Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Minitrix wagens
Startprijs 40 EUR

Vier wagens van Minitris; 13120, 13121, 13318 en 13333. Allen ongebruikt in originele doos. N spoor.

9 Roco wagons
Resultaat: 35 EUR

Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.

5 Diverse wagons
Startprijs 35 EUR

Vijf diverse wagons waaronder; 2x Arnold 4487 en 3x Bertren wagons, allemaal ongebruikt in originele doos. N spoor.

Graham Farish 528
Startprijs 40 EUR

Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.

Atelier Guarniero, Blauwe Engel
Startprijs 400 EUR

Prachtige trein van Atelier Guarniero DE1 - NS "De Blauwe Engel" genummerd 24/60. In ongebruikte originele staat met originele verpakking, N spoor.

THS modelbouw,
Resultaat: 50 EUR

Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.

THS modelbouw trein
Resultaat: 50 EUR

Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.

THS Modelbouw, trein
Resultaat: 50 EUR

Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.

Diverse trein-onderdelen
Resultaat: 35 EUR

Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...

Mahoniehouten bureau
Startprijs 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Kaptafel
Startprijs 250 EUR

Engelse toilettaqfel.l, ca. 1900, mahonby deels gefineerd, met bandintarsia, staand op viet taps toelopende poten met bronzen wielen.,bovendeel voorzien van twee loades en een ovale kantelbare spiegel...

Naaitafel
Startprijs 275 EUR

Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...

5 Djokja kandelaartjes
Startprijs 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

Lepelrekje + 12 lepels
Resultaat: 50 EUR

Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U

20 Ringen
Resultaat: 140 EUR

Lot 20 zilveren ringen, met o.a. gekleurde zirkonias, onyx, markesiet en diverse fanatsiemodellen.

Ei groen met kruis
Startprijs 50 EUR

Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met groen emaille kruis en vogel. Verder een aantal zirconias in zwart emaille. Lengte 2 cm

Ei Franse lelie, zwart
Resultaat: 35 EUR

Hanger, Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met zwart en rood emaille, voorzien van 2 rijen zirconias en 4 Franse lelies. Lengte 2 cm

Schilderij, Coba Ritsema
Startprijs 175 EUR

Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Resultaat: 45 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

IJzeren pot, 3 tangen
Startprijs 20 EUR

Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G

Pors. barometer met beeldje
Startprijs 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G

5 Pistolen
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G

Sluitgewichten
Resultaat: 20 EUR

Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G