Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Rijke barok flacon
Resultaat: 380 EUR

Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U

Twee gezichten
Resultaat: 380 EUR

Houten sculptuur gesigneerd Appel 20e eeuw, olieverf op paneel, happy familie 72x74x10cm. Cond.: G

Collier GG met Nefriet
Resultaat: 375 EUR

Collier GG 585/000, met vele ovale steentjes nefriet gezet in ovale kastjes. ca. 9 gr. Lengte 41 cm

Bloedkoraalcollier met GG slot
Resultaat: 375 EUR

Bijzonder mooi bloedkoralen collier 3 rijen, cylindervormige kralen. Aan de kralen zit een groot GG slot, 585/000, 5,2x3,2cm. De sluiting bestaat een filigrain ondergrond met daarop diverse ronde appl...

Schilderij, stilleven
Resultaat: 375 EUR

J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G

Schilderijtje, heilig
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.

Console met kinderhoofd
Resultaat: 375 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G

Friese staartklok
Resultaat: 375 EUR

Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G

Mahonie biedermeier secretaire
Resultaat: 375 EUR

Duitse laat-Biedermeier mahoniefineer op eiken secretaire met afneembare kop ca. 1840. Geheel in goede staat zonder scheuren, looplijsten goed. Oudere restauratie zijkanten onder (fineer) 152x110x57cm...

Kuifkast
Resultaat: 375 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kuifkast met getoogde deuren, lades en schappen achter de deuren. Originele kroon en tollen. A-symmetrische panelen met mooi lijstwerk. In zeer goede originele staat...

Beeld, lamp en gemsen
Resultaat: 375 EUR

Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R

2 Gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.

Zilveren sauciere, groot
Resultaat: 370 EUR

Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.

Petroleumlamp
Resultaat: 370 EUR

Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.

Beeld, paard met bedelaar
Resultaat: 360 EUR

Groot vurenhouten gesneden beeld ca. 1930, voorstellend een edelman op paard met bedelaar 68x43x22cm. Cond.: G

Zilveren reisbestek
Resultaat: 350 EUR

Zilveren reisbestek in speciaal daarvoor gemaakt lederen etui, ca. 1762,Lepel MT: Johannes Gelb ca. 1747/1749 Mes MT: Johannes Engelbarcht ca. 1740, beiden Augsburg (D) 24x5x3cm.

Schilderij, landschap
Resultaat: 350 EUR

Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G

Kroonluchter met prismen
Resultaat: 350 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

Bronzen beeld, vrouw
Resultaat: 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G

Jardiniere ca. 1960
Resultaat: 350 EUR

Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....

Horloge GG Eusi
Resultaat: 330 EUR

Dameshorloge, GG, 585/000, merk Eusi, vierkant model met opengwerkte band. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 22,75 gr.

Peter van Brakem, knotwilgen
Resultaat: 325 EUR

Peter van den Braken, Eindhoven 1896-1979, olieverf op linnen, Knotwilgen, 52x71cm., Cond.:G

Ovaal barok schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Rudolf Hermanns Duitse School ( 1860-1935), olieverf op linnen, landschap 100x80cm.