met lichte randschade ø7-ø8cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met diepblauw figurendecor met voorwerpen. In zeer goede staat 14,5xø12,5cm.
Chinees blauwe porseleinen vaas 15xø11cm. en een keramieken pauwenbord 2xø22cm. Cond.: G
Interessant kavel van negen 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor. 5 Kopjes met minimale randschade en 4 kopjes goed
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.
Drie delen diverse antieke voorwerpen; 1x witte lakstempel met Foo-Hond (waarschijnlijk glas), 1x kleine 8-kantige rood keramieken vaas en 1x porseleinen olifant 3,5-6,5cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws Imari porselein; 1x dekselpot ca. 1800 met floraal- en gouddecor 7xø12,5cm. en 1x dekselvaasje (deksel gelijmd en chip rand) met bloementuindecor 11xø7,3cm. Cond.: R-G
Twee oude Royal Dux porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met blauw- en gouddecor. Voorstellend een herder en een galante dame. Beide in goede staat 23cm.
Zeven delen 19e eeuws beschilderd Chinees porselein; 1x bloempot met figurendecor (chip), 1x schaaltje met geisha en hert (chip), 2x zalf-dekseldoosje (geisha/vogel), 1x rijstkom met tekst en man, 1x ...
Drie delen 18e eeuws capucijner porselein met bloemendecor; 1x kop & schotel 5xø11,6cm. (Goed) en 1x los kopje (chip) 4xø7,4cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor in goede staat 8,5xø5cm.
Twee delen Engels Wedgwood bisquit porselein; 1x asbak en 1x tablet 11-16cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G
Negen delen Hollands aardewerk. Acht delen Makkum ca. 1920; 1 kom (6xø14cm.) met 7 kleine kommetjes (4cø7cm.) met bloemdecor, 1 chip. en 1x Delfts aardewerken knobbelvaasje 19e eeuw, gemerkt APK (1 c...
Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G
Drie delen divers antiek aardewerk 19e eeuw; 1x mosterdpotje met empire figurendecor (lichte randschade onder), 1x pijpvaasje Kutani porselein met bloemendecor, 1x plated theepotje met houten greep. e...
Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Delfts keramieken borden; 1x met opschrift "Het wat hem van agteren staat, bid eergij aan't eeten gaat" (randschade + scheuren), 1x Chinees decor (lichte randschade) en 1x guirlandes e...
Twee grote oude Delftsblauwe keramieken siervazen met decor van molen en boten 20e eeuw. In goede staat 36,5x15,5xø10cm.
Drie Petrus Regout Maastricht kastkommen, decor Timor ca. 1900. 1 Met oude baknaad bij voet 10xø16cm. Cond.: G
Acht delen oud Duits porselein; 7x kop&schotels, 1x tuitvaas o.a; KPM, Furstenberg en Weimar. In goede staat 8-18cm. Cond.: G
Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G
Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G
Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.
Drie grote keramieken schenkkannen met groen glazuur, Blue Mountain Canada. 27-31cm., Cond.:G
Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.
Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G
Drie delen Oud Hollands plateel; 1x oorvaas nr 4070/7, 1x schenkkan Aren en 1x oorpot Aren Belgium 15-19cm. Cond.: G
Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G
Vier keramieken borden van Petrus Regout Maastricht; 1x decor Fantasie, 2x decor Delhi en 1x decor Hannibal ø21-ø23cm. Cond.: G
Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U
Twee oude Chinees porseleinen sierschotels met karperdecor; 1x geschulpte schotel (gesigneerd) met centrale karper en versieringen ca. 1900-1930 ø18,3cm. en 1x Schotel met 2 karpers en decor van blauw...
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Prachtige natuursteen 8-delige rijstwijnset ca. 1900 in zeer goede staat; trekpotje, tablet en 6 kommen 7,5xø14,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...
Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden, Chen Lung met landschapsdecor, lichte randschades ø23cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met drakendecor en geschulpte rand. Gesigneerd en in zeer goede staat ø44,2cm.
Grote oude geschulpte porseleinen schotel met eenden en floraal decor 20e eeuw in zeer goede staat ø49,8cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kop & schotels; 1x imari (lichte randschade kopje en haarlijn schotel) 8,5xø13,5cm., 1x Familie Verte met figuren- en gouddecor (Cond.: G) 6,5xø12,5cm. en 1x met decor van fig...
Drie Chinees porseleinen borden 2e helft 20e eeuw met rijk decor in goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 en later (2x gesigneerd). In zeer goede originele staat 9,5-12cm.
Zes delen 18e eeuws Chinees Familie Roze met haandecor (zeldzaam); 2x kop&schotels (minimale randschade kopjes) en 2 losse schotels ( 1 oude haarlijn) 4,5xø10,5cm. Cond.: R-G
Porseleinen koffieset ca. 1900 met landschap en bloemendecor; koffiepot, suikerpot en melkkan 7-13cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Japans porseleinen Kutani vazen met landschap- en bloemendecor (vogels en figuren). gesigneerd 9-16cm. Cond.: G
Vijf delen 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes&schoteltjes met bloemen- en figurendecor. Twee sets en 1x losse schotel 4,5x10cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x vaas met drakendecor (gesigneerd) 19xø12cm. en 1x schotel met drakendecor (gesigneerd) ø20,3cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze bloemdecor, 1 kopje met minimale chip 4xø10cm. Cond.: G
Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G
Oude Chinees porseleinen penselenvaas 1e helft 20e eeuw (gesigneerd en met rondom vogel- en bloemendecor. In zeer goede staat (handbeschilderd) 13,4xø9,6cm.
Vier oude borden; 1x Wedgwood asbak, 1x Kathedraal Wedgwood Etruria, 1x Wedgwood of Etruria 1981 en 1x Hutschenreuther bord stadsgezicht 11-27cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein 18e eeuw met landschap- en figurendecor bestaande uit; 2 kop&schotels (minimale randschade en haarlijn) en 2 losse schotels (1 haarlijn) 4,5xø10cm. Cond.: R
Twee grote Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd) 8,5xø20,6cm. In zeer goede staat
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Verte bord met geschulpte rand, bloesem- en bloemdecor (lichte randschades) ø23cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels; 1x Imari met landschap- en gouddecor (kopje met haarscheur) 5xø11,3cm., 1x capucijner met bloemdecor (Cond.: G) 4,5xø10cm. en 1x capucijner met ...
Acht 19e eeuwse porseleinen empire schotels met gouddecor (2x haarscheur) ø13-ø14cm. Cond.: R-G
Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaasje Tiko Zwaro, 1x kruik, Herft Tiko Gouda, 1x asbak Banda Royal Gouda en 1x wandbakje Iris Gouda 12-17cm.
Drie Duits keramieken vaasjes Bonn ca. 1930 met landschapsdecor (Franz Ant. Mehlem) 14-16cm. Cond.: G
Oude Duitse Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw (bloemenmand gelijmd) 12x8x7cm. Cond.: R
Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaas Bridge Drive Zuid Holland, 1x schotel Mona Gouda, 1x bolvaas Quo Vadis Gouda, 1x Royal Gouda Art Pottery 14-19cm. Cond.: G
Wedgwood schotel, ø32x2cm., en mokka kop en schotel, model Strattford. Cond.:U
Vier delen oud Hollands plateel; 1x kleine bolvaas Holland Rose VBK, 1x grote bolvaas Treso Gouda (haarscheur), kleine bolvaas Frsio Zenith en 1x bonbonschaal Lola Royal Gouda (beschadigd) Cond.: M-G
Drie oude/antieke porseleinen borden; 1x KPM met wapen- en gouddecor 19e eeuw, 1x Severes 19e eeuw met gouddecor en 1x KPM 20e eeuw "Friedrich der Grosse" ø19,5-ø24cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands glansplateel; 1x asbak Premeir R.K., 4x onderzetters Gouda Holland
Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.
Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.
Vier delen Oud Hollands plateel; 1x bonbonschaal ongemerkt, 1x bonbonschaal flora Gouda (set van 5 kommetjes Flora Gouda), en 1x bonbonschaal Flora Gouda (chip) 8-20cm. Cond.: R-G
Groot kavel divers porselein met Zwiebelmusterdecor o.a; Mitterteich, Hutschenreuther etc. Bevat dekselpotten, kannen, kopjes etc.
Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G
Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G
Twee porseleinen ganzen; 1x Royal Dux en 1x Thuringen (groot) 17,5-29cm. Cond.: G
Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.
Groot Delfts keramieken sierbord (Oud Delft), schilder is Th. o A.R., voorstelling van eiervrouwtje Bloemaert. Minimale glazuurchips bij rand ø42cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse porseleinen chocoladeketels met vogel- en bloemendecor; 1x groen (gemerkt A.G. Legrand Amsterdam) en 1x gemerkt B en R 21-27cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen chocoladekannen ca. 1880; 1x roze met vogeldecor en 1x wit met rozendecor (tuitrestauratie, plated) 18-19cm. Cond.: G