Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Barok schillderij, moeder met kind
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G

Schilderij, Peter Diem
Resultaat: 450 EUR

Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U

Hollandse secretaire
Resultaat: 450 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze barok-secretaire van mahoniefineer op eiken. Met origineel bronzen beslag (compleet). Gebogen schrijfklep met daarachter een gebogen binnenleven met lades, deurtjes e...

Oosters bureautje
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam antiek ingelegde (intarsia) schrijftafel, rondom ingelegd met ivoor en diverse houtsoorten. Heeft een opklapbaar blad waaruit met een mechanisme het schrijfgedeelte omhoog komt, met lade, tap...

Teakhouten kast
Resultaat: 450 EUR

Teakhouten kast (4-deurs spinde), gemaakt van antiek teakhout in goede originele staat 200x110x45cm. Cond.: G

Schotel, Queng Long
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G

Jacht-troffee Kenia
Resultaat: 445 EUR

Afrikaanse jacht-trofee van een kudu 114x72x32cm. Cond.: G

Collier GG vierkante schakels
Resultaat: 440 EUR

Collier GG 585/000, gourmetschakel met daaronder vierkante blokjes. Om en om zijn de blokjes glimmend en gematteeerd. ca 23,9 gr. Lengte 41-47cm

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.

Icoon 20e eeuw
Resultaat: 420 EUR

Annunciatie-icoon ( boodschap van de engel Gabriël aan Maria over de geboorte van Jezus) Op gouden ondergrond. Russisch 2e helft 19e eeuw. 21,5x25cm. Cond.: M

Theepot, Chine de Commande
Resultaat: 420 EUR

Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.

Blok van der Velde
Resultaat: 415 EUR

Blok van der Velden Texel 74, olieverf op linnen, duinlandschap Texel 24x50cm. Cond.: G

Chinees beeld, 19e eeuw
Resultaat: 410 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G

Ring GG aquamarijn en 2 briljanten
Resultaat: 400 EUR

Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.

Jan Korthals, stilleven
Resultaat: 400 EUR

Jan Korthals, 1916-1973, olieverf op linnen, vaas met rozen 40x50cm., Cond.:G

Paneel 19e eeuw, J.C. Jansen 1861
Resultaat: 400 EUR

J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G

2 Bronzen hanglampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

2 Art Deco wandlampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

Reiswekker met slagwerk
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G

Grote Engelse kast
Resultaat: 400 EUR

Monumentale Victoriaanse kast ca. 1880 van mahoniehout fineer met intarsia, 6 lades, 4 deuren (waarvan 2 met geslepen spiegels). Ronde hoeken, geschulpte koplijst. Lichte fineerschade, verder in goede...

Klein Zwitsers kastje
Resultaat: 400 EUR

Berkenhout fineer 19e eeuwse miniatuur commode met bandintarsia en bloemeintarsia. Vaste opstand en 3 lades. geheel in goede originele staat 58x40x22cm. Cond.: G

Houten beeldengorep, bedelaar
Resultaat: 400 EUR

Grote houtgesneden beeldengroep ca. 1950, voorstellend een vrouw met een bedelaar (1 vinger mist) 66x70x28cm. Cond.: R-G

Heilig beeld, 17e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Deel van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G