Zilveren, 835/000, snuifdoos, hutkoffer model;, met gedreven bijbelse voorstelling: Abraham die Hager met Ismaël wegstuurd. Keurkamer Schoonhoven, onduidelijk MT, ca. 1896, 4x6.3x4.3cm., ca. 69gr.
Zilveren, 925/000, naaigereikoker, waarin klosjeshouder met ophangoog en versierd met bladertakken en catouches. ø 2 cm. Hoogte 5,5cm. ca 34 gr. Cond U
Antiek Hollands zilveren, 925/000, gembervork met agaten heft, handgegraveerd. MT: Jacobus van Steeden, Amsterdam. ca 1870. Lengte 17 cm. Cond U
Zilveren, 835/000, roomlepel met ronde bak en gecontourneerde gegraveerde steel, voorzien van een staande bol. MT: E.van Geelen Schoonhoven ca. 1908, L.12cm., ca. 16gr.
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Antiek Hollands kralenbeursje met zilveren beugel en binnebeugel 835/000, MT: A. Nauta Leeuwarden begin 1900. ongewaarborgd teken J. 8cm. Cond.: U
Drie zilveren miniaturen. Een schommelstoel en weegschaal, 835/000, en een engel, 925/000. Totaal 43 gr. Cond U
Antiek kristallen facetgeslepen odeurflesje met Hollands zilveren dop en kraag met stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: G (klein deukje)
Zilveren, 835/000, vleespen met vingerring, gemerkt Halphen en meerdere onduidelijke MT. L.17cm., ca. 15gr.
Hollands zilveren, 835/000, set met 12 theelepels en een bijbehorende suikerschep. Met getorste steel, bekroond met bladmotief. In originele doos. MT van Kempen. ca 107 gr. Cond U
Kristallen strooier met zilveren, 835/000, dop en kristallen flacon met zilveren, 835/000, scharnierende deksel. Hoogte strooier 9 cm, hoogte flacon 11 cm. Cond G
Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U
Fraaie grote ovale geslepen glazen fruitschaal op sterling zilveren voet. 8x39x28cm.
Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G
Twee antieke Hollands zilveren, 835/000, dienlepels. MT: J.M. van Kempen en Zn, Voorschoten. Jaarletter P: 1874 en MT: van Kempen Utrecht. Jaarletter B: 1936. Totaal ca 158 gr. Cond U
Fraaie geslepen glazen sapkan met oor op sterling zilveren voet. 18x14xø11cm.
Silverplated koffiepot met schranierend deksel, model Kardinaal H.: 24cm. Cond.: U
Stel gegraveerde zilveren, 835/000, breipendopjes in de vorm van damesslofjes, zgn. vlooienvangers, aan zilveren jasseroncollier. Nederlands gekeurd. L.63cm., ca. 17gr.
Fraai geslepen twee-vaks glazen kom op sterling zilveren voet. 10xø13cm.
Mooie grote Waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter T: 1929. MT C.G.Bos, Amsterdam. ø 26 cm. Cond U
Twee zilveren, 925/000, miniaturen, naaimachine en spinnewiel. Totaal ca 48 gr. Cond U
Stel zilveren, 835/000, sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie Biedermeier graveringen. Met export keur. MT: J.v/d Ree Schoonhoven ca. 1858, L.17cm., ca 110gr.
Antiek zilveren pijpje met benen mondstuk 835/000 L.: 11cm. Cond.: U
Zilveren malienkolderbeursje, 800/000 en een kralenbeursje met antiek Hollands zilveren, 925/000, dubbele tasbeugel. Jaarletter T: 1903. Beugelbreedte 8 cm. Cond U
Stel ajourgezaagde en fraai floraal gegraveerde zilveren, 835/000, natfruitscheppen met opengewerkte gecontourneerde stelen. MT: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1881, L.19cm., ca. 70gr.
Zilveren handgemaakte zwaardprikkers, 11 stuks, Lengte 11 cm. ca 115 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, tamboeneernaald met graveer werk en streepagaten heft. Nederlands gekeurd ca. 1860, L.13cm.
Kristallen tafelstyrooier met zilveren, 800/000, afschroefbare dop. ø voet 7 cm, hoogte 13 cm. Cond U
Drie delen plated 20e eeuw; 2x drie-armige kandelaars en 1x etagere 31x30cm. Cond.: G
Stel zilveren, 835/000, vleesvorkjes met florale graveringen en streepagaten heft. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT, ca. 1860, L.14cm.
Antiek Hollands zilveren pijpje Friesland MT: HZ* L.: 12cm. Cond.: U
Antiek kristallen karafje, convexmodel met Sterling zilveren, 925/000, gekrulde hals. Engeland. Begin 1900. Hoogte ca 18 cm. Cond U
Twee bijzondere vuurvergulde en geëmailleerde lepeltjes met getordeerde steel en bolmotief 875/000 L.: 10cm. Cond.: U
Twee zilveren 835/000, eierdopjes. ø 4,5 cm. Hoogte 5,5cm. Cond U
Stel zilveren ,835/000, vleesvorkjes met fraaie Biedermeier graveringen en inscriptie aan achterzijde van de steel. MT: J.van Harderwijk, Utrecht, ca. 1860.; L.14cm., ca. 30gr.
Twee zilveren fotolijsten, 24,5cmx18,5cm 925/000 en 15,5x11,5cm 835/000. Cond U