Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen pop, Hilda Kestner
Startprijs 1.700 EUR

Oude Duitse Kestner Hilda JDK 237 met papier mache lichaam en echt-haar pruik. In originele staat 42cm. Cond.: G

Blikken vrachtwagen, Arnold
Resultaat: 100 EUR

Grote blikken Arnold Daf vrachtwagen (Duitse speelgoedfirma) met opschrift "N.S. Noderland van huis tot huis", in goede maar bespeelde staat ca. 1960 16x43x10cm. COnd.: G

2 Blikken kevers
Startprijs 50 EUR

Twee blikken Bandai Japan politie-kevers van Volkswagen. In goede maar bespeelde staat 60-er jaren, bij 1 kever mist een klein deeltje op het dak 19x8x7cm.

Blikken bus
Startprijs 50 EUR

Grote blikken Bandai Japan VW spijlenbus ca. 1960 in goede maar bespeelde staat (1 wieldop mist) 20x8x7cm.

Pop, K&R
Startprijs 380 EUR

Oude DUitse Kammer & Reinhardt porseleinen pop Nr. 114 ca. 1930. Dichte mond en slaapogen met papier mache lichaam 46cm. Cond.: G

Pop, negermeisje
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse schildpad pop, negermeisje ca. 1960. Nr. 34 rep. met glazen ogen in zeer goede originele staat 32cm.

Pop, jongen
Startprijs 25 EUR

Oude Duitse schilpad pop jongen ca. 1950. Nr. 46 rep. Met originele kleertjes en glazen ogen 41cm. Cond.: G.

Bing draaispoor + spoorbrug
Startprijs 50 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G

Pop, J.D. Kestner
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G

Porseleinen popje
Resultaat: 30 EUR

Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G

Maybach 62
Resultaat: 20 EUR

Schaalmodel Maybach 62 van AutoArt Millenium in uitstekende staat met originele doos.

Blikken Citroën bus
Resultaat: 35 EUR

Blikken Citroën politiebus ca. 1960 Japan. In redelijke bespeelde staat 11x20x8cm. Cond.: R-G

2 Oude schildpad poppen
Startprijs 30 EUR

Twee oude Duitse schildpad poppen 2e helft 20e eeuw; 1x meisje 49/1980 Auflage 5000 met glazen ogen 42cm. en 1x jongen 46-1980 Auflage 5000, scheurtje in lichaam 41cm. Cond.: R-G

2 RC auto's
Resultaat: 20 EUR

Twee op afstand bestuurbare auto's 1:16, 1x Lamorghini Murcielago (RadioFun) en 1x rode sportwagen van Speed1Racing. In nieuwstaat.

Blikken Fiat 600
Resultaat: 35 EUR

Blikken Fiat 600 Bandai Japan ca. 1960 en een blikken Engelse dubbeldekker, gemerkt Japan 8x18x8cm. en 11x18x6cm. Cond.: R

Oud flipperspel
Startprijs 20 EUR

Oud houten flipperkastspel ca. 1960, Tosca trekbiljart Homas spelenfabriek. In goede originele staat 64x27x3cm. Cond.: G

2 Blikken auto's
Resultaat: 35 EUR

Twee blikken auto's, Japan Bandai; 1x Citroën DS19 en Fiat 600 (dakverdeler mist) ca. 1960. In redelijk bespeelde staat 17x8x7cm. en 5x7x20cm. Cond.: R

Stoommachine, Wilesco
Resultaat: 55 EUR

Oude blikken stoommachine van Wilesco 2e helft 20e eeuw (gebruikt) met slijpsteen accesoire 25x18x27cm. Cond.: R-G

Blikken politie-kever
Startprijs 50 EUR

Blikken Bandai Japan VW politie-kever ca. 1960, zwaailicht mist, in redelijke bespeelde staat 20x8x7cm.

Blikken raceauto
Resultaat: 80 EUR

Blikken Mercedes raceauto, gemerkt Western germany met werkend opdraaimechaniek en sleutel ca. 1950. Raampje mist, in redelijke bespeelde staat 24x12x5cm. Cond.: R

Metalen hijskraan
Startprijs 20 EUR

Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.

2 Blikken auto's
Startprijs 20 EUR

Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat

Grote Trix trein
Resultaat: 60 EUR

Grote metalen Trix expris lok met tender Nr. 763, in originele doos. In goede bespeelde staat

34 Metalen auto's
Startprijs 60 EUR

Groot kavel van 34 metalen Matchbox, Lesney, etc., auto's in redelijke bespeelde staat, Cond.: M-R-G