Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Oude Chin. schotels
Startprijs 30 EUR

Zeven oude Chinese schotels 19e-20e eeuw; 1x imari 2e helft 20e eeuw, 2x 8-kantig keramiek (floraal), 1x imari 19e eeuw, 2x 8-kantig blauw floraal ca. 1930 en 1x met geishadecor ca. 1900-1930 Cond.: G...

Chinese schotel, ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat ø35,5cm.

doos en tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G

Eetservies, soepterrine
Resultaat: 40 EUR

Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G

Theemuts, vrouwtje
Resultaat: 60 EUR

Duits porseleinen theemuts ca. 1900 in goede originele staat 39x25x18cm.

6 Borden
Startprijs 40 EUR

Zes antieke porseleinen schotels; 3x imari 19e eeuw, 1x Chinees 18e eeuw (geisha, minimale randschade) en 2x Europees met Chinees decor ø18-ø23cm. Cond.: R-G

Glansplateel lampevoet
Startprijs 120 EUR

Wit glansplatelen lampvoet/schemerlamp. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda met decor Violetta ca. 1915. beschildering in zeer fraaie kleurstelling. Hoogte voet zonder kap 21cm. (met kap 39cm.) Cond.: ...

3 Delen porselein
Resultaat: 65 EUR

Drie delen oud porselein; 1x porseleinen kaketoe Duitsland, gemerkt N met een kroon (Thuringen) 2 chips, 1x vrouw met vogelkooitje (bloem af) 19e eeuw Nr. 469 en 1x jardiniere ca. 1880 met goud- en bl...

2 Porseleinen schalen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke schalen; 1x porselein (scheur) met antiek zilveren beugel en 1x opaline glas met decor ø21cm. Cond.: R-G

Glansplateel vaas
Startprijs 60 EUR

Gouda glansplatelen vaas met bloemdecor, Nr. 89, schilder B of D ca. 1920. Bovenrand chip gelijmd 19xø8cm. Cond.: R

Soldaat op paard
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen Volkstedt figuur, voorstellend "Der Alte Fritz" (stok mist), beschadigd 29x22x15cm. Cond.: M

10-Delig gebaksstel
Startprijs 40 EUR

Porseleinen 10-delig gebaksstel ca. 1980, gemerkt J.G.Z.H. met figuren- en gouddecor ø15-ø28cm. Cond.: G

Glansplatelen bloempot
Startprijs 200 EUR

Zeer grote oude glansplatelen bloempot Gouda Holland ca. 1920 met bloemdecor. in goede originele staat 26xø33cm.

Pors. potje + deksel
Startprijs 30 EUR

Porseleinen 19e eeuwse houder met deksel. Handbeschilderd met goud- en bloemendecor. Deksel heeft chip, 18x10x8cm. Cond.: R

4 Borden koningshuis
Startprijs 30 EUR

Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden over het koningshuis; 1x Juliana-Bernard (beschadigd), 1x Juliana-Bernard 1937 (Goed), 1x Beatrix-Claus 25 jaar huwelijk en 1x Wilhelmina 1898 Koningin...

Siervaas
Startprijs 20 EUR

Handbeschilderde siervaas ca. 1900 met landschapsdecor in goede staat 27xø9cm.

Grote KPM schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.

Porseleinen spiegel
Resultaat: 70 EUR

Oude porseleinen spiegel 20e eeuw met bloemdecor in goede staat 49x41cm.

Grote plateel pot
Startprijs 75 EUR

Grote plateel overpot voor planten van Arnhems plateel. Firma Gebia, oprichter Klaas Vet, floraal decor. Schilder KV. (Klaas Vet) ca. 1920. 19xø26cm. Mogelijke restauratie Cond.: R

Servies Crown China
Startprijs 20 EUR

Porseleinen servies 20e eeuw Crown China met Jugendstil stijl bloemendecor Cond.: G

Lampetstel
Startprijs 25 EUR

Lampetstel, 5-delig,gemerkt Societe Ceramique Maastricht. bestaande uit een water kan (beschadigd, gelijmd),wasbak, po, zeepbakje en kambakje 30xø36cm. Cond.: R

Meissen bureauset
Startprijs 240 EUR

Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.