Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...
Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G
Gesigneerd verso Karl Wurm (1883 - 1951), olieverf op linnen, Gänzeliesel 72x52cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1780, olieverf op linnen (scheurtje ca. 3cm.), portret van een heer 90x68cm. Cond.: R
Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G
Gesigneerd Jongkind (waarschijnlijk J.B. Jongkind 1819-1891), potloodtekening op papier, dorpsstraat met figuren (kleine gaatjes) Cond.: R
Gesigneerd Corot 19e eeuw (mogelijk Camille Jean-Baptiste Corot 1796 - 1875), olieverf op linnen, dansende figuren in een bos 42x27,5cm. Cond.: R
Monogram A.S. ca. 1930 (Andre Souter?), pastel op papier, liggend vrouwelijk naakt 39x24cm. Cond.: G
Monogram F.C.K. 1881 (Frederik Christian Kiaerkou 1805-1891 Denemarken), olieverf op paneel, bomen bij avond 18x24cm. Cond.: G
Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G
Hein Smit (Groningen 1902 - ), aquarel op papier, kleurrijk landschap 36x27cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 -1959 Enschede), boerderij 't Lipper met kippen en boerin, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
Willem Oppewoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boerderij 30x45cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp atelier 1992 (1925 - 1992), pastel op papier, 3-luik abstracte compositie 49x21cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp '88 ( 1925 - 1992), olieverf op papier, abstracte compositie 20x28cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, vrouw met kind 30x40cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Gerriet Postma ( 1932 - 2009 Groningen), acryl op paneel, abstracte compositie 56x50cm. Cond.: G
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G
Ikoon, Christus Pantokrator met zogenoemd gebaar en geopend evangelieboek 25,5x31,5cm.
Ikoon, Heilige Nicolaas met bisschops-stool en evangelieboek 20e eeuw 27x31,5cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paardeslede met figuren 60x50cm. Cond.: G
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Bob ten Hope (1920 Bussum - ), gemengde techniek op papier, badende naakte dames 26x40cm. Cond.: G
Bob ten Hope 1994 ( 1920 Bussum - ), ets op papier, Kat Marja (doof en blind, 20 jaar oud) 13x13cm. Cond.: G
Edmund Lubowski '78 (Polen), olieverf op linnen, "Droganad Jezioren" winters landschap 90x115cm. Cond.: G
Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, woonwagenkamp met figuren 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, gouache op papier, halfnaakte dame 29x39cm. Cond.: G
Monogram en 1862, olieverf op paneel, stalinterieur met paard, figuur en harnas 58x47cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, aquarel op papier, valk op een tak 31x23cm. Cond.: G
Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op paneel, boerderij in de winter 50x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel, handwerkende moeder met kind in 17e eeuws interieur 37x44cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven rozen 18x13cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, oude boom in hersfttooi 23x13cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
B. Koman ca. 1930, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuur en rijstvelden 48x70cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp 88 (Hengelo 1925 - 1992 Amsterdam), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 22x39cm. Cond.: G
Atelier Theo Wolvecamp 1992 (Hengelo 1925 - Amsterdam 1992), pastel op papier, abstracte compositie 50x23cm. Cond.: G
Chris van de Windt (Leidsche School, Brussel 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, stilleven met bloem op tafel 37x25cm. Cond.: G
Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R
Pieter Adrianus Schipperus (Rotterdam 1840 - 1929 Den Haag), gouache op papier, Hollandse vissersvrouwen op het strand bij bomschuit 33x21cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G