Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 100 EUR

Antiek mooi zilveren tafelstuk met glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes. Het geheel is rondom voorzien van pointilleerwerk en staat op vier acanthus pootjes, 700/000, zilvergewicht ca. 77gr. 1...

Zilveren roomstel
Startprijs 180 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur, treefje
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Haarlems 18e eeuw zilveren miniatuur treefje ca. 17gr. Toegeschreven aan Mr. Pieter Snijder ca. 1730 2x6x2,5cm.

Zilveren koekdoos op schotel
Resultaat: 800 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G

Antiek collier diamant parels
Resultaat: 300 EUR

Antieke Choker, GG 585/000 met goud op zilveren middenstuk.Late jugendstil choker, prachtig ontwerp met in het midden een versierd gedeelte met parels en diamantsplinters. Grootte middenstuk ca 8 cm, ...

Armband GG met 3 diamantjes
Resultaat: 200 EUR

Armband GG 585/000 met drie diamantjes. Bewerkte Gourmetschakels, breedte 8,5 mm, met in het midden 3 diamanten, oud slijpsel, verdeeld over de armband. De armband is voorzien van een bakslot en 2 vei...

GG ring met stenen
Resultaat: 50 EUR

Ring, GG 585/000, met 3 stenen. Fraai bewerkte kop met versieringen en 3 stenen. ø 54 ca 2.7 gr.

Ring met roosdiamanten
Resultaat: 200 EUR

Ring, GG 585/000 met 3 grote roosdiamanten. Antieke ring met aan de bovenzijde 3 royale roosdiamanten in zilver gezet. Om de diamanten zit een mooie bewerkte zilveren rand. De GG band van de ring is v...

Ring Roosdiamant
Resultaat: 500 EUR

Ring, GG, 585/000, met roosdiamanten. Antieke ring, in zeer goede staat, met 3 grote roosdiamanten en aan weerszijden 5 kleine roosdiamanten, gezet op zilverfolie. De band van de ring is voorzien van ...

Staafbroche GG briljant
Startprijs 150 EUR

Staafbroche, GG/WG 585/000 met briljant. Staafbroche, schakelmodel met een WG stukje waarin een briljant, 0.04 crt, gezet is. De broche is voorzien van een veiligheidssluiting. Lengte 47 mm. ca 4,1 gr

Armband WG diamant
Resultaat: 575 EUR

Armband, WG 585/000, met 9 diamanten. De armband bestaande uit een ijsgematteerde binnenzijde met glimmende geschulpte rand. In het midden van de armband zijn 9 kleine briljanten, totaal ca 0.13 crt, ...

Antieke broche jugendstil
Resultaat: 175 EUR

Antieke broche, zilver met goud met diamanten, parel en topaas. Jugendstil broche, tevens te dragen als hanger, ruitvormig model met in het midden een grote ovale paarse steen, cabouchon geslepen. In ...

Ring Art deco Navette vorm GG
Resultaat: 230 EUR

Ring, GG, 585/000, Art Deco met briljant. Ring met aan de bovenzijde 2 grotere diamanten en meerdere kleinere diamanten gezet in een Navette vorm, totaal ca 0,52 crt. ca 2,5 ø 58. Cond U

Broche GG zwaluw
Startprijs 140 EUR

Broche, GG, 750/000 met diamant. Broche in de vorm van een zwaluw, ca 2,4x2,4 mm, met in de randen van devluegels kleine diamanten. In het oog zit een klein blauw steentje. ca 3,5 gr.

Medaillon GG
Resultaat: 80 EUR

Uniek medaillon GG 585/000, schildvormig met Onyx. Medaillon met aan de voorzijde half Onyx en half bewerkt met gravure. De andere zijde is voorzien van een grote Onyx voorzien van ingegraveerd wapen....

16 Doosjes met 4 oorknoppen
Resultaat: 90 EUR

Zestien doosjes met 4 paar oorknopjes met zilveren achterzijde. Per doosje een paar oorknoppen met turkoois, pareltjes, onyx en amethistkralen, ø 3.5 mm

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 325 EUR

Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U

Gembercoupe
Resultaat: 140 EUR

Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...

Krist. strooier met zilver
Resultaat: 50 EUR

Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie

Inktstel, zilv. dopjes
Startprijs 225 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...

Divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U

Verguld kannetje, emaille
Resultaat: 275 EUR

Verguld zilveren kannetje met 19e eeuws emaille, Frankrijk. Greep versierd met acanthusblad. 950/000 ca. 1840 13xø6cm. Cond.: U

Papegaaibeugel zilver
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U

Lepel, wapenschild
Startprijs 60 EUR

Zilveren geboortelepel met opengewerkte gegoten aangezette steel, bekroond met groot wapenschild, 835/000, L.20cm., Ca. 57gr., Cond.:U