Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperbeslagen console
Resultaat: 125 EUR

Zeldzame 19e eeuwse hocker /piedestal voor een vaas (of iets anders). Koper beslagen met leeuwenpoten, historisme ca. 1880 in goede originele staat 24x53x53cm.

2 Kandelaren
Resultaat: 125 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat ca 1920. 39xø16cm.

Schildpad sigarenkoker
Resultaat: 120 EUR

Schailpad sigarenhouder 19e eeuw met zilver inleg in zeer goede originele staat 14x7x2cm.

3 Miniaturen, ivoren lijst
Resultaat: 120 EUR

Drie oude miniaturen in ivoren omlijsting, gedeeltelijk geschilderd, gedeeltelijk gedrukt 12x11cm. en 14x11cm. Cond.: G

Revolver, penvuur
Resultaat: 120 EUR

Bewerkte 19e eeuwse revolver, sterk geoxideerd 19cm. Cond.: M

Engelse bijbel 1855
Resultaat: 110 EUR

Grote Engelse antieke "Holy Bible with illustrations, The Self interpreting family bible, illustrated cointaining the olds en New testaments, Rev. John Brown. J.G. Murdoch 41. Castle Street Holborn Lo...

Bijbel
Resultaat: 110 EUR

Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.

Geëmailleerde kachel
Resultaat: 110 EUR

Zwart geëmailleerde kachel ca. 1900, gemerkt Sun. In zeer goede originele staat 90x48xø28cm. Cond.: G

Lamp, schelpglas
Resultaat: 110 EUR

Oude bronzen met glazen hanglamp 20e eeuw, behangen met honderden glasschijfjes en balletjes (3-lichts). In goede originele staat 60x55cm.

Tiffany lamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige nieuwwaardige Tiffany stijl tafellamp met mooie voet en floraal decor 60xø40cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.

Kacheltje
Resultaat: 105 EUR

Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1880 in goede originele staat 80x30x30cm.

Kavel fossielen
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel van diverse fossielen o.a; scarabee, vis, etc. etc. 4-12cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Resultaat: 100 EUR

Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 37x60x43cm.

2 Tinnen dekselkannen
Resultaat: 100 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen 17e-18e eeuw met duimrust, 1 deksel is los 14-15cm. Cond.: G

Kachel
Resultaat: 100 EUR

Leuke vooroorlogse Etna kachel Nr. 933. Originele kleur met goede originele onderplaat in zeer goede staat 63x63x63cm.

Ovale tabaksdoos
Resultaat: 100 EUR

Ovale rood-en geelkoperen tabaksdoos met gravure en tekst: "Weeg Wel Oet Regt een ieder gelijk"16x6x3cm.,

2 Bronzen kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bronzen kandelaars ca. 1880 Frankrijk. 3-Lichts in zeer goede staat 52cm.

Grote bronzen kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse bronzen plated kaarskandelaar (2-delig). Voet bewerkt met draken en leeuwenpoten 91x50x15cm. Cond.: G

Grote waag 1720
Resultaat: 100 EUR

Grote smeedijzeren waag uit 1720 in goede originele staat 110x65x10cm.

Kroonluchter
Resultaat: 100 EUR

Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Grote historisme petroleumlamp ca. 1880 met putti (compositie metaal) in goede originele staat 83cm.

Kersen sieradendoos
Resultaat: 95 EUR

Massief kersenhouten opbergdoos ca. 1900, handgepatineerd (Biedermeier stijl) 10x21x29cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G