Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G
S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Haagse School, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 51x41cm. Cond.:g
Bernard Medema, olieverf op linnen, huis met poort en boerenvrouw 24,5x18,5cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - 1974), gemengde techniek op papier, Rotterdamse haven 61x46cm. Cond.: G
P. Otello 20e eeuw, olieverf op paneel, winters stadsgezicht met gracht en figuren 30x40cm. Cond.: G
Twee maal Wilhelm Grimm (1904 - 1986 Duitse School), houtsnedes op papier, musicerende figuren 37x46cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht bij avondlicht met twee dames 40x50cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op linnen, plant 18x23cm. Cond.: G
Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met druiven 13x20cm. Cond.: G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G
W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. COnd.: G
Baney R.?, gemengde techniek op papier, figuren met maskers bij vrouwelijk beeld 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1966, Indonesische school (verso etiket Singapore Art Gallery), olieverf op linnen, Indonesische vissers met boten bij avond met lantaarnlicht 137x80cm. Cond.: G
Guenaodi Bernardsky (Russische School, St. Petersburg), olieverf op linnen, meisje bij tafel 50x70cm. Cond.: G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm.
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, aardbeien 18x13cm. Cond.: G
Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G
Louis Meys, olieverf op linnen, danseressen 60x80cm. Cond.: G
G. van de Meer ca. 1930 (pseudoniem van Alexander Terhell), gouache op papier, Hollandse haven 37x27cm. Cond.: G
Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G
G. Hawelkes (of Hamelkes) 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met vele figuren 35x30cm. Cond.: G
J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G
Gerlovina 21e eeuw, olieverf op paneel, paarden bij de drenkplaats 50x40cm. Cond.: G
Staronosev Oleg (Russische School), olieverf op paneel, "Titel Depth" 50x33cm. Cond.: G
Johanna Pieneman (Amsterdam 1889 - ), olieverf op paneel, paradijsvogels Artis 56x60cm. Cond.: G
Expressionistisch ca. 1920-1930 (vermoedelijk Duitse School), gouache op paneel, naakte badende dames en 1 te paard 66x33cm. Cond.: G
Johannes Pieter Wisseleingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), aquarel op papier, romantisch landschap met figuren op pad 26x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, expressionistisch dansend paar 50x40cm. Cond.: G
Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G
Landkaart 18e eeuw, ingekleurde gravure, Verre door Tirion 1753, 22x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, winters ijsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G
Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, bloesemtak met vogels 12x17cm. Cond.: G
Russische School, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt bij schilderijen 45x31cm. Cond.: G
Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G
Monogram F.B. (vermoedelijk Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.: G
S.K. (Sipke Kool verso), olieverf op linnen (bijgeschilderd), vrouw bij spinnewiel 48x39cm. Cond.: M
Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G
G. Halbach (Duitse School), aquarel op papier, stilleven met koper en groente 45x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, abstract landschap 82x61cm. Cond.: G
S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G
H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G
Corneille 10/199, fanatasiekat op metaal geschilderd 73x55cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G
A.J. van 't Hoff, reproductie op papier, Oosterse voorstelling 66x50cm. Cond.: G
Brandl ca. 1950 Duitse School, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G
Cornelis Albert van Assendelft (Middelburg 1870 - 1945 Amsterdam), tekening op papier, herder met zijn schapen 54x72cm.
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, landschap bij avond 88x65cm. Cond.: R-G
Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G
Pieter de Regt ( Rotterdam 1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, grazende koeien 30x40cm. Cond.: R
Jean Leon 20e eeuw (Belgische School), olieverf op paneel, dame met hoed 18x24cm. Cond.: G
P. Becker 1923 (Duitse School), aquarel op papier, Schloss Millendonk 45x58cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R
Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G
H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G
Alex Kampmann (Duitse School). tekening op papier, vrouw met stier 33x30cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), olieverf op papier, spetterkip 30x40cm. Cond.: G
Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G
Till Maja (Zweden), olieverf op linnen, vaas met rozen 24x33cm. Cond.: G
H. Kuiper 19e eeuw, olieverf op papier, boerenvrouw bij deuropening 24x19cm. Cond.: G
H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G
Ton van EE 1938, olieverf op paneel, landschap met kerk 45x35cm. Cond.: G
Schilderij naar Louis Apol ca. 1900, olieverf op paneel, winters bosgezicht 26x18cm. Cond.: G
Schilderij naar Frederik van Rossum du Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 26x18cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 76x56cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesisch havengezicht 26x24cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Soewardja), aquarel op papier, Indonesisch pad met figuur en vuurboom 26x24cm. Cond.: G
Otto Dix ca. 1960, lithografie op papier, Die Klugen und die törlichten Jungfrauen 29x23cm. Cond.: G
Johan Hendrik Kaemmerer (Den Haag 1894 - ), olieverf op linnen, wilde bloemen plukken 40x50cm. Cond.: G
L. Maas 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met bloemenvaas en fruit 50x60cm. Cond.: G
Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G
J. Singa Bali ca. 1960, olieverf op paneel, Balinese danseres 33x27cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G
AQ. Pleijsier 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse schepen bij havenmonding 110x45cm. Cond.: R
Drie Franse handingekleurde gravures ca. 1830 in antieke lijsten. Gravures op papier, Custumes Parisiëns 12x18cm. Cond.: G
J. Bock 1875. olieverf op paneel, landschap met vee, knotwilgen en figuren 30,5x23cm. Cond.: G
J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R
F. Richelme 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R
Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G
Graadt van Roggen, ets op papier, molengezicht naar Jacob maris 68x45cm. Cond.: G
Hollandse School 18e/19e eeuw, olieverf op linnen, herberg met figuren 26x19cm. Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paardekar op de kade 40x50cm. Cond.: G
Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G
Monogram J.W.H.?, gouache op papier, Christus geketend aan een zuil 27x14cm. Cond.: G
Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R