Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Jugendstil pendule
Resultaat: 225 EUR

Franse Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, compositie metalen figuur en roodmarmeren voet 60x28x21cm. Cond.: G

Tafelklok + 2 kandelaars
Resultaat: 225 EUR

Prachtige Jugendstil 3-delig pendulestel ca. 1900 van eikenhout met intarsia en 2-lichts kandelaren. Junghans uurwerk, geheel in zeer goede staat 24x17x12cm. en 32x20x8cm.

Friese stoelklok
Resultaat: 220 EUR

Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand, mooie beschilderingen en dagaanduiding. In zeer goede staat 80x40x26cm. Cond.: G

Klok met herten
Resultaat: 205 EUR

Zeer grote majolica klok ca. 1950 met fazanten en herten. Polychroom glazuur (geweien gelijmd), uurwerk met batterij-functie 96x60x35cm. Cond.: R

Regelateur
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.

Franse reiswekker
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse messing reiswekker ca. 1890 met geslepen glas en sleutel. In goede originele staat. 15x8x6.5cm.

Vrijslinger
Resultaat: 160 EUR

Grote Duitse notenhouten Grunderzeit Junghans vrijslinger ca. 1890 met latoenkoperen beslag in goede originele staat 11x452x20cm.

Comtoise klok
Resultaat: 160 EUR

Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger en dagaanduiding. In zeer goede oroginele staat 150x33x17cm. Cond.: G

Russische marineklok
Resultaat: 135 EUR

Prachtige originele Russische marineklok met centrale secondenwijzer. Voorstelling van Russische onderzeeër 50-er jaren in uitstekende staat. Functioneerd goed 9xø20cm.

Osseoog
Resultaat: 135 EUR

Franse ossenoog wandklok ca. 1880 met parelmoer inleg en houtinleg. in zeer goede originele staat 60x48x14cm. Cond.: G

Reiswekker
Resultaat: 130 EUR

Kleine antieke messing reiswekker met emaille wijzerplaat, ca. 1890, In uitstekende staat. 7x5x4.3cm.

Klokkenstel
Resultaat: 130 EUR

3-Delig Frans klokkenstel met figuren ca. 1880. Klok met marmer, compositie metaal en 8-daags uurwerk. marmer achter beschadigd. Figuren met zwart houten voet, compositie metaal, stukje aangelijmd 34x...

Klokkenstel
Resultaat: 120 EUR

Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...

Klok, mysterieus
Resultaat: 110 EUR

Oude messing tafelklok "Jefferson Golden Hour electric clock Illinois" ca. 1940 in goede staat 23x19x11cm.

Staande klok, Tempus Fugit
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten staande klok Tempus Fugit met 3 gewichten en 8 gongstaven in goede originele staat 202x40x24cm. Cond.: G

Bronklok, historisme
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Historisme bronklok met koud beschilderde gipsen klokkast. "Dem glücklichen schlägt keine Stunden", met wekkeruurwerk. Wijzers missen 57x32x19cm. Cond.: R-G

Warmink klokje
Resultaat: 80 EUR

Oude Warmink (Wuba) tafelklok van notenhout met maanstand en dubbele bel in goede staat 2e helft 20e eeuw 25x15x11cm. Cond.: G

Wortelnoten tafelklokje
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten, dubbele bel, gemerkt Warmink, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 23x17x12cm.

Warmink tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Leuke oude wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok met goed uurwerk, dubbele bel en maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x17x12cm.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Leuke wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen ornamenten. Slagwerk met dubbele bel. Geheel in zeer goede staat 25x12x17cm.

Houten klok met datum
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten Art Deco wekker met draaibare kalender ca. 1930 (origineel) in goede staat 19x34x6cm.

Schoolklok
Resultaat: 70 EUR

Franse schoolklok ca. 1870 met comtoise uurwerk en originele beschildering in goede staat 14xø39cm.

Staartklokje
Resultaat: 65 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse Schwarzwalder klok met beschilderde houten wijzerplaat (randschade), verder in originele redelijke staat 19e eeuw 32x25x15cm.