Oude gesigneerde aardewerken tulpenvaas ca. 1960 met zwart-groen glazuur en bijzondere vormgeving 35,5x16x18cm. Cond.: G
Japans beschilderd porseleinen ei, gelithografeerd en met gouddecor beschilderd 20e eeuw 22xø15cm. Cond.: G
Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G
Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G
Armband bloedkoraal lengte 17,5 cm. Twee colliers, 1x barnsteen lengte 76 cm, 1x soort agaat lengte 78 cm.
Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie
Onduidelijk gesigneerd Lugano - Via Persuia, ets op papier 14x8cm. Cond.: G
A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G
P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M
A.E. Eurhler? (Duitse School), ets op papier, Werdollendorf riciergezicht 18x24cm. Cond.: G
Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G
Oude bronzen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met onyx voet in zeer goede staat 34x25x13cm. Cond.: G
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Oude bisquit porseleinen engel 1e helft 20e eeuw, gemerkt en genummerd 28x12x12cm. Cond.: G