Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Delen Chin. pors., 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Zes delen Chinees porselein; 18e eeuw met karpermotief (gesigneerd); 2x kop & schotels (gesigneerd), schotels goed, kopjes lichte randschade en haarlijn. Tevens 2 losse kopjes (minimale randschade) 5,...

5 Chinese kopjes
Resultaat: 175 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bloemdecor (4x met minimale randschade) 3,5xø7,5cm. Cond.: R-G

Chinese penselenbeker
Resultaat: 220 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G

Grote Kantonese vaas
Startprijs 20 EUR

Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M

3 Chinese kopjes
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met geschulpte rand en op de bodem een geisha met vangnet en vlinder. Buitenkant rondom met bloemendecor 3,7xø6,3cm. Cond.: G

Grote gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met deksel (2 chips binnenrand gemberpot, verder in goede staat). Met floraal decor 25xø21cm.

Snuifflesje, boedha
Startprijs 50 EUR

Oude natuurstenen parfumfles met Chinese boedha 2e helft 20e eeuw 7,5x4,3x3,4cm. Cond.: G

4 Chinese schotels
Resultaat: 40 EUR

Vier prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geschulpte rand en bloemendecor in goede staat ø11cm.

Chinees figuur
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees porseleinen figuur, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (gesigneerd). Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in kleding met drakendecor. In zeer goede staat 45,5cm.

Snuifflesje, grijs
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,5x6x3cm.

4 Kop & Schotels
Resultaat: 130 EUR

Vier diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels o.a; imari, capucijner met decors van bloemen, vlinder, tuindecor. In goede staat (1 schotel met minimale randschade en 1 kopje met chip) 4xø10...

Chinese dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.

Chinese kom, Fam Rose
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G

6 Diverse schotels
Startprijs 40 EUR

Interessant kavel van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors en stijlen. 1 Schotel met haarscheur en schade, rest lichte randschade ø10-ø16cm. Cond.: R

Chinees snuifflesje
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm.

4 Kop & Schotels
Resultaat: 20 EUR

Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G

9 Diverse kopjes
Resultaat: 700 EUR

Interessant kavel 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor van landschappen, draken, vogels en bloemen. 1 Kopje met lichte randschade ø7-ø8cm. Cond.: G

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Prachtige Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met diepblauw figurendecor met voorwerpen. In zeer goede staat 14,5xø12,5cm.

Kraagvaas + Bord
Startprijs 15 EUR

Chinees blauwe porseleinen vaas 15xø11cm. en een keramieken pauwenbord 2xø22cm. Cond.: G

9 Diverse kopjes
Resultaat: 300 EUR

Interessant kavel van negen 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor. 5 Kopjes met minimale randschade en 4 kopjes goed

2 Fam Rose rijstkommen
Resultaat: 220 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G

Japanse vaas
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.

3 Delen Chinees
Startprijs 25 EUR

Drie delen diverse antieke voorwerpen; 1x witte lakstempel met Foo-Hond (waarschijnlijk glas), 1x kleine 8-kantige rood keramieken vaas en 1x porseleinen olifant 3,5-6,5cm. Cond.: G

Dekselschaal + dekselpotje
Resultaat: 50 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein; 1x dekselpot ca. 1800 met floraal- en gouddecor 7xø12,5cm. en 1x dekselvaasje (deksel gelijmd en chip rand) met bloementuindecor 11xø7,3cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Royal Dux porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met blauw- en gouddecor. Voorstellend een herder en een galante dame. Beide in goede staat 23cm.

7 Delen porselein
Resultaat: 85 EUR

Zeven delen 19e eeuws beschilderd Chinees porselein; 1x bloempot met figurendecor (chip), 1x schaaltje met geisha en hert (chip), 2x zalf-dekseldoosje (geisha/vogel), 1x rijstkom met tekst en man, 1x ...

2 Kop & Schotels
Startprijs 25 EUR

Drie delen 18e eeuws capucijner porselein met bloemendecor; 1x kop & schotel 5xø11,6cm. (Goed) en 1x los kopje (chip) 4xø7,4cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen vaasjes
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor in goede staat 8,5xø5cm.

2 Delen Wedgwood
Startprijs 30 EUR

Twee delen Engels Wedgwood bisquit porselein; 1x asbak en 1x tablet 11-16cm. Cond.: G

2 Kop & Schotels
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G

Divers porselein
Startprijs 50 EUR

Negen delen Hollands aardewerk. Acht delen Makkum ca. 1920; 1 kom (6xø14cm.) met 7 kleine kommetjes (4cø7cm.) met bloemdecor, 1 chip. en 1x Delfts aardewerken knobbelvaasje 19e eeuw, gemerkt APK (1 c...

3 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G

4 Delen divers
Startprijs 30 EUR

Drie delen divers antiek aardewerk 19e eeuw; 1x mosterdpotje met empire figurendecor (lichte randschade onder), 1x pijpvaasje Kutani porselein met bloemendecor, 1x plated theepotje met houten greep. e...

3 Delen Herend
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G

3 Delftse borden
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken borden; 1x met opschrift "Het wat hem van agteren staat, bid eergij aan't eeten gaat" (randschade + scheuren), 1x Chinees decor (lichte randschade) en 1x guirlandes e...

2 Vazen, Delfts blauw
Resultaat: 30 EUR

Twee grote oude Delftsblauwe keramieken siervazen met decor van molen en boten 20e eeuw. In goede staat 36,5x15,5xø10cm.

3 Kastkommen
Resultaat: 100 EUR

Drie Petrus Regout Maastricht kastkommen, decor Timor ca. 1900. 1 Met oude baknaad bij voet 10xø16cm. Cond.: G

8 Delen porselein
Resultaat: 35 EUR

Acht delen oud Duits porselein; 7x kop&schotels, 1x tuitvaas o.a; KPM, Furstenberg en Weimar. In goede staat 8-18cm. Cond.: G

Delfts blauw bord, schepen
Startprijs 20 EUR

Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G

3 Vazen, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G

Mokka servies
Resultaat: 30 EUR

Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.

3 Vazen, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie grote keramieken schenkkannen met groen glazuur, Blue Mountain Canada. 27-31cm., Cond.:G

Keramieken treef
Startprijs 30 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.

3 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G

3 Vazen, plateel
Resultaat: 35 EUR

Drie delen Oud Hollands plateel; 1x oorvaas nr 4070/7, 1x schenkkan Aren en 1x oorpot Aren Belgium 15-19cm. Cond.: G

Serviesje, Amsterdam
Startprijs 50 EUR

Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G

4 Borden, P. Regout
Startprijs 40 EUR

Vier keramieken borden van Petrus Regout Maastricht; 1x decor Fantasie, 2x decor Delhi en 1x decor Hannibal ø21-ø23cm. Cond.: G

Pors. naaldendoosje + doosje
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U

2 Chin. schotels, visdecor
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen sierschotels met karperdecor; 1x geschulpte schotel (gesigneerd) met centrale karper en versieringen ca. 1900-1930 ø18,3cm. en 1x Schotel met 2 karpers en decor van blauw...

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

Chinese rijstwijn set
Startprijs 150 EUR

Prachtige natuursteen 8-delige rijstwijnset ca. 1900 in zeer goede staat; trekpotje, tablet en 6 kommen 7,5xø14,5cm. Cond.: G

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...

Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.

3 Chinese borden
Startprijs 140 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden, Chen Lung met landschapsdecor, lichte randschades ø23cm. Cond.: R-G

Grote Chin. schotel, draak
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met drakendecor en geschulpte rand. Gesigneerd en in zeer goede staat ø44,2cm.

Chin schotel, geschulpt
Resultaat: 100 EUR

Grote oude geschulpte porseleinen schotel met eenden en floraal decor 20e eeuw in zeer goede staat ø49,8cm.

Grote Chin. schotel
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G

3 Div. kop&schotels
Resultaat: 125 EUR

Drie Chinees porseleinen kop & schotels; 1x imari (lichte randschade kopje en haarlijn schotel) 8,5xø13,5cm., 1x Familie Verte met figuren- en gouddecor (Cond.: G) 6,5xø12,5cm. en 1x met decor van fig...

3 Chinese borden
Startprijs 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 2e helft 20e eeuw met rijk decor in goede staat.

4 Chinese vaasjes
Resultaat: 35 EUR

Vier oude Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 en later (2x gesigneerd). In zeer goede originele staat 9,5-12cm.

2 Kop & 4 Schotels
Resultaat: 220 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees Familie Roze met haandecor (zeldzaam); 2x kop&schotels (minimale randschade kopjes) en 2 losse schotels ( 1 oude haarlijn) 4,5xø10,5cm. Cond.: R-G

3 Delen porselein
Startprijs 45 EUR

Porseleinen koffieset ca. 1900 met landschap en bloemendecor; koffiepot, suikerpot en melkkan 7-13cm. Cond.: G

3 Kutani vaasjes
Resultaat: 35 EUR

Drie 19e eeuwse Japans porseleinen Kutani vazen met landschap- en bloemendecor (vogels en figuren). gesigneerd 9-16cm. Cond.: G

2 Kop & 3 Schotels
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes&schoteltjes met bloemen- en figurendecor. Twee sets en 1x losse schotel 4,5x10cm. Cond.: G

2 Delen Chin. porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x vaas met drakendecor (gesigneerd) 19xø12cm. en 1x schotel met drakendecor (gesigneerd) ø20,3cm. Cond.: G

4 Chin. kop&schotels
Startprijs 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze bloemdecor, 1 kopje met minimale chip 4xø10cm. Cond.: G

2 Kop & 3 Schotels
Resultaat: 90 EUR

Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G

Penselen vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenvaas 1e helft 20e eeuw (gesigneerd en met rondom vogel- en bloemendecor. In zeer goede staat (handbeschilderd) 13,4xø9,6cm.

4 Diverse borden
Startprijs 15 EUR

Vier oude borden; 1x Wedgwood asbak, 1x Kathedraal Wedgwood Etruria, 1x Wedgwood of Etruria 1981 en 1x Hutschenreuther bord stadsgezicht 11-27cm. Cond.: G

2 Kop & 4 Schotels
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein 18e eeuw met landschap- en figurendecor bestaande uit; 2 kop&schotels (minimale randschade en haarlijn) en 2 losse schotels (1 haarlijn) 4,5xø10cm. Cond.: R

2 Chinese schalen
Resultaat: 35 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd) 8,5xø20,6cm. In zeer goede staat

Bord Fam Verte, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Verte bord met geschulpte rand, bloesem- en bloemdecor (lichte randschades) ø23cm. Cond.: R

3 Kop & Schotels
Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels; 1x Imari met landschap- en gouddecor (kopje met haarscheur) 5xø11,3cm., 1x capucijner met bloemdecor (Cond.: G) 4,5xø10cm. en 1x capucijner met ...

8 Empire schotels
Resultaat: 40 EUR

Acht 19e eeuwse porseleinen empire schotels met gouddecor (2x haarscheur) ø13-ø14cm. Cond.: R-G

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaasje Tiko Zwaro, 1x kruik, Herft Tiko Gouda, 1x asbak Banda Royal Gouda en 1x wandbakje Iris Gouda 12-17cm.

3 Blauwe vaasjes
Startprijs 60 EUR

Drie Duits keramieken vaasjes Bonn ca. 1930 met landschapsdecor (Franz Ant. Mehlem) 14-16cm. Cond.: G

Pors. man/vrouw
Resultaat: 35 EUR

Oude Duitse Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw (bloemenmand gelijmd) 12x8x7cm. Cond.: R

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaas Bridge Drive Zuid Holland, 1x schotel Mona Gouda, 1x bolvaas Quo Vadis Gouda, 1x Royal Gouda Art Pottery 14-19cm. Cond.: G

3 Delen Wedgwood
Startprijs 30 EUR

Wedgwood schotel, ø32x2cm., en mokka kop en schotel, model Strattford. Cond.:U

Pors. vaas Seltmann
Startprijs 15 EUR

Porseleinen vaas met blauw decor, Seltmann, H.16cm.,Cond.:U

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x kleine bolvaas Holland Rose VBK, 1x grote bolvaas Treso Gouda (haarscheur), kleine bolvaas Frsio Zenith en 1x bonbonschaal Lola Royal Gouda (beschadigd) Cond.: M-G

3 Porseleinen borden
Resultaat: 30 EUR

Drie oude/antieke porseleinen borden; 1x KPM met wapen- en gouddecor 19e eeuw, 1x Severes 19e eeuw met gouddecor en 1x KPM 20e eeuw "Friedrich der Grosse" ø19,5-ø24cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Hollands glansplateel; 1x asbak Premeir R.K., 4x onderzetters Gouda Holland

Kutani serviesje
Startprijs 80 EUR

Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.

Porseleinen vijzel
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen Oud Hollands plateel; 1x bonbonschaal ongemerkt, 1x bonbonschaal flora Gouda (set van 5 kommetjes Flora Gouda), en 1x bonbonschaal Flora Gouda (chip) 8-20cm. Cond.: R-G

Div. Zwiebelsmuster pors.
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel divers porselein met Zwiebelmusterdecor o.a; Mitterteich, Hutschenreuther etc. Bevat dekselpotten, kannen, kopjes etc.

Aardewerk schenkkan
Startprijs 10 EUR

Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G

Biedermeier kom
Resultaat: 20 EUR

Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G

2 Porseleinen ganzen
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen ganzen; 1x Royal Dux en 1x Thuringen (groot) 17,5-29cm. Cond.: G

Kinderserviesje
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G

Duitse bolvaas ca. 1910
Startprijs 30 EUR

Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.

Dekselvaas Heubach
Startprijs 20 EUR

Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.

Delfts blauw bord
Startprijs 20 EUR

Groot Delfts keramieken sierbord (Oud Delft), schilder is Th. o A.R., voorstelling van eiervrouwtje Bloemaert. Minimale glazuurchips bij rand ø42cm. Cond.: G

2 Chocoladeketels
Resultaat: 45 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse porseleinen chocoladeketels met vogel- en bloemendecor; 1x groen (gemerkt A.G. Legrand Amsterdam) en 1x gemerkt B en R 21-27cm. Cond.: G

2 Chocoladekannen
Startprijs 40 EUR

Twee grote porseleinen chocoladekannen ca. 1880; 1x roze met vogeldecor en 1x wit met rozendecor (tuitrestauratie, plated) 18-19cm. Cond.: G