Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude kerststal ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke kerststal figuren ca. 1900 met originele beschildering, vermoedelijk Duitsland. Gemaakt van gegoten kalk, paar beschadigingen 8-18cm. Cond.: R-G

2 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x18x9cm.

4 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.

Pors. bloemenvrouwtje
Resultaat: 55 EUR

Dresden porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster, bloemen licht beschadigd 14cm. Cond.: R

Keramiek figuur Oostenrijk
Resultaat: 110 EUR

Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R

Ovaal bord
Resultaat: 70 EUR

Oud keramieken presenteertablet, Italiaanse barokstijl (is kapot geweest en gerestaureerd, gekramd) met bijbelse voorstelling 78x51cm. Cond.: M

2 Meissen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G

Herend doosje
Startprijs 60 EUR

Herend porseleinen 4-delige set in originele kist met goud-, bloemen- en vlinderdecor; 1x lakstempel, 1x schaaltje, 1x luciferhouder en 1x dekseldoos 5,5x23x16cm. Cond.: G

Herend vaas
Startprijs 50 EUR

Empire stijl porseleinen vaas ca. 1980, gemerkt Kaiser Schönbrunn in goede staat 29cm. Cond.: G

Furstenberg servies
Startprijs 70 EUR

Oude Duits porseleinen Fürstenberg koffieservies ca. 1980 bestaande uit; koffiepot, suikerpot, melkkan, 6 kop&schotels en 6 gebaksbordjes in goede staat 6-24cm.

Aardewerk beeld, ree met jong
Resultaat: 10 EUR

Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.

Schaal op bronzen voet
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.

Jugendstil vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met papegaai en bloemendecor in goede staat 2e helft 20e eeuw 40cm.

Aardewerken Pierrot
Resultaat: 85 EUR

Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.

Theeservies
Resultaat: 60 EUR

Prachtig 22-delig theeservies in Weense stijl 20e eeuw, gemerkt Zevator Bohemia Made in Germnay met decor van figuren en goud. 6-20cm. Cond.: G

Tettau Jugendstil vaas
Startprijs 25 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

Aardewerken snavelkan
Startprijs 15 EUR

Keramieken snavel-schenkkan met bewerking. Bruin glazuur en tinnen deksel (2 Liter) ca. 1910 Nr. 1636 KB, handvat gelijmd 20xø17cm. Cond.: R

Arita dekselpot
Resultaat: 125 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...

Kan met schenktuit
Resultaat: 50 EUR

Oosterse terracotta schenkkan (ca. 500 voor Christus), stukje oor aangelijmd 13x33xø17cm. Cond.: R-G

3 Griekse figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Griekse terracotta bodemvondsten (leeftijd onbekend); 2x hoofd en 1x stier 8-9cm. Cond.: G

Steengoed beeldje, vrouw
Resultaat: 60 EUR

Terracotta figuur, voorstellend een vrouw in gewaad met boek (19e eeuw of ouder) 14,5cm. Cond.: G

Kruik
Resultaat: 70 EUR

Duitse steengoed 17e-18e eeuwse kruik met grijs-bruin glazuur. Handvat gelijmd, haarscheur en chip 23xø13cm. Cond.: R

Bierkruik
Startprijs 180 EUR

Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G

Afrik. flacon, keramiek
Startprijs 35 EUR

Oude Afrikaanse terracotta flacon (waarschijnlijk Kamerun). 1 Arm mist en 1 hand beschadigd 27cm. Cond.: R

4 Delen Delfts keramiek
Startprijs 80 EUR

Vier delen Delfts keramiek 18e eeuw; 1x botervat (randschades), 1x schotel met jardiniere, gemerkt (beschadigd), 1x schotel met bloemen in landschap (glazuurschade rand), 1x schotel met bloemen in lan...

2 Terracotta's Egypte
Resultaat: 550 EUR

Twee oude Egyptische terracotta figuren (waarschijnlijk 20e eeuw) in goede staat 14cm.

3 Delftse schotels
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels; 1x met bloemvaas en vogel (minimale randschade), 1x fruitschaal (scheur en chip), 1x landschapsdecor (scheur en randschade) ø30,5-ø35cm. Cond.: R

Delftse schotel
Startprijs 60 EUR

Delfts keramieken 18e eeuws bord met voorstelling van geisha en vogel. Gemerkt E of M. Glazuurschade aan rand en chips ø26,7cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas, 6-kantig met floraal decor, gemerkt De Klaauw en nr. 150 (chips) 22,5x13,5x10cm. Cond.: R

3 Delen Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen Chinees antiek aardewerk; 1x sauskom 18e eeuw (handgreep mist) 4xø7cm. en 2x keramieken kommen 19e eeuw 7x15x9cm. Cond.: M-G

Makkums vredebord
Startprijs 30 EUR

Groot Makkums polychroom keramieken sierschotel, verso 1919 Vredesbord "Smeed uw zwaarden tot sikkels", in goede originele staat (cracele) ø33cm.

2 Sierborden
Resultaat: 45 EUR

Twee grote vooroorlogse keramieken sierschotels van de Porseleyne Fles ca. 1930; 1x met pauwdecor 59.BR (ø34cm.) en 1x met bloembakdecor 432CB, aangeboden door de directie v.d. Hollandsche Draad en ka...

Makkums bord
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

2 Makkumse borden
Startprijs 60 EUR

Twee Makkumse keramieken borden 1e helft 20e eeuw; 1x groot met bloemdecor ø31cm. en 1x met bloemen- en vogeldecor (ploychroom) ø24cm. Cond.: G

Makkumse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote Hollandse Makkums keramieken sierschotel ca. 1910 met floraal decor in goede staat ø35cm.

Makumse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote Makkumse ploychroom keramieken sierschotel, gemerkt TIggelaar (randschade) ø31,3cm. Cond.: R

2 Mobach vazen
Startprijs 50 EUR

Twee Mobach vazen; 1x jaren 30 groen geribte vaas 19xø15cm. en 1x jaren 50 rood/grijs doorlopend 14,5xø12cm.

Vierkante schaal
Startprijs 20 EUR

Vierkante schaal Schoonhoven, abstract beschilderd door Yolanda Rekers (Kunstproject Losserhof) 27x27x4cm. Cond.: U

11 Schotels
Startprijs 60 EUR

Elf antieke Japans porseleinen schotels ca. 1890 met landschap-, figuren- en gouddecor in goede staat ø15,2-ø24cm. Cond.: G

4-Delig plateel
Resultaat: 30 EUR

Leuk platelen 4-delige kaststel, decor roma. Genummerd en monogram. 1 Vaas heeft 2 chips af bij voet ca. 1920 met floraal decor 14-15cm. 6-ø8cm. Cond.: R-G

Delftse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote Hollandse polychroom schotel ca. 1900, (gemerkt De Klaauw?) ø32,7cm. (randschade)

5 Delen plateel
Startprijs 20 EUR

Vijf delen oud Hollands plateel; 1x grote schenkkan Plazuid Gouda, 1x dekselpot Faroga Royal Gouda, 1x kleine schenkkan Unique Gouda, 1x verdeelschaal Iris Gouda (chips af), 1x Vize Gouda 6-26cm. Cond...

6 Deeltjes plateel
Startprijs 20 EUR

Zes delen oud Hollands plateel; 1x vaasje kon. plateelbakkerij (beschadigd), 1x tulpenvaas Arnhem (gelijmd), 1x schenkkannetje (kon. plateelbakkerij), 1x gelobte vaas (Cond.: G), 1x vaas Kon. plateelb...

2 Rosenthal vazen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen vazen ca. 1980; 1x bloemdecor Moliere (Moosroze) en 1x wit met bloemen opgewerkt bij voet 14,5-17,5cm. Cond.: G

7 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Twaalf delen oud Hollands aardewerk o.a; 7x flora Gouda, 1x Regina (Amerrlaan), 4x Borden Goedewaagen Gouda 7-29cm. Cond.: G

7-Delig kaststel
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen 7-delig kaststel, gemerkt met havendecor 20e eeuw in goede staat 25-33cm.

4 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Rhodian Holland, 1x vaasje (onduidelijk), 1x knobbelvaas Faroga Rembrandt en 1x dekselcoupe Flora Gouda 8,5-26cm. Cond.: G

5 Delen porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

3 Bowlpotten + 6 glazen
Startprijs 40 EUR

Drie oude Duitse keramieken bowlpotten met diverse rijke decors en 6 bowlbekers 1e helft 20e eeuw. 1 Bowlpot hoekje gelijmd, chip andere 2 bowlpotten, 1 dekselfiguur gelijmd, bekers zijn gaaf. 8-32cm....

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel Zwabo Tiko Gouda; 1x wandhouder, 1x vaasje, 1x klomp en 1x schotel 10-17cm. Cond.: G

Groot servies
Startprijs 50 EUR

Groot porseleinen servies (Germany Arzberg) 2e helft 20e eeuw met goud- en bloemdecor, bestaande uit; koffiepot, suikerpot, roomkan, 11 kop&schotels, 2 dekselschalen, 10 grote borden, vleesschaal, 10 ...

Kavel met 20 eieren
Resultaat: 100 EUR

Verzameling van 20 eieren o.a; porselein, natuursteen, glas, cloisonne en Faberge-stijl 20e eeuw 6-13cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x presenteerschaal Tala Gouda, 1x wandrek Tiko Walko Gouda, 1x schaal Dena Gouda en 1x verdeelschaal Zwabo Tiko Gouda 17-24cm. Cond.: G

10 Kop & Schotels
Resultaat: 110 EUR

Tien vooroorlogse bruidsfeest kop&schotels met gouddecor en opschriften, in goede originele staat (minimale chip mogelijk) 9xø15cm.

Wedgwood lamp
Resultaat: 40 EUR

Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.

4 Makkumse tegels
Startprijs 20 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

Tegel, kraanvogel
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Tegel, zittende vogel
Startprijs 150 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een zittende duif op verhoging. Randschade, glazuur goed 13x13cm. Cond.: R

Ovale mangaan tegel
Resultaat: 30 EUR

Mangaankleurige 18e eeuwse ovale tegel met religieuze voorstelling (Corpus Christie, chip) 10,5x7,3cm. Cond.: R

4 Tegels
Startprijs 80 EUR

Vier oude/antieke Hollandse tegels; 1x 18e eeuw met bijbelse voorstelling (randschade) en 3x 20e eeuw met bijbelse voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G

4 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

5 Tegels Makkum
Startprijs 30 EUR

Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G

4 Tegels, Makkum
Startprijs 30 EUR

Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl

4-Pas tegel
Startprijs 40 EUR

Vier antieke vloertegels 19e eeuw of ouder 15x15cm. Randschades Cond.: R

3 Tegeltjes
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Makkumse wandtegels, polychroom met 16e eeuwse figuren 1e helft 20e eeuw (minimale chip) 12,6x12,6cm. Cond.: R-G

42 Tegels
Resultaat: 150 EUR

Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R

Tegel, Ringelnatz
Startprijs 50 EUR

Oude bewerkte kacheltegel "100 Jahre Joachim Ringelmatz". terracotta, geglazuurd keramiek Mügeln. In goede staat 24x24x4cm.

7 Diverse tegels
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude tegels Holland; 1x ter herinnering aan uw behouden terugkeer in het vaderland Ned. indië, 1x 18e eeuw met kerk (cracele), 1x 18e eeuw met mangaankleur (Cond.: G), 1x ovaal ARVM, schilder ...

Hummel, 5 werelddelen
Startprijs 380 EUR

Vijf oude Hummelfiguren in originele doos "Millenium Collection 2000 first issue"; 1x Afrikaans kindje met bol (2062), 1x globus, 1x Oosters meisje (2063), 1x "Schau da ist Europa (2060)", 1x "Schau d...

Hummel, grote koets
Startprijs 480 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Hummel koets met figuren in originele doos en met certificaat "1997 Century Collection", "Es war so schon gewesen, Fond Good-Bye Nr. 7" 27x15x11cm. Cond.: G

Hummel lampje
Startprijs 60 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 42cm.

2 Goebel figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuren; 1x Fischreiher nr. 3816416 (1980) en 1x Schleiereule nr. 3813716 (1975) 15-17cm. Cond.: G

Hummel lampje
Startprijs 60 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 44cm.

2 Goebel vogeltjes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Duits keramieken Goebel (Hummel) vogeltjes ca. 1960, in goede originele staat 7x9cm.

Eierhouder + vogeltje
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x Goebel/Hummel vogeltje "Garten Rotschwanz" nr 88016 ca. 1980 7x9x5cm. en 1x keramieken eierhouder ca. 1930, gemerkt AVR nr. 4484 (oude haarlijnen in glazuur 12xø15cm. Cond....

Hummel lampje
Resultaat: 60 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp. Voorstellend een meisje met geitje bij een boom, 1972 - 1979, Nr. 228 (Freunde) in goede originele staat 36cm.

6 Goebel jaarborden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, in goede staat ø19,4cm.

6 Goebel jaarborden
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 en 1977 in goede staat ø19,4cm.

Hummel, bakkerij
Startprijs 30 EUR

Oude bisquit porseleinen Hummel figuur (Goebel) nr. B7522, Dorfbäckerei (voor kaars) 14x13x13,5cm. Cond.: G

Serie 12 dieren in bos
Startprijs 75 EUR

Twaalf delen Franklin Mint porseleinen dierenfiguren met etagere, "Woodland surprises Handpainted Franklin porcelain" 80-er jaren. In goede staat (minimale chip mogelijk) 42x35x36cm. Cond.: R-G

Chinees schaaltje
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse platte kom met fijnbeschilderd decor van bosschage met bloemen, vogels bij nest en Chinese tekst (oude haarlijn) 5xø15cm. Cond.: R-G

Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

Chinese grote kom
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor in goede originele staat 11xø36,5cm.

3 Imari vazen
Startprijs 40 EUR

Drie blauw imari porseleinen vazen 2e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 21-23cm.

Chin. inktsteen
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x38x3,5cm.

Chin. pors figuur
Startprijs 150 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur voorstellend een man met gewaad, hoed en waaier 1e helft 20e eeuw (gesigneerd) 55cm. Cond.: G

Chin. pors. figuur
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met gouddecor 29x12x11cm. Cond.: G

Chin. pors. schaal
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G

3 Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Drie bijzondere 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, gesigneerd en met decor van geisha en bloemen; 1x schotel met haarscheur en chips en 1x schotel met minimale chip ø10,4cm. Cond.: R-G

2 Oosterse schotels
Startprijs 225 EUR

Twee grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren- en gouddecor in goede staat (gesigneerd) ø30,4cm.

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R

Chinees bord
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met geschulpte rand met als voorstelling figuren in de tuin en omranding van bloemen ø23,3cm.

Capucijner vaas
Resultaat: 165 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R

Chine de Blanc figuur
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.