Multicolour zoetwater parelcollier. Kleine grillige parels, 5 mm, in zachte tinten met zilveren ronde sluiting met witte parel. Lengte 40 cm.
Broche, zilver 835/000, met diamant. Een broche, 19 e eeuws, Nederlands, in de vorm van een veer met meerdere roosdiamanten. 52 x 18 mm. ca 11 gr. De broche is voorzien van een veiligheid.
Hanger WG 750/000 met parel en zirconia. Lange hanger Jugenstil stijl met zirconia's en parel. Lengte 38 mm. ca 3,8 gr
Ring WG 585/000 met topaas. Sierlijke fijne ring met grote emerald geslepen lichte Topaas, 8x10mm in vier poten gezet.. ø 54 ca 3,15 gr
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Zilveren kandelaar met gefacetteerde stam op ronde voet, 835/000, 17x9cm.
Horloge, Richard. Goudkleurig rond model, automatic met datum. Aan het horloge zit een bruin lerenband.
Omega horloge, de ville. Vierkant horloge, 27x27mm, mechanisch, goudkleurig. Het horloge heeft een bruine leren band.
Fortis Herenhorloge. Rond model, mechanisch, verguld. Aan het horloge zit een bruin lerenband.
Omega Seamaster, Goud op staal, Cosmic 2000, automatic. Groot heren horloge afgeronde vierkante kast met dag en datum aanduiding. Aan het horloge zit een zwarte band. ø kast 38x41mm
Lot: 3 horloges. Plat zilver kleurig Casio herenhorloge, Citizen herenhorloge automaat, kleine "Tagheuer", zilverkleurig met metalen band.
Zakhorloge, P.Lauridsen Kolding, ø 48 mm. Zakhorloge met centrale secondewijzer, Arabische cijfers. Aan het zakhorloge zit een ketting en het geheel zit in een mooi glazen stolpje.
Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.
Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U
Lang collier met jade parel en bloedkoralen afgewisseld met 20 GG 585/000 bolletjes en GG 585/000 bewerkte bolsluiting. Lengte 70 cm. Sluiting is iets beschadigd.
Kruis, Goud op zilver, met Emaille. Groot kruis, 55x30 mm, mooi versierd met diverse kleuren emaille. ca 8,8 gr
Armband gemaakt van Romeins glas. Kleine rinkelarmband ø 48 mm,groen. ca 2000 jaar oud.