Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren deel, icoon
Resultaat: 750 EUR

Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm

Frans Oerder, bloemen
Resultaat: 750 EUR

Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G

Ype Wenning, Delftse vaart
Resultaat: 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G

Ikoon, moeder Gods
Resultaat: 750 EUR

Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.

Lederset Engeland
Resultaat: 750 EUR

Prachtige Engelse antieke mahoniehouten lederen zitgarnituur bestaande uit; bank en armleun- oorstoelen. Voorzien van honderden koperen nagels, koperen wieltjes en bruin/groen leer in zeer goede staat...

Vleugel, Lyra Wien
Resultaat: 725 EUR

Grote antieke Weense vleugel, gemerkt Lyra. Zwart gelakt in goede staat

Zilveren varken
Resultaat: 700 EUR

Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.

Damesportret 17e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G

2 Ivoren beelden
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...

Leo Eland, Indisch landschap
Resultaat: 650 EUR

Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 650 EUR

A. van Ravenswaay ca. 1900, olieverf op paneel, romantisch stadsgezicht met figuur 92x65cm. Cond.: G

Tekening, Anton Mauve
Resultaat: 650 EUR

Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G

Viool
Resultaat: 650 EUR

Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...

Dressoir met beelden
Resultaat: 650 EUR

Monumentale Neo-Renaissance tweedeurs dressoir met grote handgestoken figuren op de lijsten. Geheel staand op leeuwenpoten (poten zijn beschadigd op worm) en verder rijk bewerkte lijsten. Notenfineer ...

Dressoir, beelden zijkanten
Resultaat: 650 EUR

Monumentale Neo-Renaissance 3-deurs dressoir ca. 1920. Notenfineer met bewerkt beukenhout. Geheel staand op grote leeuwepoten en grote handgesneden figuren op de lijsten. Deel van de complete woonkame...

Kussenkast
Resultaat: 650 EUR

Eikenhouten Hollandse kussenkast ca. 1880 met notenhouten fineer op het kussen en geribbelde lijsten. Drie leeuwekoppen op de koplijst, 3 grote flesvormige bolpoten, 2 lades, grote koplijst (Neo renai...

Schilderij, koeien
Resultaat: 625 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met 4 koeien 35x46cm. Cond.: G

Zweden, 4 Daler
Resultaat: 600 EUR

Groot zeldzaam 4 Daler stuk 1743 Zweden "Plate Money" ca. 24x24cm.

30 Zilv. Chin. munten
Resultaat: 600 EUR

Dertig diverse Chinese munten

John F. Hulk, schapen
Resultaat: 600 EUR

Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), acryl op papier, abstracte compositie 64x56cm. Cond.: G

Vitrine met snijwerk
Resultaat: 600 EUR

Monumentale Neo Renaissance vitrinekast ca. 1920 van notenhout fineer en bewerkt beukenhout met vrouwenfiguren op de lijsten. Geheel staand op leeuwenpoten en verder rondom bewerkte lijsten (zijkanten...

Tafel met 6 stoelen
Resultaat: 600 EUR

Monumentale Neo renaissance coulissen eettafel met 8 stoelen, waarvan 2 armleunstoelen. De tafel heeft twee extra tussenbladen, 4 zuilen en grote klauwpoten. De stoelen hebben snijwerk en klauwpoten. ...

Jade collier
Resultaat: 575 EUR

Collier bestaande uit gefac. jadekralen, ø 5mm, met om en om een glad GG 585/000 bolletje, totaal 62. Het collier is voorzien van GG 585/000 olijfvormig slot. In het midden van het collier een kroonha...