Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude kerststal ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke kerststal figuren ca. 1900 met originele beschildering, vermoedelijk Duitsland. Gemaakt van gegoten kalk, paar beschadigingen 8-18cm. Cond.: R-G

2 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x18x9cm.

4 Staffordshire hondjes
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.

Pors. bloemenvrouwtje
Resultaat: 55 EUR

Dresden porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster, bloemen licht beschadigd 14cm. Cond.: R

Keramiek figuur Oostenrijk
Resultaat: 110 EUR

Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R

Ovaal bord
Resultaat: 70 EUR

Oud keramieken presenteertablet, Italiaanse barokstijl (is kapot geweest en gerestaureerd, gekramd) met bijbelse voorstelling 78x51cm. Cond.: M

2 Meissen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G

Herend doosje
Startprijs 60 EUR

Herend porseleinen 4-delige set in originele kist met goud-, bloemen- en vlinderdecor; 1x lakstempel, 1x schaaltje, 1x luciferhouder en 1x dekseldoos 5,5x23x16cm. Cond.: G

Herend vaas
Startprijs 50 EUR

Empire stijl porseleinen vaas ca. 1980, gemerkt Kaiser Schönbrunn in goede staat 29cm. Cond.: G

Furstenberg servies
Startprijs 70 EUR

Oude Duits porseleinen Fürstenberg koffieservies ca. 1980 bestaande uit; koffiepot, suikerpot, melkkan, 6 kop&schotels en 6 gebaksbordjes in goede staat 6-24cm.

Aardewerk beeld, ree met jong
Resultaat: 10 EUR

Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.

Schaal op bronzen voet
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.

Jugendstil vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met papegaai en bloemendecor in goede staat 2e helft 20e eeuw 40cm.

Aardewerken Pierrot
Resultaat: 85 EUR

Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.

Theeservies
Resultaat: 60 EUR

Prachtig 22-delig theeservies in Weense stijl 20e eeuw, gemerkt Zevator Bohemia Made in Germnay met decor van figuren en goud. 6-20cm. Cond.: G

Tettau Jugendstil vaas
Startprijs 25 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

Aardewerken snavelkan
Startprijs 15 EUR

Keramieken snavel-schenkkan met bewerking. Bruin glazuur en tinnen deksel (2 Liter) ca. 1910 Nr. 1636 KB, handvat gelijmd 20xø17cm. Cond.: R

Arita dekselpot
Resultaat: 125 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...

Kan met schenktuit
Resultaat: 50 EUR

Oosterse terracotta schenkkan (ca. 500 voor Christus), stukje oor aangelijmd 13x33xø17cm. Cond.: R-G

3 Griekse figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Griekse terracotta bodemvondsten (leeftijd onbekend); 2x hoofd en 1x stier 8-9cm. Cond.: G

Steengoed beeldje, vrouw
Resultaat: 60 EUR

Terracotta figuur, voorstellend een vrouw in gewaad met boek (19e eeuw of ouder) 14,5cm. Cond.: G

Kruik
Resultaat: 70 EUR

Duitse steengoed 17e-18e eeuwse kruik met grijs-bruin glazuur. Handvat gelijmd, haarscheur en chip 23xø13cm. Cond.: R

Bierkruik
Startprijs 180 EUR

Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G

Afrik. flacon, keramiek
Startprijs 35 EUR

Oude Afrikaanse terracotta flacon (waarschijnlijk Kamerun). 1 Arm mist en 1 hand beschadigd 27cm. Cond.: R

4 Delen Delfts keramiek
Startprijs 80 EUR

Vier delen Delfts keramiek 18e eeuw; 1x botervat (randschades), 1x schotel met jardiniere, gemerkt (beschadigd), 1x schotel met bloemen in landschap (glazuurschade rand), 1x schotel met bloemen in lan...

2 Terracotta's Egypte
Resultaat: 550 EUR

Twee oude Egyptische terracotta figuren (waarschijnlijk 20e eeuw) in goede staat 14cm.

3 Delftse schotels
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels; 1x met bloemvaas en vogel (minimale randschade), 1x fruitschaal (scheur en chip), 1x landschapsdecor (scheur en randschade) ø30,5-ø35cm. Cond.: R

Delftse schotel
Startprijs 60 EUR

Delfts keramieken 18e eeuws bord met voorstelling van geisha en vogel. Gemerkt E of M. Glazuurschade aan rand en chips ø26,7cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas, 6-kantig met floraal decor, gemerkt De Klaauw en nr. 150 (chips) 22,5x13,5x10cm. Cond.: R

3 Delen Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen Chinees antiek aardewerk; 1x sauskom 18e eeuw (handgreep mist) 4xø7cm. en 2x keramieken kommen 19e eeuw 7x15x9cm. Cond.: M-G

Makkums vredebord
Startprijs 30 EUR

Groot Makkums polychroom keramieken sierschotel, verso 1919 Vredesbord "Smeed uw zwaarden tot sikkels", in goede originele staat (cracele) ø33cm.

2 Sierborden
Resultaat: 45 EUR

Twee grote vooroorlogse keramieken sierschotels van de Porseleyne Fles ca. 1930; 1x met pauwdecor 59.BR (ø34cm.) en 1x met bloembakdecor 432CB, aangeboden door de directie v.d. Hollandsche Draad en ka...

Makkums bord
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

2 Makkumse borden
Startprijs 60 EUR

Twee Makkumse keramieken borden 1e helft 20e eeuw; 1x groot met bloemdecor ø31cm. en 1x met bloemen- en vogeldecor (ploychroom) ø24cm. Cond.: G

Makkumse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote Hollandse Makkums keramieken sierschotel ca. 1910 met floraal decor in goede staat ø35cm.

Makumse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote Makkumse ploychroom keramieken sierschotel, gemerkt TIggelaar (randschade) ø31,3cm. Cond.: R

2 Mobach vazen
Startprijs 50 EUR

Twee Mobach vazen; 1x jaren 30 groen geribte vaas 19xø15cm. en 1x jaren 50 rood/grijs doorlopend 14,5xø12cm.

Vierkante schaal
Startprijs 20 EUR

Vierkante schaal Schoonhoven, abstract beschilderd door Yolanda Rekers (Kunstproject Losserhof) 27x27x4cm. Cond.: U

11 Schotels
Startprijs 60 EUR

Elf antieke Japans porseleinen schotels ca. 1890 met landschap-, figuren- en gouddecor in goede staat ø15,2-ø24cm. Cond.: G

4-Delig plateel
Resultaat: 30 EUR

Leuk platelen 4-delige kaststel, decor roma. Genummerd en monogram. 1 Vaas heeft 2 chips af bij voet ca. 1920 met floraal decor 14-15cm. 6-ø8cm. Cond.: R-G

Delftse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote Hollandse polychroom schotel ca. 1900, (gemerkt De Klaauw?) ø32,7cm. (randschade)

5 Delen plateel
Startprijs 20 EUR

Vijf delen oud Hollands plateel; 1x grote schenkkan Plazuid Gouda, 1x dekselpot Faroga Royal Gouda, 1x kleine schenkkan Unique Gouda, 1x verdeelschaal Iris Gouda (chips af), 1x Vize Gouda 6-26cm. Cond...

6 Deeltjes plateel
Startprijs 20 EUR

Zes delen oud Hollands plateel; 1x vaasje kon. plateelbakkerij (beschadigd), 1x tulpenvaas Arnhem (gelijmd), 1x schenkkannetje (kon. plateelbakkerij), 1x gelobte vaas (Cond.: G), 1x vaas Kon. plateelb...

2 Rosenthal vazen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen vazen ca. 1980; 1x bloemdecor Moliere (Moosroze) en 1x wit met bloemen opgewerkt bij voet 14,5-17,5cm. Cond.: G

7 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Twaalf delen oud Hollands aardewerk o.a; 7x flora Gouda, 1x Regina (Amerrlaan), 4x Borden Goedewaagen Gouda 7-29cm. Cond.: G

7-Delig kaststel
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen 7-delig kaststel, gemerkt met havendecor 20e eeuw in goede staat 25-33cm.

4 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Rhodian Holland, 1x vaasje (onduidelijk), 1x knobbelvaas Faroga Rembrandt en 1x dekselcoupe Flora Gouda 8,5-26cm. Cond.: G

5 Delen porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...