Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Djokja zilveren, 800/000, hengelsmandje, ajourgezaagd met rondom florale motieven in mand en hengsel. MT J.S. ca 233 gr. ø 18 cm Cond U

2 Strooiers
Resultaat: 120 EUR

Paar Engelse Sterling zilveren, 925/000, strooiers, met gevulde voeten. Hoogte 10,5 cm. Cond. G

7-Delig servies + 6 lepels/vork
Resultaat: 3.750 EUR

Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...

Zilveren snuifdoos
Startprijs 250 EUR

Zilveren, 835/000, snuifdoos, hutkoffer model;, met gedreven bijbelse voorstelling: Abraham die Hager met Ismaël wegstuurd. Keurkamer Schoonhoven, onduidelijk MT, ca. 1896, 4x6.3x4.3cm., ca. 69gr.

Gero serviesje
Resultaat: 30 EUR

Gero plated serviesje 20e eeuw met praelrand 4-delig. Koffiekan licht bedeukt 7-13cm. Cond.: R-G

Rijk bewerkt ei
Resultaat: 110 EUR

Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U

Naaigarnituur in koker
Startprijs 150 EUR

Zilveren, 925/000, naaigereikoker, waarin klosjeshouder met ophangoog en versierd met bladertakken en catouches. ø 2 cm. Hoogte 5,5cm. ca 34 gr. Cond U

Zilveren opdienvorkje
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren, 925/000, gembervork met agaten heft, handgegraveerd. MT: Jacobus van Steeden, Amsterdam. ca 1870. Lengte 17 cm. Cond U

Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren, 835/000, roomlepel met ronde bak en gecontourneerde gegraveerde steel, voorzien van een staande bol. MT: E.van Geelen Schoonhoven ca. 1908, L.12cm., ca. 16gr.

Zilv. pepermuntdoosje
Resultaat: 145 EUR

Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje met medaillongravure op bovenkant. Grootkeur, jaarletter: Q, 1850. 4,5x4,5x1,5cm. ca 28 gr. Cond U

Brandewijnkom, gelobt
Startprijs 300 EUR

Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U

Beursje, zilv. sluiting
Startprijs 80 EUR

Antiek Hollands kralenbeursje met zilveren beugel en binnebeugel 835/000, MT: A. Nauta Leeuwarden begin 1900. ongewaarborgd teken J. 8cm. Cond.: U

Peper & Zout stel
Startprijs 70 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, peper- en zoutstrooiers, met afschroefbare dop en glazen binnenwerk. Hoogte 13 cm. Cond R

3 Zilveren miniatuurtjes
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren miniaturen. Een schommelstoel en weegschaal, 835/000, en een engel, 925/000. Totaal 43 gr. Cond U

Kandelaar zilver
Resultaat: 240 EUR

Zilveren, 835/000, 3-lichtskandelaar op achtkantige voet met korte baluster. Hoogte 19 cm. Breedte 18 cm. Cond U

Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR

Fraaie opengewerkte zilveren, 835/000, taartschep met afbeelding van schaapherder met kudde, hoorn blazende engelen, bloemenmand en steeleinde met afbeelding van een boogschutter. Keurkamer Groningen ...

2 Lepelvaasjes + lepels
Resultaat: 55 EUR

Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, randen. In de lepelsvaasjes zitten 1x 10 antieke zilveren Biedermeier theelepels en 10 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 147 g...

Odeurflesje, ovaal glas
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen facetgeslepen odeurflesje met Hollands zilveren dop en kraag met stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: G (klein deukje)

3 Delen zilver
Startprijs 25 EUR

Lotje zilver, 835/000: Roomlepel, zuurprikker en theelepel. Allen met bloemmotief. Totaal 35 gr. Cond U

Koektrommel + onderschotel
Startprijs 825 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G

3 Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Drie Hollands zilveren, 835/000, lepels. Twee roomlepels en een jamlepel. Totaal ca 62 gr. Cond U

Zilveren vleespen
Startprijs 25 EUR

Zilveren, 835/000, vleespen met vingerring, gemerkt Halphen en meerdere onduidelijke MT. L.17cm., ca. 15gr.

13 Zilveren lepels
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren, 835/000, set met 12 theelepels en een bijbehorende suikerschep. Met getorste steel, bekroond met bladmotief. In originele doos. MT van Kempen. ca 107 gr. Cond U

2x Kristal met zilver
Resultaat: 45 EUR

Kristallen strooier met zilveren, 835/000, dop en kristallen flacon met zilveren, 835/000, scharnierende deksel. Hoogte strooier 9 cm, hoogte flacon 11 cm. Cond G

Flacon met dop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse parfumflacon met zilveren, 835/000, kraag en dop. Hoogte 11,5 cm. Cond U

2 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Sterling zilveren belletje met 2 tortelduifjes en sterling zilveren haltervormige rammelaartje ca. 33gr. Cond.: U

2 Zilv. nagelvijlen
Startprijs 25 EUR

Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U

Zilv. theezeef
Resultaat: 75 EUR

Hollands zilveren theezeef met opengewerkte parelrand en ivoren heft, 1e gehalte grootkeur, jaarletter: 1904 ø4cm. Cond.: G

6 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver: Orchideevaasje, zoutbakje met blauwglazen inzet, 2 servetbanden, een olielampje en 1 vulpotloodje. Totaal ca 156 gr. Cond R

Flacon met dop
Resultaat: 100 EUR

Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren, 835/000, halskraag en dop. Hoogte 8,5 cm Cond U.

Ovale glazen fruitschaal
Startprijs 120 EUR

Fraaie grote ovale geslepen glazen fruitschaal op sterling zilveren voet. 8x39x28cm.

Suikertang, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, klontjestang. 18e eeuw. Lengte 11,5 cm. ca 30 gr. Cond U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 50 EUR

Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G

Odeurflesje, lange hals
Resultaat: 70 EUR

Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 12cm. Cond.: U

Bijbel gouden slot
Resultaat: 70 EUR

Hollandse bijbel uit 1875, J. Brandt en zoon te Haarlem. Mooi bewerkte 14 karaat gouden slot in goede originele staat 13x5x4,5cm. Cond.: G

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Hollandse bijbel met gouden slot 1884. J. Brandt en Zoon te Haarlem Johannes Enschede en zonen 12x3,5x7cm. Cond.: R

2 Bijbels, zilveren sloten
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...

2 Zilv. opdienlepels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollands zilveren, 835/000, dienlepels. MT: J.M. van Kempen en Zn, Voorschoten. Jaarletter P: 1874 en MT: van Kempen Utrecht. Jaarletter B: 1936. Totaal ca 158 gr. Cond U

Glazen sapkan
Startprijs 80 EUR

Fraaie geslepen glazen sapkan met oor op sterling zilveren voet. 18x14xø11cm.

Zilveren cakevork
Startprijs 35 EUR

Antieke Hollands zilveren, 835/000, bewerkte cakeprikker met bloemmotieven. Jaarletter: S 1928. lengte 18 cm. ca 22 gr. Cond U

Russisch ei
Startprijs 700 EUR

Zilveren vuurverguld ei op zilveren standaard rondom versierd met geëmailleerde rocaillemotieven 875/000 7xø5cm. Cond.: U

2 Zilveren natfruit lepels
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren natfruitschepjes met gegraveerde bak en gladde steel. Lengte 14,5 cm. ca 59 gr. Cond U

Wijnbak, blauw glas
Startprijs 120 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Wijnbak, blauw glas
Startprijs 120 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Zilv. tafelschuivertje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 800/000, kinder-eetschuifje met bloemmotief. Lengte 12 cm. ca 25 gr. Cond U

Plated koffiepot
Startprijs 75 EUR

Silverplated koffiepot met schranierend deksel, model Kardinaal H.: 24cm. Cond.: U

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren, 925/000, snuifdoosje. Rechthoekig gewelfd model met scharnierend deksel en geheel bewerkt. Op de deksel een zeilbootmotief. 1e Gehalte grootkeur. Jaarletter P: 1925 MT: P. Baardwijk, ...

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U

2 Zilveren breipendopjes
Startprijs 70 EUR

Stel gegraveerde zilveren, 835/000, breipendopjes in de vorm van damesslofjes, zgn. vlooienvangers, aan zilveren jasseroncollier. Nederlands gekeurd. L.63cm., ca. 17gr.

6 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver, 800/000: Hollands zilveren servetband en 5 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 86 gr. Cond G

11 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse zilveren, 835/000, theelepels met gegraveerde steel. 11 stuks. Jaarletter: K 1920 MT: P.van Heumen, Schoonhoven. Totaal ca 76 gr. Cond U

2-Vaks glazen kom
Startprijs 80 EUR

Fraai geslepen twee-vaks glazen kom op sterling zilveren voet. 10xø13cm.

Krist. schaal, zilv. beugel
Startprijs 200 EUR

Mooie grote Waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter T: 1929. MT C.G.Bos, Amsterdam. ø 26 cm. Cond U

Plate stel + blad
Resultaat: 80 EUR

5-Delig plated koffieset 20e eeuw; koffiekan, theekan, suikerpot, melkkan en tablet in goede staat 24x35x45cm.

Zilveren kruis
Resultaat: 150 EUR

Antiek zilveren, 835/000, wijwaterbakje aan crusifix met acanthusbladeren, op vier bolpoten en voorzien van ophangoog. Totaal ca 315 gr, exclusief loden inzetbakje. Hoogte 27 cm, ø bakje 7 cm. Cond U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...

2 Zilveren miniatuurtjes
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren, 925/000, miniaturen, naaimachine en spinnewiel. Totaal ca 48 gr. Cond U

Zilv. sigarettenpijpje, boot
Resultaat: 65 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje met bottermotief 835/000 MT: vM77 L.: 10,5cm. Cond.: U

Zilv. sardinevorkje
Startprijs 85 EUR

Antiek Hollands zilveren sardinevorkje 835/000 MT: G.Z., Johan Gerritsen Amsterdam ca. 1900 13cm. ca. 23gr.

Zilveren hengselmand
Startprijs 900 EUR

Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U

Zilveren rijgnaald
Resultaat: 30 EUR

Fraai gegraveerde zilveren, 835/000, rijgnaald. MT: M.Hackenberg, Middelburg ca.1860, L.7cm., ca. 2gr

Odeurflesje, ovaal
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U

Lepelvaasje, 8 lepels
Startprijs 200 EUR

Zilveren, 925/000, lepelvaasje met 8 zilveren 835/000 theelepels. Vaasje met parelrand op hals en voet. Grootkeur, jaarletter: M 1996, Hooget 8,5 cm. ca 149 gr. Lepelstjes met getorste steel en parel...

Divers zilv. bestek
Startprijs 350 EUR

Zeventien delen tafelzilver, 835/000. Bestaande uit 6 tafellepels, 6 tafelvorken en 5 dessertvorken van diverse meesters met diverse jaarletters waaronder: M: 1821 ca 845 gr. Cond U

4 Lepels & Vorken zilver
Startprijs 200 EUR

8 Stuks Taflezilver; bestaande uit 2 tafelvorken en tafellepels, 925/000, 1837 en 2 tafellepels en 2 tafelvorken 835/000, 1840. ca 448 gr. Cond U

Slacouvert
Resultaat: 25 EUR

Zwaar verzilverd (silver plated) slacouvert, Frankrijk, versierd met medaillons en florale motieven. Lengte 27 cm. Cond. U

Koperen tol, zilver
Resultaat: 60 EUR

Messing tol met zilveren applicaties 5,5xø4cm. Cond.: U

Zilveren kolomkandelaar
Resultaat: 180 EUR

Zilveren, 835/000, kolomkandelaar, Russisch mosdel, met fraaie gedreven florale moitieven op grote vierkante voet, Londen ca.1907, 25x10x10cm.

2 Zilveren strooiers
Startprijs 30 EUR

Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U

Zilv. troffee voetbal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren troffeee ter nagedachtenis aan de Champions Leaque wedstrijd Deportivo de la Coruna tegen Bayer Leverkusen, 20 maart 2002. Op een zwart marmerenvoet, 7x8x9cm, staat een afbeelding uit zilver,...

Zilv. luciferhouder + boekje
Resultaat: 50 EUR

Sterling zilveren, 925/000, luciferdooshouder met Franse leliegravures, 7x5x2,5cm. ca 51 gr. Cond U. en een klein woordenbopekje in de "Midget" series met Sterling zilveren applique aan de voorzijde.

2 Zilveren sauslepels
Startprijs 150 EUR

Stel zilveren, 835/000, sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie Biedermeier graveringen. Met export keur. MT: J.v/d Ree Schoonhoven ca. 1858, L.17cm., ca 110gr.

Plated kandelaar
Startprijs 90 EUR

Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.

Plated kandelaar
Startprijs 90 EUR

Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.

Zilv. sigarettenpijpje
Resultaat: 65 EUR

Antiek zilveren pijpje met benen mondstuk 835/000 L.: 11cm. Cond.: U

Zilv. lodderein flesje
Resultaat: 100 EUR

Antieke kristallen parfumflacon met Hollands gekeurde zilveren voet, hals en dop, inclusief stopje. Hoogte 11,5 cm Cond U

2 Zilv. tasjes
Startprijs 65 EUR

Zilveren malienkolderbeursje, 800/000 en een kralenbeursje met antiek Hollands zilveren, 925/000, dubbele tasbeugel. Jaarletter T: 1903. Beugelbreedte 8 cm. Cond U

2 Zilveren natfruitscheppen
Resultaat: 170 EUR

Stel ajourgezaagde en fraai floraal gegraveerde zilveren, 835/000, natfruitscheppen met opengewerkte gecontourneerde stelen. MT: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1881, L.19cm., ca. 70gr.

11 Zilveren zwaardjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren handgemaakte zwaardprikkers, 11 stuks, Lengte 11 cm. ca 115 gr. Cond U

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse Sterling zilveren, 925/000, vingerhoedjes. 1 met een bloemmotief en de andere geheel glad. Totaal ca 10 gr. Cond U.

Zilv. vingerdoek ringen
Startprijs 40 EUR

Paar zilveren vingerdoekringen 835/000 Cond.: U

Zilveren tamboeneernaald
Startprijs 70 EUR

Zilveren, 835/000, tamboeneernaald met graveer werk en streepagaten heft. Nederlands gekeurd ca. 1860, L.13cm.

Krist. strooier, zilv. dop
Startprijs 70 EUR

Kristallen tafelstyrooier met zilveren, 800/000, afschroefbare dop. ø voet 7 cm, hoogte 13 cm. Cond U

2 Strooiers, Volendam
Resultaat: 250 EUR

Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U

Zilv. pronkschaal
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...

2 Zilv. bijbelsloten
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollands zilveren bijbelsloten waarvan 1 vermaakt tot broche, MT bijbelslot; J. Kooiman Schoonhoven eind 1860, 835/0100 ca. 27gr. Cond.: G

3 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 2x drie-armige kandelaars en 1x etagere 31x30cm. Cond.: G

Divers zilver
Resultaat: 65 EUR

Lot divers zilver: bekertje als jachttrofee, 925/000, sigarettenetui en 3 lepeltjes van divers gehalte. Totaal 164 gr. Cond U

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 80 EUR

Stel zilveren, 835/000, vleesvorkjes met florale graveringen en streepagaten heft. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT, ca. 1860, L.14cm.

Zilv. sigarettenpijpje, parelrand
Resultaat: 55 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje Friesland MT: HZ* L.: 12cm. Cond.: U

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 35 EUR

Antiek kristallen karafje, convexmodel met Sterling zilveren, 925/000, gekrulde hals. Engeland. Begin 1900. Hoogte ca 18 cm. Cond U

2 Lepels
Startprijs 325 EUR

Twee bijzondere vuurvergulde en geëmailleerde lepeltjes met getordeerde steel en bolmotief 875/000 L.: 10cm. Cond.: U

2 Zilv. eierdopjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren 835/000, eierdopjes. ø 4,5 cm. Hoogte 5,5cm. Cond U

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren ,835/000, vleesvorkjes met fraaie Biedermeier graveringen en inscriptie aan achterzijde van de steel. MT: J.van Harderwijk, Utrecht, ca. 1860.; L.14cm., ca. 30gr.

2 Zilv. fotolijsten
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 24,5cmx18,5cm 925/000 en 15,5x11,5cm 835/000. Cond U