Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visschep
Startprijs 250 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren, 925/000, visschep met uitgezaagde bak en dubbele puntfilet steel. Jaarletter R: 1927 MT: van Kempen. Lengte ca 32 cm. ca 157 gr. Cond U

Pillendoosje, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren, 835/000, Biedermeier pillendoos met filigrain-versiering op de deksel. Jaarletter E: 1864. MT: Willem Lobensteijn, Schoonhoven. 5,5x5,5x1,5cm. ca 38 gr. Cond U

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 175 EUR

Zwaar Russisch zilveren presenteeretui met Jugendstil handgravure 875/000 ca. 132gr. 10x7x1,5cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G

WG ring, brilj. smaragd
Startprijs 950 EUR

Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met 40 briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56

Ring, 40 brilj/smaragd
Startprijs 650 EUR

Ring WG, 750/000, met 40 briljanten en een ovale smaragd. De ring heeft een ovale bewerking met de briljanten en in het midden voorzien van een smaragd, ø 7,5x6,6mm, met diverse glissen. ca 6 gr ø 52.

Parelcollier, jade kwast
Startprijs 375 EUR

Parelcollier met diamantenhanger en jadekwarstjes. Zoetwaterparelcollier, ø 8mm. om en om met jadekralen. In het midden van het collier zit een goud op zilveren hanger met veel diamanten. Aan de hange...

2-Rij jade collier
Startprijs 450 EUR

Jadecollier, 2 rij, met GG 585/000 sluiting met briljanten. Geslepen jadekralen, ø 8 mm, met diverse GG bolletjes, bevestigd aan een grote ovale sluiting met briljanten. De organisch gevormde eindstuk...

Jade armband
Resultaat: 85 EUR

Ronde jade rinkelarmband. Dikte 12 mm. ø 56 mm.

Streekbroche GG ovaal
Resultaat: 110 EUR

Streekbroche GG 585/000. Ovaal vormige broche met een bewegend baardje, s-vormig filligrain opwerk. Voorzien van veiligheidsspeld en ketting. ca 5,3 gr. De broche is iets gedeukt. ca 1880

Ring, jade, brilj.
Startprijs 380 EUR

Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...

Oorstekers briljant blaadjes
Startprijs 450 EUR

Oorstekers GG, 585/000, met briljant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. Cond. Nieuw

Oorstekers, GG driehoekig
Startprijs 300 EUR

Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...

Gouden vijfje in rand
Startprijs 220 EUR

Gouden vijfje gezet in brede GG 585/000, bewerkte rand. Wilhelmina 1912. Te dragen als broche en als hanger. Totaal ca 7,2 gr.

Harthanger parels
Startprijs 150 EUR

Harthanger, GG 585/000, met diverse parels, aan GG 585/000 jasseron collier. Zware hanger met zoetwaterparels met bewerking aan de bovenzijde aan een jasseroncollier. Lengte 60 cm. ca 8 gr.

2-Rij parelarmband
Startprijs 350 EUR

Parelarmband, 2 rijen, met WG 585/000 sluiting met briljant en smaragd. De parels zijn ø 9mm en de sluiting, ø 16 mm, heeft 5 briljanten totaal ca 0.30 krt, en 4 smaragden. Lengte 19 cm.

Klein ladenkastje, granaat
Startprijs 120 EUR

Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U

Zilveren groentelepel
Startprijs 65 EUR

Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.

12 Zilveren tafelnummers
Resultaat: 45 EUR

Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U

3 Franse karaffen
Startprijs 475 EUR

Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U

2 Kandelaars
Resultaat: 650 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Odeurflesje, zilv. dopje
Resultaat: 45 EUR

Antiek taps toelopend kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U

Zilveren mesje
Resultaat: 25 EUR

Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.

2 Theeglas-houders
Startprijs 200 EUR

Twee zilveren theeglashouders, opengewerkt en deels niëllo 875/000, samen ca. 160gr. 10xø6,5cm. Cond.: U

Bewerkte strooier
Startprijs 120 EUR

Antieke zilveren, 800/000, tafelstrooier op grote ronde voet met allegorische voorstellingen. ø Voet 5,5cm Hoogte 10 cm. Keur; Z. ca 87 gr. Cond U

Ovale dienschaal, vlak
Startprijs 400 EUR

Ovale zilveren, 925/000, dienschaal met uitgezaagde opstaande rand. Z1 gekeurd. 32x22x5,5cm, ca 302 gr. Cond U

Krist. theebus
Startprijs 140 EUR

Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.

Divers plated
Startprijs 15 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a; servetringen, sleef, lepel, bordje, eierdop, cassette, lepels en vorken Cond.: G

Gourmetcollier
Resultaat: 375 EUR

Collier, GG 585/000, dubbel Gourmetschakel. Collier 34 cm met stukje hangend in het midden en aan de uiteinden 2 stukjes jasseronketting. ca 20,6 gr.

Camee met ketting
Resultaat: 75 EUR

Cameehanger, met GG 585/000 getorste rand. Mooie duidelijke voorstelling.ø 26x22mm. Aan de hanger zit een double anker collier, lengte 60 cm.

Hanger schildmedaillon
Resultaat: 95 EUR

Hanger/Broche GG, 585/000, in de vorm van een schild, met zilver-vergulde achterzijde. Ca 1880. In het midden een ovaal zwart emaille gedeelte met gouden bloemafbeelding. Aan de boven en onderzijde ve...

Broche met emaille
Resultaat: 60 EUR

Broche GG, 585/000, met zilveren achterzijde. Rond 1880. Schildmodel met in het midden een gouden ovale afbeelding van een bloem in zwart emaille. De randen van de zijn bewerkt met enkele bloemen en g...

5-Rij tourmalijn collier
Startprijs 675 EUR

Collier 5 rijen Tourmalijn met antieke GG 585/000 sluiting. Grote ronde sluiting, ø 37 mm, met fijne bewerking en plaatapplicaties, voorzien van 5 rijen zwart geaderd tourmalijn. Lengte 38 cm.

Hematiet collier
Startprijs 280 EUR

Hematiet collier met GG, 585/000 slot en 25 GG 585/000 bolletjes. Gefacetteerde hematietkralen ø 14 mm. met om en om een GG bolletje, ø 3 mm, en een bolsluiting ø 12 mm. Lengte 42 cm

Oorhangers, robijn + diam.
Resultaat: 490 EUR

Goud op zilveren oorhangers met robijn en diamant. Antieke oorhangers met een bloemachtige oorsteker waaraan een peervormig stukje zit. Daaraan zit een chatelaine-achtig stuk met een ovale robijn en v...

Camee hanger en oorhangers
Resultaat: 115 EUR

Camee hanger GG 585/000 en Camee oorhangers GG 585/000. Bewerkte hanger met draaibaar gedeelte met aan een zijde een camee en aan de andere zijde een hematiet. Daarbij een paar oorhangers met kleine o...

Camee hanger met collier
Startprijs 110 EUR

Hanger en collier GG 585/000, met mooie uitgesneden camee. De bovenszijde van de hanger is mooi uitgwerkt. Het geheel is bevestigd aan een fijn GG 585/000, gourmetcollier. Lengte 47 cm. ca 3,4 gr

4 GG ringen
Startprijs 170 EUR

Vier ringen, GG 585/000. Een trouwring, breed model, ø 63, een ring met parelmoer en kleine 8/8 diamantjes ø 53. Een ring met smaragd en 8/8 diamantjes, ø 54, en een ring met blauw saffier en 8/8 diam...

2 Ashanger GG, hart en kruis
Startprijs 130 EUR

Twee ashangers, GG, 585/000, een hart, 16x14,5mm, en een kruis, 23x15mm. Beiden gepolijst. Totaal ca 5 gr.

Zilveren miniatuur
Startprijs 25 EUR

Hollands zilveren, 835/000 miniatuur, twee mannen, Amsterdam. ca 14 gr. Cond U

Zilveren groentelepel
Startprijs 65 EUR

Zilveren, 835/000, groentelepel met gecontourneerde steel, fraai en scherp gegraveerd aan voor-en achterzijde. MT: J.W.Tanner Amsterdam ca. 1878. L.27cm., ca.85gr.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met tapstoelopende gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.M.Visser, Steenwijk, midden 1900. Lengte 10,5 cm. ca 54 gr. Cond U

Divers zilver
Resultaat: 350 EUR

Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...

Kristallen theebus
Startprijs 120 EUR

Kristallen theebus, olijfslijpsel, met zilveren, 835/000, stop voorzien van zeer fijne perlerand. Hollands gekeurd. ø 7 cm. Hoogte 17 cm. Cond U

Zilv. / gouden broche
Startprijs 50 EUR

Zilveren broche, 835/000, met RG bewerking. Ovaal midden met RG bloembewerking en aan weerszijden een stuk met bolletjes bewerking en RG bandje.( 38x19mm) Eind 19e eeuw. ca 4,1 gr.

Krist. schaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U

Ovale theecomfoor
Startprijs 425 EUR

Sterling zilveren comfoor, ajourgezaagde rand Engeland Z2 gekeurd 835/000 ca. 483gr. 17,5x11,5x5,5cm. Cond.: U

Zilv. Russisch schaaltje
Startprijs 100 EUR

Russisch zilveren, 916/000, bakje, op voet met geemailleerde rand en vergulde binnenkant. ø 8,5 cm. Cond U

Zilv. wandelstok, hert
Resultaat: 70 EUR

Ebbenhouten wandelstok met gladde zilveren, 800/000, greep. Gemerkt V: Begin 1900. Lengte 93 cm. Cond G

Zilveren kraankan
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)

Pillendoosje, 20e eeuw
Startprijs 120 EUR

Hollands zilveren, 835/000, rechthoekig gecontourneerd doosje. Maker: K.v.d.Meulen, Joure. Jaarletter I, 1968. Grootkeur 2e gehalte zilver. 4x3,5x5cm. ca 32 gr. Cond U

Odeurflesje, ovaal glas
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje op voet met zilveren dop en glazen stopje H.: 10cm. Cond.: U

Zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 95 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U

Gouden ring, amethist
Startprijs 500 EUR

Ring GG, 585/000, met grote amethist en briljanten. De forse ring heeft een amethist in de vorm van een hart ca 12x12mm. Naast de amethist zitten 20 briljanten, W, ca 16,4 gr.ø 59

Granaatcollier 3 rijig
Resultaat: 145 EUR

3 Rij-ig granaatcollier met GG, 585/000 sluiting met cabouchon geslepen granaat. ø granaatkraal 5mm. lengte 42 cm

Ring Granaat entourage
Startprijs 110 EUR

Ring GG, 585/000, met in het midden een ovale geslepen granaat en daaromheen een rand met 13 rond geslepen granaten. ø 54.ca 4.4 gr.

Munt Neuenhaus in rand
Startprijs 160 EUR

GG munt, Neuenhaus met GG rand. Te gebruiken als hanger. totaal ca 5,1 gr. Munt geslagen t.b.v. 600 jaar stadsrechten 1369-1969. ø 20 mm.

Hanger aquamarijn
Resultaat: 100 EUR

Grote ovale hanger GG, 585/000, met ovale aquamarijn, 14x8mm. Om de steen zit een brede opengewerkte ruitvormige bewerking met een getorste rand. Grootte hanger 20x30mm. ca 3,8 gr.

Kruis GG
Startprijs 60 EUR

Kruis GG, 585, 23,4x14mm, met op de hoeken 4 kleine briljanten, totaal ca 0.08 crt. ca 1,3 gr.

Granaathanger en oorhangers
Resultaat: 150 EUR

Oorhangers en en harthanger, GG 585/000, met granaten. Oorhangers met een peervormige hanger waarin granaten entourage gezet zijn en een hanger in de vorm van een hart 2 rij-ig gezet met granaten. ø 2...

Bloedkoraalcollier gedraaid
Resultaat: 225 EUR

Licht rood bloedkoralen collier. 3 Rijig met GG 585/000, sluiting. Rondmodel met een grote en 10 kleine bloedkoralen. Gedraaid, maar ook in verlopende rijen te dragen.

Bloedkoraal armband
Resultaat: 130 EUR

Bloedkoralen armband met GG, 585/000, slot. 2 Rij-ige armband bestaande uit langwerpige kralen, mooie licht rode kleur, met oude GG sluiting met similie in het midden. Lengte 17 cm.

Armband, schakel
Resultaat: 80 EUR

Armband, GG, 333/000. Schakelmodel met grote karabijnsluiting. Lengte 19 cm. ca 9,75 gr.

Ring, oorhangers en collier met blauwe steen
Resultaat: 190 EUR

Ring, hanger en oorhangers, GG 585/000, met licht blauwe steen. Ring met rechthoekige steen, 13x11, met bewerking in de band en langs de zetrand, ø 59. Oorhaken met langwerpige stenen, 10x6mm, met een...

Ring robijnen
Startprijs 150 EUR

Ring GG, 750/000, pave met diverse robijnen. Bovenop de ring zit een bol welke volledig bezet is met kleine robijntjes. De ring mist 1 steentje.ca 8 gr. ø 54

Broodmand, parelrand
Startprijs 550 EUR

Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U

19 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Kristallen koekschaal
Resultaat: 100 EUR

Gave antieke kristallen koekschaal met ruitslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: onduidelijk ca. 1888, ø ca.25cm.

6 Lepels + 4 vorken zilver
Startprijs 70 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U

12 Zilv. theelepels
Startprijs 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van KempenL:11cm. ca. 140gr. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Startprijs 275 EUR

Zilveren, 800/000, deels vergulde belletjesrammelaar. ca 45 gr. Cond U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Djokja zilveren, 800/000, hengelsmandje, ajourgezaagd met rondom florale motieven in mand en hengsel. MT J.S. ca 233 gr. ø 18 cm Cond U

2 Strooiers
Resultaat: 120 EUR

Paar Engelse Sterling zilveren, 925/000, strooiers, met gevulde voeten. Hoogte 10,5 cm. Cond. G

7-Delig servies + 6 lepels/vork
Resultaat: 3.750 EUR

Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...

Zilveren snuifdoos
Startprijs 250 EUR

Zilveren, 835/000, snuifdoos, hutkoffer model;, met gedreven bijbelse voorstelling: Abraham die Hager met Ismaël wegstuurd. Keurkamer Schoonhoven, onduidelijk MT, ca. 1896, 4x6.3x4.3cm., ca. 69gr.

Gero serviesje
Resultaat: 30 EUR

Gero plated serviesje 20e eeuw met praelrand 4-delig. Koffiekan licht bedeukt 7-13cm. Cond.: R-G

Rijk bewerkt ei
Resultaat: 110 EUR

Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U

Naaigarnituur in koker
Startprijs 150 EUR

Zilveren, 925/000, naaigereikoker, waarin klosjeshouder met ophangoog en versierd met bladertakken en catouches. ø 2 cm. Hoogte 5,5cm. ca 34 gr. Cond U

Parelcollier
Resultaat: 80 EUR

Zoetwaterparelcollier met GG 585/000, veeroog ø 15mm. ø parels 6,5mm. Lengte 40 cm.

Parelarmband
Startprijs 60 EUR

Cultive parelarmband, ø 6,5mm, 25 stuks, met GG bolsluiting ø 6mm.

Oorstekers parels
Startprijs 40 EUR

Oorstekers met parel ø 7 mm, met GG, 585/000, stift en en pousette.

Parel met robijn + hanger
Startprijs 325 EUR

Parelcollier met robijnkralen en hanger. Om de 2 parels zit een robijnen kraal. In het midden van het collier zit een GG, 585/000 V-vormige hanger met 9 briljanten. Aan het collier zit een GG, 585/000...

Ring rode steen, 11 brilj.
Startprijs 375 EUR

Ring, 750/000, met 8 rode stenen en 11 briljanten. De ring heeft een slag waarin de briljanten zitten. Daar omheen zitten 8 rode stenen, peervormig geslepen. ca 5,5 gr. ø 52.

Oorknoppen, 4 brilj/ rood
Startprijs 150 EUR

Oorknoppen, GG 585/000, met 8 briljanten en rode stenen. ø Oorknop 10x6,6mm, met in het midden briljantjes pave gezet en 2 markiesvormige rode stenen. ca 2,1 gr.

Ring, tourmalijn, brilj.
Startprijs 280 EUR

Ring GG, 585/000, met ovale tourmalijnen en 24 briljanten. De ring bestaat uit drie banden, een met groen, een met rood en een met blauw tourmalijn. Aan weerszijden van de tourmalijnen zitten 4 brilja...

Armband, saf.rob.smar.
Resultaat: 180 EUR

Armband GG 585/000, met ovale saffier, smaragd en robijn. Gourmet armband met over de armband verdeeld een cabouchongeslepen robijn, een smaragd en een blauw saffier. Voorzien van een karabijnsluiting...

Ring GG Briljant, Saffier, Robijn
Startprijs 350 EUR

Zware GG ring, 585/000, met een briljant een carree saffier en een markies robijn. Breedte aan de bovenzijde 6,5 mm, dikte 3,3 mm, verlopend naar de onderzijde. ca 7,4 gr. ø 55. Cond Nieuw

Oorknoppen, brilj.
Resultaat: 140 EUR

Oorknoppen, GG 585/000, met 2 briljanten. Spiegelchaton met 0.09 krt briljant per oorknop. Totaal ca 1,4 gr.

Broche + hanger
Resultaat: 50 EUR

Zodiac, GG, 585/000, en double broche. Ronde zodiac-hanger, opengewerkt, Fabiola, leeuw, ca 2,9 gr en een broche, langwerpig onedel met zwart, similies en melkachtige steen.

Regenboog collier
Resultaat: 135 EUR

Collier met koraal in regenboogkleuren. Bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting, ø 8 mm. Lengte 80 cm.

Zilveren opdienvorkje
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren, 925/000, gembervork met agaten heft, handgegraveerd. MT: Jacobus van Steeden, Amsterdam. ca 1870. Lengte 17 cm. Cond U

Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren, 835/000, roomlepel met ronde bak en gecontourneerde gegraveerde steel, voorzien van een staande bol. MT: E.van Geelen Schoonhoven ca. 1908, L.12cm., ca. 16gr.

Zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 145 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje met medaillongravure op bovenkant. Grootkeur, jaarletter: Q, 1850. 4,5x4,5x1,5cm. ca 28 gr. Cond U

Brandewijnkom, gelobt
Startprijs 300 EUR

Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U

Beursje, zilv. sluiting
Startprijs 80 EUR

Antiek Hollands kralenbeursje met zilveren beugel en binnebeugel 835/000, MT: A. Nauta Leeuwarden begin 1900. ongewaarborgd teken J. 8cm. Cond.: U