Bronzen Chinese cloisonne vaas ca. 1900 (of ouder) met bronzen zegel op de bodem, emaille bloemendecor. Geheel in zeer goede originele staat 23xø16cm. Cond.: G
Zestien zilveren munten; 2x China Prov., 6x Duitsland (1/2 Mark en 1 Mark) en 8x Frankrijk 2 Franc diverse jaren Cond.: FR-ZF
Vier Chinese munten; 1x China dollar Republic 1911-1912 Y206 en 3x 50 cent Chinz zilver (Y492, Y479 en Y259) Cond.: FR-ZF
6 Diverse munten; 1x Krone Liechtenstein 1915 zilver, 1x Spain 1807 2 Real, 1x Spain 5 pesetas 1875 en 3x Spanje zilver, Carolus IV 1808 enz.
Twaalf munten zilver/nikkel diverse landen o.a; Denemarken, Servië, Italië, Duitsland, Hongarije, Vaticaan, Nieuw Zeeland, Bolivia Cond.: FR-ZF
4 Munten (3x zilver); 1x Brazil 2000 Reis 1913, 1x Swis-Basel 1/4 Thaler geen jaartal ca. 1740, 1x Spain 2 Reaal 1770 met gat en 1x France 25ct. 1905 nikkel
Setje Ned. goud/verguld, 5 gulden 1912 Wilhelmina 900/000 + 5 gulden goudkleurig verbronst nikkel.
Vier zilveren munten; 3x Spanje (5-20 reaal 1851,1882, 1884) en 1x Beglië 100 Frank 1951 Cond.: FR-ZF
Drie penningen; 1x Penning Korps Commando troepen 1942-1992, 1x penning Prinses Irene brigade 1941-1991 en 1x Market Garden nikkel 1944-1989
Zwart boek koninkrijk + VOC. Vanaf 1/2 Ct. t/tm 2,5 Gld. Brons, nikkel en zilver. VOC duiten Holland + Utrecht en enkele Duits koper, Cond.: FR-ZF
Kavel van 22 Russische penningen o.a; 1966 Radetzky, 1x Bertoni Milano Santoinio di Padova, 1x Fritz Heckert 1884-1936, etc. etc.
Acht zilveren munten Denemarken, Engeland. Czech-Slovak-Federal-Rep, Slovenska, Litouwen, diverse jaren en kwaliteiten
Zestien sets UNC, Ned. Antillen vanaf 1980 t/m 2001, diverse jaren
Drie zilveren munten Spanje van 5 Peseta 1871-1898-1898 Cond.: ZF
Lot 30 munten Nederland, Duitsland, België, Frankrijk en Rusland. Diverse kwaliteiten.
Nederland 6 zilveren 10 gulden munten Proof 1994-95-96-97-97-99