Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen zilver
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U

Zilveren bowllepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren bowl- of boerenjongenslepel, ronde bak met grote schenktuit en gedraaide steel met spatelheft. Voorzien van fraai gegraveerde bloem, MT: J. Schijfsma Woudsend/Sneek anno 1899, 835/000...

3 Delen divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G

Zilveren schaaltje, wapen
Resultaat: 50 EUR

Duits gelobd zilveren presenteerschaaltje met klein handgreepje en rijkelijk gedreven wapenschild, 800/000, ca. 63gr., 11.5x13cm., Cond.:U

Zilveren cakevork
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen, MT.: Fa.Moerkerk &Co., Haarlem ca. 1941, L.19cm., ca. 22gr.

Lepelvaasje + 22 lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren beker op voet (Leverancier P. de Meyer Den Haag, 835/000 grootkeur, jaarletter P; 1849 en 21 Hollands zilveren lepeltjes met parelrand 835/000 eind 1800, MT: J.M. v. Kepmen en...

Zilveren natfruitlepel
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

Kowsch
Startprijs 550 EUR

Zilveren rondom geëmailleerde kowsch, aan binnen-en buitenzijde verguld. Kleurige florale motieven met turkooiskleurig bandmotief versierd. 84solotniks zilver, ca.44gr., L.8cm., Cond.:U

2 Zilveren briefopeners
Resultaat: 30 EUR

Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U

Zilveren roomkan
Startprijs 60 EUR

Antieke Duits zilveren roomkan, 800/000, 16.5xø8cm.,Cond.:U

Ovale bonbonschaal
Resultaat: 80 EUR

Ovale zilveren schuitvormige bonbonschaal, ajourgezaagd en gegraveerd met roofvogels en florale motieven. Met inscriptie op de bodem, MT: B.W. van Eldik Zutphen anno 1926, 835/000, 17,5x9,5x4cm.

Zilveren balboekje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U

Sigarettenetui, zilver
Startprijs 125 EUR

Buitenlands zilveren sigarettendoos-etui. Rondom met de hand uitgestoken bloemmotieven, 835/000, 19x6x2.5cm., ca. 124gr., Cond.:U

Dienblad, plated
Resultaat: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

Zilv. olijflepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren olijflepel, opengewerkte bak met kruisje en gecontourneerde steel met graveerwerk, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1884, 835/000, ca. 16gr,

Knopenhaak
Resultaat: 40 EUR

Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U

Theeduimpje + Mosterdpot
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren mosterdpotje 925/000, met blauw glazen inzetbakje, en een Hollands zilveren theeduimpje 835/000, Jaarletter: Y, 1833, MT.:onduyidelijk, Zilvergeicht ca. 31gr., Cond.:U

Klein sigarettenetui
Startprijs 100 EUR

Zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde3, 800/000, 8x7.5cm., Ca. 78gr., Cond.:U

2 Zilveren wijnkurken
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G

3 Zilveren kommen
Resultaat: 70 EUR

Drie delen zilver: Hollands zilveren bakje op vier pootjes rondom gedreven en uitgewerkte rand en twee ronde bakjes op ronde voet 835/000,samen ca. 127gr. H.7.5xø7cm., en 2x2.5xø6cm., Cond.:U

5 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U

2 Zilv. breipendopjes
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren breipendopjes met gedreven florale motieven aan originele jasseronketting met haakje, 835/000, MT: J.C. Vermaat Den Haag ca. 1910

2 Delen plate
Resultaat: 40 EUR

Twee oude plated hangselschalen 20e eeuw, 10xø21cm. en 10x22x28cm. Cond.: G

2 Pillendoosjes
Resultaat: 35 EUR

Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...

Djokja doosje
Resultaat: 35 EUR

Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U

2 Zilv. wijnkurken + glas
Resultaat: 40 EUR

Kristallen glas op Hollands zilveren voet en twee Hollands zilveren wijnkurken Cond.: R

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 75 EUR

Drie zilveren miniaturen, waarvan twee Hollandse, Potje en kannetje 835/000 begin 1900, MT.: J.H.P. Vroemen, Sittard, Buitenlands kannetje met turkoois. Samen 34gr., Cond.:U

Zilveren strooibus
Resultaat: 40 EUR

Zilveren strooibus op ronde voet met parelrand, MT: J.M. van Kempen - Voorschoten ca. 1870 835/000, ca. 36gr. H.: 11cm.

Zout & Peperstrooier
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren zout- en peperstrooiers op ronde gegraveerde voet, voorzien van glazen binnenbakjes 8xø4cm. 925/000

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

2 Zilv. kaasduimen
Startprijs 25 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Startprijs 60 EUR

Djokja zilveren schaaltje bewerkt met bloemmotief staand op 3 bolpootjes met geschulpte rand, hamerslag. 800/000, ca. 77gr. ø12cm. Cond.: U

6 Lepels, bokkepootjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U

2 Zilveren ruiters
Startprijs 40 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Startprijs 120 EUR

Ronde zilveren ajourgezaagde mand met vogelmotieven en geschulpte rand, 800/000, Scharffenberg 6xø17cm. ca. 194gr. Cond.: U

2 Juslepels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen: telefoon 925/000 en de ijscoman 825/000. Samen xca. 30gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur, tafelstuk
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.

Zilveren miniatuur, tekkel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur van een staande tekkel 925/000, ca. 45gr. 6,5x3cm.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 70 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen: twee houtzagers en een vijfarmige kandelaar, samen ca. 54gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur afbeeldend "dit varkentje zullen wij wel even wassen", MT: C.A. Stout Rotterdam, 835/000, ca. 28gr. 3,5cm.

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...

6 Zilveren messen in cassette
Resultaat: 100 EUR

Zes Engelse fruitmesjes met zilveren bewerkte pistoolheften in etui eind 1800, 925/000 L.: 16,5cm. Cond.: U

Druivenschaar
Resultaat: 35 EUR

Druivenschaar met gladde 800/000 zilveren heften, L.13cm.

Plated sauskom
Startprijs 20 EUR

Antieke plated sauskom, 15x8x9.5cm., Cond.:U

2 Vergulde knopen
Startprijs 70 EUR

Bijzonder stel vergulde ronde zilveren plaatknopen met kabel- en parelrand. Gedreven afbeelding van ruiter te paard, MT: J. Greeuw Hoorn ca. 1840, 835/000, ca. 25mm.