Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broodmand
Resultaat: 450 EUR

Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 280 EUR

Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U

Granaatcollier 5 rijen
Startprijs 350 EUR

Collier bestaande uit 5 rijen olijfvormige granaten aan antiek GG 585/000, sluiting. De snoeren granaat zijn bevestigd aan een grote ronde antieke sluiting, ø 31mm, met knopjes en filigrain bewerking...

Hanger Granaat peervormig
Startprijs 130 EUR

Grote peervormige hanger, GG 585/000, met Granaten. Lange hanger, 40 mm, met in het hangeroog 2 granaten en in de grote peervormige hanger een peervormige Granaat met daaromheen 10 ronde Granaten verl...

Ring, granaat
Startprijs 175 EUR

Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58

Granaat oorknoppen
Resultaat: 175 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr

Staafbroche GG met Granaat
Startprijs 120 EUR

Staafbroche GG 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewerkte bloemvormige...

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...

Broche entourage Granaat
Startprijs 130 EUR

Broche GG 585/000 rozet met Granaten. Oude ronde broche, ø 21 mm, bezet met drie randen met Granaten. ca 3,5 gr

Granaatarmband
Startprijs 250 EUR

Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met Granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem met in het midden een Granaat...

Armband GG met Granaat
Startprijs 400 EUR

Armband GG 585/000 met Granaten. Schakelarmband met 6 bloemschakels met granaat en met 6 schakels opengewerkt GG, om en om. De armband is voorzien van een bakslot en verkeerd in zeer goede staat. ca 1...

Antieke armband, GG/Zilver
Resultaat: 75 EUR

Antieke armband, zilver 800/000, verguld. Dubbele rozetvormige schakels, voorzien van bewerking en met ogen geschakeld. Breedte 23 mm. Lengte 20,5 cm. ca 24.2 gr

Granaat armband
Startprijs 850 EUR

Oude granaat armband, GG 585/000. Twee rijen, met 2 grote granaten onder elkaar en twee randen met bloembewerking met 6 kleine peervormige granaten. De armband is voorzien van een bakslot. Breedte 3 c...

Set trouwringen
Startprijs 90 EUR

Set trouwringen GG 585/000. Breedte 2,8 mm. De ringen zijn zonder gravure. ca 5,3 gr.ø 54 en 60

Zilveren servies
Startprijs 1.600 EUR

Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...

Zilveren kandelaar
Startprijs 350 EUR

Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.

Parfumflesje in foudraal
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U

Zilv. hengselschaaltje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, haardtang
Resultaat: 130 EUR

Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.

Schaartje in foudraal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren Hollands gekeurd schaartje met gegoten grepen en met acanthusblad versierd foudraal. L. 13.5cm., ca. 87gr., Cond.:U

Zilv. visbestek + visschep
Resultaat: 300 EUR

Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U

3 Delen zilver
Startprijs 30 EUR

Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U

Zilveren voetschaaltje
Startprijs 70 EUR

Rond bonbon schaaltje zilver 800/000 staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld,.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

3 Krist. bakjes
Startprijs 80 EUR

Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)